Honor začal na českém a slovenském trhu nabízet notebooky MagicBook

5. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Honor)
Honor díky své první generaci notebooků vstoupil do nového segmentu spotřební elektroniky. Notebooky MagicBook, dostupné v provedení se 14" a 15,6" displeji, se snaží zákazníky oslovit až desetihodinovou výdrží, obrazovkami s tenkými rámečky, kompaktním provedením, hardwarem od AMD a dalšími moderními vlastnostmi.

Kompaktní Honor MagicBook 14 váží 1,38 kg a s výškou 15,9 mm se vejde do každé standardní tašky či kabelky. Nabíjí ho 56 Wh baterie slibující nabídnout až deset hodin provozu na jedno nabití při kancelářské práci, 9,5 hodiny přehrávání videa uloženého přímo v počítači ve FullHD a 9,4 hodiny přehrávání videa z webového prohlížeče. Výhodou je také malá a lehká USB-C nabíječka s výkonem 65 W, kterou lze využít i pro přenos dat, nebo např. nabití mobilního telefonu.

Na český a slovenský trh se novinka dostává v hliníkovém provedení a barvě Space Gray s modrým lemováním.

Honor MagicBook 14 se pyšní tenkou fazetou na třech stranách obrazovky a poměrem displeje k tělu notebook 84 %. Displej o rozlišení 1 980 × 1 080 pixelů redukuje odlesky na LCD panelu a zaručuje čitelnost i na slunci. Zároveň displej eliminuje efekt modrého světla a umožňuje rozevření až na 180°.

Notebook pohání mobilní procesor AMD Ryzen 5 3500U v kombinaci s grafickým čipem Radeon Vega 8 a 8GB DDR4 RAM pamětí. Pro uživatelská dat je připraveno rychlé 256GB PCIe NVMe SSD úložiště. Notebook má dále ve výbavě vyskakovací kamerku, která je diskrétně schovaná v klávesnici a vyklápí se jen ve chvílích, kdy je skutečně potřeba. Pohodlné zapnutí notebooku a přihlášení do operačního systému zajistí čtečka otisku prstu v zapínacím tlačítku.

Série HONOR MagicBook si zachovává originální technologii Magic-Link pro jednoduchý přenos souborů nebo zrcadlení obsahu displeje podporovaných telefonů Honor (či Huawei).

Uživatelé, kteří ocení větší pracovní prostor, mohou sáhnout po větším modelu MagicBook 15. Ten váží 1,53 kg a disponuje displejem o velikosti 15,6" (poměr obrazovky k tělu notebook je až 87 %).

Oba notebooky jdou do prodeje s operačním systémem Microsoft Windows 10 Home. Koncová prodejní cena činí 15 990 Kč vč. DPH.

Novinky jsou dostupné prostřednictvím distribuční společnosti TCCM.

Video : 
Štítky: 
Notebooky, Honor

Podobné články

Dell: notebooky Alienware m15 a m17

6. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell EMC)
Alienware má soutěživost v krvi. Chce být neustále na špičce, a proto ve všech produktech využívá nejmodernější technologie. Výjimkou není ani nová řada herních sestav, která staví na osvědčených principech, designu a výkonu Alienware, a posouvá je na novou úroveň. Jedním z jejích představitelů jsou i inovované modely modely m15 a m17. Čtěte více

HP přináší novinky připravené pro kancelářskou práci z domova

3. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP představila nové přírůstky v portfoliu osobních počítačů, které byly navrženy s ohledem na zachování produktivity práce – ať už uživatelé budou pokračovat v práci z domova nebo se připravují na návrat do kanceláře. Čtěte více

Gartner: Prodej počítačů, tabletů a mobilů letos klesne až o 14 %

1. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Gartner)
Celosvětový prodej zařízení (tedy počítačů, tabletů a mobilních telefonů) by letos mohl podle Gartneru ve srovnání s předchozím rokem klesnout až o téměř 14 %. Znamenalo by to, letos bude prodáno 1,9 miliardy zařízení. Čtěte více

Dell představil nové notebooky XPS 15 a XPS 17

25. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell EMC)
Společnost Dell uvedla na trh nové notebooky z populární série XPS v podobě přepracovaného 15" modelu a zbrusu nové 17" varianty. Novinky se pyšní inovovaným designem i nasazením nejnovějších technologií. Čtěte více