Huawei IdeaHub: Řešení pro chytré kanceláře

9. 11. 2020. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Entec Solutions)
IdeaHub pomáhá firmám zvýšit efektivitu zejména v době vyžadující práci na dálku a dodržování společenského odstupu. Inteligentní technologická novinka IdeaHub je navržena tak, aby usnadnila týmovou spolupráci v moderním pracovním prostředí.

Řešení v sobě spojuje funkce interaktivní tabule s nástroji umožňujícími videokonferenci, multi-screen spolupráci mezi mobilním a PC zařízením, vzdálený přístup i inteligentní psaní založené na dotykové technologii.

IdeaHub je dostupný ve třech variantách: IdeaHub S, IdeaHub Pro a IdeaHub Enterprise.

Jednotlivé modely se liší konfigurací a podporovanými funkcemi. Řešení nabízí otevřený ekosystém pro cloudové videokonference, inovativní a jednoduchý design namísto tradičního komplexního hardwaru a integrovanou technologii umělé inteligence (AI). IdeaHub je tedy ideálním řešením pro všechny moderní firmy, které chtějí přetvořit své kanceláře ve skutečně inteligentní prostory připravené na každou situaci.

Řešení Huawei IdeaHub podporuje cloudové videokonferenční služby a platformy třetích stran, což výrazně usnadňuje proces videokonferencí. Zároveň díky plnému HD rozlišení 1 080p a sdílení obsahu v kvalitě 4K zajišťuje příjemnější a více realistický zážitek ze schůzky vedené prostřednictvím videokonference.

Všechny kabely byly sloučeny do jednoho externího napájecího kabelu, díky čemuž je připojení a užívání technologie svižné a energeticky méně náročné. Produkt byl navržen tak, aby mohl chytrou kancelář přinést do jakéhokoliv prostředí, ať už jde o konferenční místnost, open office, nebo domácí prostory. Díky své multifunkčnosti snadno nahradí tabuli, projektor i profesionální videokonferenční zařízení.

IdeaHub je zároveň vybaven funkcemi AI, jako je například virtuální pomůcka Acoustic Baffle, která blokuje nadbytečný hluk. Praktický nástroj Auto Frame automaticky upravuje záběr a úhel kamery na základě prostorového rozvržení konferenční místnosti a počtu účastníků. Pomocí 12 v řadě rozmístěných mikrofonů a 4K kamery zvládne IdeaHub automaticky lokalizovat hlas mluvčího v okruhu osmi metrů. Širší frekvence zvukového přenosu zajišťuje naprosto čistý zvuk Hi-Fi v celém prostoru.

Zařízení podporuje až 20 dotyků najednou a ovládání usnadňují dotyková pera. IdeaHub běží na operačním systému Android, k dispozici je ale také vestavný modul s operačním systémem Windows, který umožňuje provoz aplikací pro tento operační systém.

Operační jednotky

Obě operační jednotky jsou oddělené a fungují samostatně. Každá jednotka má vlastní připojení a porty. Jednotka s operačním systémem Windows je k dispozici v několika konfiguracích a pohánějí ji procesory Intel. Jednotka je vyjímatelná, což umožňuje budoucí upgrade. Mezi jednotkami lze jednoduše přepínat.

Funkce

K dispozici jsou vestavěné aplikace, jako je klasický whiteboard, který lze ovládat dotykovým perem. Záznamy lze jednoduše ovládat či rozesílat prostřednictvím e-mailu. K prezentacím lze pohodlně vkládat poznámky, zoomovat a provádět další operace. Lze využívat jakékoliv konferenční platformy v prostředí Windows nebo Android.

Zařízení má automatické rozpoznání a úpravu psaného textu i geometrických tvarů.

Využití

Řešení IdeaHub je ideální pro interaktivní prezentace, videokonference (zařízení má integrovanou kameru), může sloužit jako informační tabule pro zaměstnance, plocha pro marketingové prezentace, nahrazuje flipchart. IdeaHub umožňuje prezentace přímo ze zařízení nebo z jakéhokoliv připojeného zařízení fyzicky nebo bezdrátově.

Proč prodávat Huawei IdeaHub:

  • rozsáhlá variabilita možných scénářů užití;
  • 4K UHD projekce (IdeaHub Pro);
  • atraktivní a žádaný produkt.

Argumenty pro koncového zákazníka:

  • elegantní a minimalistické provedení;
  • podpora řady aplikací;
  • jednoduché ovládání a integrace.

Distribuce pro ČR:
Entec

Video : 
Obrazová galerie:

Profilová karta firmy

Entec Solutions a.s.

Entec Solutions a.s.

Entec Solutions a.s. je dceřiná společnost SWS a.s. se zaměřením na distribuci s přidanou hodnotou (VAD distributor).

 

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Optoma v ČR navýšila své tržní podíly

21. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Optoma)
Společnosti Optoma se podle nejnovějších výsledků za druhé čtvrtletí 2021 podařilo upevnit svou pozici v segmentu projektorů i interaktivních dotykových displejů. Čtěte více

ViewSonic představil displej připravený pro spolupráci v hybridním pracovním prostředí

10. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
ViewSonic ViewBoard 4320 byl navržen speciálně pro menší zasedací místnosti v hybridních pracovních prostředích a učebny. Disponuje integrovaným softwarem pro poznámky a sdílení obrazovky a usnadňuje tak uživatelům spolupráci s kolegy, ať už v kanceláři nebo na dálku. Čtěte více

Huawei IdeaHub dodá nový rozměr meetingům i videokonferencím

24. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a DNS)
Společnost DNS u svých zákazníků boduje s nabídkou videokonferenčního řešení Huawei IdeaHub, které je aktuálně i na českém a slovenském trhu dostupné hned v několika variantách. Ačkoli nemusejí být konferenční řešení od Huawei oproti své některé konkurenci tolik známá, rozhodně mají co nabídnout a v mnohém dokonce příjemně překvapí. Čtěte více

Epson představil bezdrátové prezentační systémy kladoucí důraz na maximální jednoduchost

13. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Modely ELPWP10 a ELPWP20 umožňují uživatelům rychle a snadno připojit systémy a jedním kliknutím začít spolupracovat mezi jakýmkoli zařízením a projekční plochou. Čtěte více