Internetová televize od TP-Linku na Vánoce zdarma

6. 12. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: TP-Link)
Společnost TP-Link spustila pro své zákazníky speciální akci, díky níž mohou získat internetovou televizi na jeden nebo tři měsíce zdarma. Délka bezplatného přístupu se liší v závislosti na zakoupeném modelu. Akce platí pro všechny české a slovenské zákazníky.

Akce se týká služby Sledovani.tv a zákazník se do ní může zapojit tak, že si v období od 1. prosince 2021 do 28. února 2022 zakoupí jeden z vybraných produktů značky TP‑Link. Akce platí pouze pro modely pořízené z oficiální české nebo slovenské distribuce. Česká a slovenská varianta se pak liší počtem dostupných programů – zatímco pro české diváky je jich k dispozici až 180, pro slovenské poskytuje služba maximálně 159 kanálů.

Akce je zaměřena na routery a meshové systémy TP-Link, z nichž již většina podporuje nejnovější generaci Wi-Fi 6, a které do jednoho splňují jednu zásadní vlastnost – jsou dostatečně rychlé a spolehlivé na to, aby mohly sloužit jako přenosový hardware právě pro IPTV.

Nabídka se liší podle zakoupeného modelu a k dispozici je ve třech variantách. U základní služby, která je bezplatně poskytována na měsíc, zákazník získá 94 kanálů (na Slovensku 90), 25 hodin nahrávání (na Slovensku 50) a 168 hodin zpětného sledování. Službu Premium lze získat buď na měsíc nebo na čtvrt roku a oproti základu se liší hlavně tím, že nabízí přístup ke 180 kanálům (na Slovensku 159), 120 hodin nahrávání a zahrnuje také HBO GO.

Bližší informace o akci včetně seznamu zařízení TP-Link, která splňují zařazení do jednotlivých kategorií, naleznete na webu https://www.tplink.tv/.

Profilová karta firmy

TP-LINK Czech s.r.o.

TP-LINK Czech s.r.o.

TP-Link je celosvětovým dodavatelem síťových produktů dostupných ve více než 100 zemích světa. Portfolio společnosti TP-Link zahrnuje bezdrátové routery a adaptéry, bezdrátové access pointy, 3G routery, ADSL modemy, adaptéry pro zapojení do domácí elektrické sítě, IP kamery, print servery, SOHO/SMB routery a SOHO/SMB switche. Technická podpora k produktům společnosti TP-Link je v provozu na e-mailu support.cz@tp-link.com. Pro technické dotazy lze využít také hotline na telefonním čísle (+420) 212 812 622 nebo live chat na našich oficiálních stránkách www.tp-link.com.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

HP spustilo kampaň „Doporuč známému“, díky které mohou zákazníci získat tisk zdarma

15. 11. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Nová propagační akce „Doporuč známému“ společnosti HP umožňuje předplatitelům služby Instant Ink a novým zákazníkům, kteří si službu objednají na základě doporučení, získat tři měsíce předplatného zdarma (odměna je pro doporučujícího i pro nového zákazníka). Čtěte více

ATC rozjíždí megaakci Pyrománie 2022

1. 11. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers spouští k 1. listopadu svou největší megaakci roku, Pyrománii 2022. Rozdáno bude na 2 222 ohňostrojů. Čtěte více

Eset na své vybrané produkty nabízí akci „3 za 2“

7. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eset)
Společnost Eset se začátkem září spustila akci „3 za 2“, díky které mohou domácí i firemní uživatelé zakoupit většinu bezpečnostních produktů za zvýhodněnou cenu. Akce platí do konce roku a vztahuje se na vybrané on-premise i cloudové produkty. Čtěte více

ATC znovu odstartovalo svou megaakci

1. 11. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers k dnešnímu dni spustila Pyrománii 2021. Akce trvá do 10. prosince a každý má možnost získat až tři ohňostroje. Čtěte více