Hybridní tisková produkce od Canon a Heidelberg

10. 4. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Canon zahájil spolupráci se společností Heidelberg a její první výsledky budou prezentovány na Heidelberg Openhouse 2009. Tématem letošního ročníku je Komerční tiskárna s hybridní tiskovou produkcí.

V reálném provozu bude představeno řízení polygrafického provozu workflow Prinect s plně integrovaným klasickým ofsetovým strojem a profesionálním digitálním strojem Canon imagePRESS C6000VP. Canon svojí účastí na akci zahajuje dlouhodobou spolupráci se společností Heidelberg.
Integrace digitálního stroje Canon imagePRESS C6000VP do technologického workflow Prinect nabídne tiskovým provozům možnost lépe reagovat na požadavky zadavatelů a efektivně tisknout zakázky, které není ekonomicky výhodné tisknout ofsetovou technologií. Digitální tiskový stroj také umožní tiskárnám rozšířit svoji nabídku tiskových služeb o tisk například personalizovaných dokumentů. A to vše v kvalitě garantované tiskovou normou ISO 12647.
Tiskárna, která disponuje tiskovými technologiemi, jako jsou klasický ofset, ofset s krátkým barevníkem a digitálním tiskem Canon, může zakázku zavést do systému a při plánování výroby již jen zvolit způsob, jakým bude zhotovena. Jednoduchost zpracování je dána tím, že všechny tiskové stroje, včetně digitálního, jsou součástí jednotného workflow Prinect. Každá zakázka je tak zpracována tím nejvhodnějším způsobem – jednoduše, kvalitně, bez kooperace a hlavně se ziskem. Uvedené řešení bude představeno společnostmi Heidelberg a Canon ve dnech 28. – 29. dubna 2009 v prostorách předváděcího centra společnosti Heidelberg, které se nachází na ulici Tlumačovská 30 na Praze 5.