HP představilo portfolio pracovních stolních počítačů nové generace

22. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Nové portfolio stolních počítačů HP je ideálním pomocníkem dnešních firemních uživatelů, navržené do moderního pracovního prostředí a s výkonem, který díky procesorům Intel Core i9 deváté generace zasazeným do široké škály osobních počítačů různých šasi je připraven zvládat současné pracovní úkoly.

Bezpečnost je zásadně důležitá. Portfolio pracovních stolních počítačů nyní nabízí i technologii HP Sure Sense a zároveň využívá řešení HP pro bezpečnost a spravovatelnost. HP tak vkládá špičkové technologie i do mainstreamových šasi. Klasickým příkladem je dotyková technologie nově v modelové řadě 400 All-in-One. Stolní počítače řady HP Desktop Mini nyní navíc nabízejí volitelně USB-C s možností 100W Power Delivery pro napájení a přenosu obrazu do monitoru jedním kabelem; tento model se vhodně doplňuje s monitorem HP Mini-in-One s úhlopříčkou 23,8 palce – dohromady tvoří minimalisticky elegantní a vysoce výkonný stolní počítač.

Mezi novinky patří:

  • HP EliteDesk 800 G5 Tower – věž, která nabízí výkon, rozšiřitelnost, bezpečnost a je připravená na VR. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 27 990 Kč.
  • HP EliteDesk 800 G5 Small Form Factor – SFF sestava s velkým výkonem v malém těle – navržena pro moderní pracoviště. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 23 990 Kč.
  • HP ProDesk 600 G5 Desktop Mini – sestava s konektivitou přes jeden kabel: kancelář bez kabelů a kompatibilita s HP Mini-in-One nebo HP EliteDisplay E243d Docking Monitor. V prodeji ČR od srpna za ceny začínající na 21 990 Kč.
  • HP ProDesk 600 G5 Small Form Factor v prostorově úsporném designu s flexibilní konektivitou. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 21 490 Kč.
  • HP ProDesk 600 G5 Micro Tower – věž, která nabízí spoustu výkonu a široké možnosti rozšiřitelnosti. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 21 990 Kč.
  • HP ProOne 600 G5 21,5palcový all-in-one je designová elegantní sestava s micro-edge monitorem, která je navržená pro kolaborativní styl práce a nabízí všestrannost i výkon. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 23 990 Kč.
  • HP ProDesk 400 G5 Desktop Mini nabízí konfigurovatelnost svého prostorově úsporného designu a díky USB Type-C s DisplayPort Alt Mode je připraven na budoucnost. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 11 990 Kč.
  • HP ProDesk 400 G6 Small Form Factor – SSF počítač navržen pro efektivní pracoviště: produktivita, konektivita, bezpečnost i spolehlivost jsou samozřejmostí. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 14 490 Kč.
  • HP ProDesk 400 G6 Micro Tower nabízí uživatelům maximální hodnotu i výkon v běžných rozměrech kompaktní věže. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 14 990 Kč.
  • 20palcový a 23,8palcový all-in-one HP ProOne 400 G5 – komunikační huby navržené pro malé firmy a všestranné pracovní prostředí, nově s dotykovou obrazovkou. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 15 990 Kč.
Fotogalerie: 

Podobné články

HP přináší novinky připravené pro kancelářskou práci z domova

3. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP představila nové přírůstky v portfoliu osobních počítačů, které byly navrženy s ohledem na zachování produktivity práce – ať už uživatelé budou pokračovat v práci z domova nebo se připravují na návrat do kanceláře. Čtěte více

Gartner: Prodej počítačů, tabletů a mobilů letos klesne až o 14 %

1. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Gartner)
Celosvětový prodej zařízení (tedy počítačů, tabletů a mobilních telefonů) by letos mohl podle Gartneru ve srovnání s předchozím rokem klesnout až o téměř 14 %. Znamenalo by to, letos bude prodáno 1,9 miliardy zařízení. Čtěte více

HP: herní počítače Omen 25L a 30L

30. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Výkonné herní počítače HP OMEN zaujmou nejenom nejnovějším hardwarem od AMD, Intelu i Nvidie, ale také promyšleným systémem odvodu tepla, beznástrojovým přístupem k vnitřním komponentám, ale zároveň nabízejí také možnost vybírat mezi skříněmi o objemu 25 nebo 30 litrů, což uživatelům při rozhodování poskytuje maximální flexibilitu. Čtěte více

Intel představil nové desktopové procesory. Levné i výkonné herní

6. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Intel)
V čele nových procesorů Intel řady Comet Lake-S pro stolní počítače stojí model Core i9-10900K, podle výrobce nejvýkonnější herní procesor současnosti dosahující se svými deseti jádry frekvence až 5,3 GHz. Vedle této výkonné novinky však Intel představil i řadu dostupnějších variant napříč řadami i3, i5, i7, Celeron i Pentium. Čtěte více