HPE vylepšilo partnerský program o řadu novinek

25. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hewlett Packard Enterprise)
Společnost Hewlett Packard Enterprise vylepšila partnerský program HPE Partner Ready. Cílem je pomoci partnerům poskytovat dále lepší služby v segmentu malých a středních podniků. Program je navržen tak, aby nabídl partnerům kompenzační výhody, umožnil výhodnější přístup k financování projektů, a poskytl pestré možnosti k dalším obchodním příležitostem.

Téměř 70 % ročních tržeb společnosti HPE je v současné době realizováno prostřednictvím ekosystému partnerského kanálu HPE, přičemž jeho součástí je více než 80 000 partnerů z celého světa. Partnerský kanál významně přispěl k růstu služeb společnosti HPE, a díky němu vzrostly objednávky na HPE GreenLake meziročně o 85 %.

Novinky v aktualizovaném partnerském programu:

Partner Experience:

  • HPE FlexOffers: Společnost HPE vylepšila možnosti při nákupu tak, aby partnerům umožnila konfiguraci zakázek na míru za bundlové ceny v inventářích distributorů. Funkce je integrována prostřednictvím HPE iQuote.
  • HPE Sales Pro: Certifikace pro fiskální rok 2021, které jsou přístupné prostřednictvím nového výukového centra HPE Sales Pro Learning Center, poskytují moderní, intuitivní, mobilní a interaktivní prostředí, a partnerům má pomoci se rychle sžít se strategiemi HPE. Kontrolní mechanismy umožňují efektivně prokázat zvládnutí obsahu a dokončit certifikaci v HPE Sales Pro.
  • Rozšířený demo program: Demo program HPE obsahuje nové možnosti, snazší přístup k portfoliu výrobků a služeb HPE a umožňuje partnerům pořídit si vlastní demo zařízení s výraznou slevou. Připraven je také přístup k novým interaktivním ukázkám na demo portálu HPE, které nabízejí interakci s řešeními HPE. Partneři mohu dále těžit ze vzdálených živých i uložených ukázek a ověřených konceptů, stejně jako z živých nebo virtuálních prohlídek jakýchkoli zákaznických inovačních center HPE.

Software jako služba:

  • Workshop o poskytování služeb GreenLake: Ve fiskálním roce 2021 společnost HPE rozšíří možnosti partnerského programu týkající se HPE GreenLake o nový workshop, který pomůže partnerům posoudit jejich schopnost poskytovat vše jako službu, a pomůže jim stát se zkušenými v prodeji HPE GreenLake. Workshop se bude skládat z konzultací s odborníky na transformaci HPE GreenLake.
  • Konkurenční kompenzace: Program HPE Partner Ready je jeden z nejlépe hodnocených partnerských programů na trhu, který partnerům poskytuje 3× až 5× vyšší kompenzaci v případě prodejů HPE strategických produktů a služeb jako jsou HPE GreenLake, HPE Ezmeral software portfolio a HPE Storage portfolio.

SMB:

  • Ochrana marží a cen: HPE nadále podporuje partnery věnující se novým směrům a nabízí jim počáteční výhody a ochranu cen.
  • Propagační akce a odměny: HPE malým a středním podnikům nabídne promoakce a regionální odměny a bonusy prostřednictvím věrnostního a motivačního programu HPE ENGAGE&GROW a HPE Financial Services.
  • SMB a mid-market co-selling: Pro zapojení dalších partnerů do ekosystému a zvýšení ziskovosti společnost HPE rozšířila možnosti prodeje mezi poskytovatele řešení a služeb. Nové možnosti jsou k dispozici prostřednictvím platformy a komunity Cloud28+.
Štítky: 
Ze světa firem, Partnerské programy, Hewlett Packard Enterprise

Podobné články

Dan Dery, viceprezident pro globální produkty společnosti Motorola

Technologické předpovědi společnosti Motorola

4. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
Zdá se, že rok 2021 bude vzrušující a naplněný množstvím nových trendů, technologií a inovací. Chování spotřebitelů se neustále vyvíjí a technologické společnosti přehodnotily své zaměření na nadcházející rok. Své hlavní předpovědi o tom, co můžeme letos očekávat, sepsal viceprezident pro globální produkty společnosti Motorola Dan Dery. Čtěte více

SMB společnosti ohrožují nové spamové a phishingové techniky

3. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: GFI Software)
Podle společnost GFI Software jsou malé a střední firmy (SMB) ohroženy stále sofistikovanějšími e-mailovými útoky, které využívají nových spamových a phishingových technik. Phishingové e-maily podle analýzy nedokáže rozpoznat 91 % běžných uživatelů. Čtěte více

Epson získal ocenění BLI Winter 2021 Pick a cenu za výjimečný přínos

3. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson obdržela hned tři ceny BLI Winter 2021 Pick a získala také ocenění za výjimečný přínos, které udílí přední světový poskytovatel testovacích služeb a analytických informací v oblasti zobrazování dokumentů Keypoint Intelligence. Čtěte více

ČTÚ spustil srovnávač cen a kvality volání, SMS, internetu a dalších služeb

3. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: ČTÚ)
Český telekomunikační úřad 1. března 2021 spustil srovnávací nástroj cen a kvality služeb elektronických komunikací. Spotřebitel může porovnat ceny a parametry mobilního volání, SMS, dat a mobilního internetu. Od dubna přibydou k porovnání služby volání v pevném místě, internetu v pevném místě a placené televize. Čtěte více