Inovovaná UPS od Schneider Electric nabízejí širší výkonové rozpětí

12. 9. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Schneider Electric přichází s inovací u ochrany napájení datových center řady Galaxy VX. Zařízení mají nyní rozšířený výkon s rozpětím od 500 do 1 000 kW a díky tomu mohou pružněji odpovídat na potřeby středních a velkých firem.

„Provozovatelé velkých datových center mohou vyžadovat škálovatelné UPS systémy, které svým výkonem kopírují energetické požadavky zátěže. Obvykle se tak v praxi děje v reakci na intenzitu podnikání a s tím související nároky na napájení. Vzhledem k tomu, že náklady na energie jsou stále vyšší, stává se energetická účinnost čím dál důležitějším výkonovým faktorem při specifikaci a výběru velkých UPS systémů. Nově rozšířené výkonové rozpětí Galaxy VX přesně reaguje na tuto situaci,“ řekl Pavel Blahut ze Schneider Electric.

Systém Galaxy VX je lze spravovat prostřednictvím softwaru Schneider Electric EcoStruxure a aplikací Remote Management od společnosti StruxtureOn. Sada DCIM nástrojů umožňuje firmám řídit datová centra na více doménách a zároveň přináší rovnováhu mezi finanční dostupností a efektivitou. Galaxy VX je k dispozici s širokou nabídkou baterií včetně lithium-iontových (Li-ion).

Flexibilní operační režimy

Galaxy VX je kompatibilní s dalšími produkty pro energetický management od Schneider Electrica umožňuje optimalizovat efektivitu IT prostředí pomocí flexibilních režimů:

  • Double Conversion: Prostřednictvím režimu Double Covnersion a patentovaných čtyřúrovňových IGBT invertorů snižuje Galaxy VX ztráty a přináší ještě vyšší spolehlivost a nižší poruchovost.
  • Režim Eco Mode: je tradiční ekonomický režim, který umožňuje dosahovat až 99% účinnosti.
    • Režim ECOnversion: Nový operační režim je hybridní variantou mezi režimy Eco Mode a dvojí konverzí. ECOnversion nabízí účinnost až 99%, bezvýpadkový přechod a kontinuální dobíjení baterií.
Štítky: 
Záložní zdroje, Napájení, APC by Schneider Electric

Podobné články

Eaton rozšířil nabídku UPS řady 5SC o modely v provedení rack a tower

10. 4. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eaton)
Společnost Eaton rozšířila svoji řadu UPS Eaton 5SC s topologií Line Interactive o modely v provedení rack a rack/tower, které mohou být instalovány do racku nebo jako samostatně stojící a pokrývají výkonový rozsah od 500 VA do 3 000 VA. Čtěte více

Eaton představil nová napájecí řešení pro menší aplikace

20. 5. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eaton)
Společnost Eaton představila nové UPS řady 9PX o výkonu 2,2 kW a 3 kW, které jsou vhodné k zajištění ochrany napájení pro virtuální servery, hyperkonvergovaná řešení, síťová zařízení a malá datová úložiště. Čtěte více

Schneider Electric nabízí UPS řady Galaxy 300 s výkonem 60 kVA a 80 kVA

3. 5. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Společnost Schneider Electric rozšířila nabídku zdrojů nepřerušitelného napájení UPS řady MGE Galaxy 300. Řada UPS vhodná pro malé a střední podniky, komerční budovy a technické objekty s malými serverovými místnostmi se rozrostla o modely s výkonem 60 kVA a 80 kVA. Čtěte více
Jindřich Bulva, product support manager ve společnosti Eaton

Setkání obchodních partnerů Eaton (nejen) nad třífázovými UPS

20. 10. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Konferenční centrum GreenPoint v pražských Dvouletkách se stalo dějištěm setkání obchodních partnerů společnosti Eaton Elektrotechnika zaměřeného na produkty a služby divize Power Quality. K ústředním tématům patřily úspory nákladů dosažené díky technologiím Eaton, softwarové řešení IPM 1.5, představení novinek v sortimentu třífázových UPS a ukázka portfolia nové divize Life Safety. Čtěte více