HP představilo portfolio pracovních stolních počítačů nové generace

22. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Nové portfolio stolních počítačů HP je ideálním pomocníkem dnešních firemních uživatelů, navržené do moderního pracovního prostředí a s výkonem, který díky procesorům Intel Core i9 deváté generace zasazeným do široké škály osobních počítačů různých šasi je připraven zvládat současné pracovní úkoly.

Bezpečnost je zásadně důležitá. Portfolio pracovních stolních počítačů nyní nabízí i technologii HP Sure Sense a zároveň využívá řešení HP pro bezpečnost a spravovatelnost. HP tak vkládá špičkové technologie i do mainstreamových šasi. Klasickým příkladem je dotyková technologie nově v modelové řadě 400 All-in-One. Stolní počítače řady HP Desktop Mini nyní navíc nabízejí volitelně USB-C s možností 100W Power Delivery pro napájení a přenosu obrazu do monitoru jedním kabelem; tento model se vhodně doplňuje s monitorem HP Mini-in-One s úhlopříčkou 23,8 palce – dohromady tvoří minimalisticky elegantní a vysoce výkonný stolní počítač.

Mezi novinky patří:

  • HP EliteDesk 800 G5 Tower – věž, která nabízí výkon, rozšiřitelnost, bezpečnost a je připravená na VR. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 27 990 Kč.
  • HP EliteDesk 800 G5 Small Form Factor – SFF sestava s velkým výkonem v malém těle – navržena pro moderní pracoviště. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 23 990 Kč.
  • HP ProDesk 600 G5 Desktop Mini – sestava s konektivitou přes jeden kabel: kancelář bez kabelů a kompatibilita s HP Mini-in-One nebo HP EliteDisplay E243d Docking Monitor. V prodeji ČR od srpna za ceny začínající na 21 990 Kč.
  • HP ProDesk 600 G5 Small Form Factor v prostorově úsporném designu s flexibilní konektivitou. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 21 490 Kč.
  • HP ProDesk 600 G5 Micro Tower – věž, která nabízí spoustu výkonu a široké možnosti rozšiřitelnosti. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 21 990 Kč.
  • HP ProOne 600 G5 21,5palcový all-in-one je designová elegantní sestava s micro-edge monitorem, která je navržená pro kolaborativní styl práce a nabízí všestrannost i výkon. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 23 990 Kč.
  • HP ProDesk 400 G5 Desktop Mini nabízí konfigurovatelnost svého prostorově úsporného designu a díky USB Type-C s DisplayPort Alt Mode je připraven na budoucnost. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 11 990 Kč.
  • HP ProDesk 400 G6 Small Form Factor – SSF počítač navržen pro efektivní pracoviště: produktivita, konektivita, bezpečnost i spolehlivost jsou samozřejmostí. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 14 490 Kč.
  • HP ProDesk 400 G6 Micro Tower nabízí uživatelům maximální hodnotu i výkon v běžných rozměrech kompaktní věže. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 14 990 Kč.
  • 20palcový a 23,8palcový all-in-one HP ProOne 400 G5 – komunikační huby navržené pro malé firmy a všestranné pracovní prostředí, nově s dotykovou obrazovkou. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 15 990 Kč.
Štítky: 
Fotogalerie: 

Podobné články

Dell představil flexibilní modulární počítač s minimálními nároky na prostor

3. 9. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell EMC)
Společnost Dell Technologies uvedla stolní počítač OptiPlex 7070 Ultra v kompaktním provedení, který je orientovaný vertikálně a výbavu skrývá uvnitř tenkého a lehkého stojánku monitoru. Novinka vyniká elegantním vzhledem, je prostorově úsporná a nevytváří žádnou změť kabelů. Přitom je plně modulární a konfigurovatelná dle potřeb uživatelů. Čtěte více

IDC: Prodej PC v regionu EMEA ve 2. čtvrtletí 2019 rostl

1. 8. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Prodej osobních počítačů, notebooků a pracovních stanic v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky ve 2. čtvrtletí 2019 podle organizace IDC meziročně vzrostl o 1,1 % na 16,4 milionu zařízení. Dařilo se zejména v komerčním sektoru, spotřebitelé se svými nákupy zůstávali i nadále hodně při zemi. Čtěte více

Lenovo v ČR představilo novinky pro druhou polovinu letošního roku

27. 6. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo a DCD Publishing)
Lenovo představilo nové produkty z ohebné řady Yoga, výkonné ThinkPady, herní zařízení Legion i klasické stolní počítače IdeaCentre. Uvedení se za účasti generálního ředitele firmy Lenovo Petra Kheila uskutečnilo v prostorách Muzea smyslů v Jindřišské ulici. Čtěte více

HP zlepšuje zabezpečení počítačů pomocí umělé inteligence

25. 4. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Na konferenci EMEA Innovation Summit představilo HP Inc. nové počítače a bezpečnostní řešení navržená pro kancelář budoucnosti. HP Sure Sense je ochrana proti malwaru založená na umělé inteligenci, kterou HP dále posiluje své portfolio nejlépe zabezpečených a spravovatelných PC na světě. Dále HP představilo firemní počítače a mobilní pracovní stanice postavené na 8. generaci procesorů Intel Core vPro. Čtěte více