Infinity přichází novým designem svého webu

7. 8. 2009. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: )
Společnost Infinity přichází s vylepšenou strukturou a novým designem svých webových stránek, které osloví zjednodušenou strukturou pro lepší vyhledávání a orientaci ve službách a produktech společnosti.

Spuštění nových stránek přináší s sebou mimo nového designu i tematické úpravy a je rozšířeno o zajímavé novinky. Dostupnější a transparentnější se stalo také vyhledání kontaktu na nonstop servisní linku, která zajišťuje kromě jiného rychlou přímou podporu a evidenci všech požadavků koncových uživatelů výpočetní techniky v režimu 24 x7×365 včetně pracoviště Single Point Of Contact.
Návštěvníci nových webových stránek budou mít možnost se nyní přímo registrovat na připravované semináře a prezentace o produktech a službách společností Microsoft, Hewlett Packard, VMware, Cisco atd., se kterými Infinity jako partner úzce spolupracuje.
Významnou novinkou je i kolonka „Promoakce“, kde zájemci získají přehled o probíhajících cenově a kvalitativně výhodných akcích na produkty a služby Infinity a jejich partnerů. Na podzim plánuje společnost obnovit rozesílání firemních newsletterů o projektech, nově získaných referencích a novinkách ze všech oblastí společnosti i o dění mimo ní.
Zajímavou novinkou, oživující vzhled nových stránek, je přímé propojení se serverem Svět sítí (také provozovaného společností Infinity) a automatické zobrazování přebíraných aktualit.
Nové webové stránky společnosti Infinity naleznete na adrese https://www.infinity.cz.