Intercom Systems Gold partnerem firmy Cisco

16. 10. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Intercom Systems )
Intercom Systems se stal sedmou společností v Česku, která získala nejvyšší partnerskou certifikaci Gold Certified Partner firmy Cisco.

Společnost Intercom Systems s Ciscem spolupracuje již od roku 1991 a je tak nejdéle působícím Cisco partnerem v Česku. V roce 2005 společnost získala statut Cisco Silver Certified Partner. K získání nejvyšší úrovně Cisco Gold Certified Partner musí partnerská společnost prokázat požadovanou úroveň znalostí a dovedností a musí zaměstnávat alespoň 12 certifikovaných Cisco profesionálů. Kromě toho musí společnost získat alespoň čtyři architekturní Cisco specializace a také plně implementovat požadované procesy společnosti Cisco.

Postup z úrovně Silver na úroveň Gold je pro nás důležitým milníkem. Znamená to, že společnost Cisco ocenila naše zkušenosti s jejími produkty, ale především naši schopnost poskytnout zákazníkům širokou škálu služeb na nejvyšší úrovni ve všech fázích životního cyklu produktů Cisco,“ řekl Jan Šíp, obchodní a technický ředitel společnosti Intercom Systems.

Štítky: