GoodAccess spustil partnerský program a jmenoval nového viceprezidenta

5. 1. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: GoodAccess )
Společnost GoodAccess, jejíž cloudové řešení poskytuje firmám bezpečný vzdálený přístup k IT systémům, spustila nový partnerský program. Ten obchodním partnerům nabízí vše potřebné pro vytváření nových příležitostí, generování predikovatelných tržeb a snadnou správu zákazníků prostřednictvím samoobslužného portálu. Firma zároveň jmenovala nového viceprezidenta.
Luboš Milan, VP of Sales ve společnosti GoodAccess

GoodAccess pomáhá firmám vytvořit globální virtuální síť a zabezpečit vzdálený přístup k IT ve světě všudypřítomné mobility zaměstnanců, cloudových služeb a práce na dálku. Řešení spadá do jednoho z nejrychleji rostoucích segmentů síťové bezpečnosti známého jako zero-trust network access a v současnosti jej používá na 1 000 menších a středních firem ze 120 zemí světa.

V posledních 12 měsících společnost vygenerovala 42 % svých tržeb díky novým zákazníkům. Tento trend chce podpořit rozšířením partnerského ekosystému.

Náš partnerský program vyniká jednoduchostí. Poskytovatelům řízených služeb (Managed Service Providers - MSP), resellerům a affiliate partnerům nabízí škálu obchodních stimulů pro podporu prodeje, atraktivní marže, ochranu obchodních příležitostí a kontrolu nad zákaznickým cyklem,” uvedl Artur Kane, CMO společnosti GoodAccess. „Navíc nabízí společné marketingové aktivity, rychlé zaškolení partnera do produktu, online produktová školení a další nástroje.”

Luboš Milan jmenován VP of Sales GoodAccess

Nový program byl spuštěn pod vedením Luboše Milana, který s sebou přináší více jak 15 let zkušeností s budováním partnerského kanálu na mezinárodní úrovni. V GoodAccess má na starosti zvyšování dosahu značky, nábor nových partnerů, společné plánování a jejich podporu.

Partneři jsou klíčoví pro naplnění naší mise zjednodušit firmám ochranu systémů a zaměstnanců připojující se k nim na dálku. Náš partnerský program jim umožňuje automatizovat obchodní procesy spojené s prodejem GoodAccess a dosáhnout nejen rychlého, ale i předvídatelného růstu tržeb, spokojenosti zákazníků a jejich retence,” prohlásil Luboš Milan, VP of Sales společnosti GoodAccess.

Před nástupem do GoodAccess působil Milan jako regionální manažer pro APAC region v Kemp Technologies.

Nativní nabídka pro poskytovatele řízených služeb (MSP)

Partnerský program GoodAccess přirozeně podporuje multi-uživatelská prostředí. Poskytovatelům řízených IT služeb umožňuje doplnit jejich portfolio ověřeným cloudovým řešením, vyhnout se časově náročné správě hardwarové infrastruktury a aktivovat zákaznický účet doslova během několika kliknutí.

Zákazníci typicky využívají GoodAccess pro:

  • Bezpečné propojení vzdálených uživatelů, IT systémů, cloudů a poboček prostřednictvím virtuální privátní sítě s řízením přístupu na bázi zero-trust.
  • Učinění aplikací neviditelných na veřejném internetu a tedy nedetekovatelných pro neautorizované uživatele, útočníky a blokování síťových útoků (funkce IP whitelisting).
  • Snížení bezpečnostních rizik pomocí filtrování DNS a zajištění souladu s předpisy jako GDPR, SOC2 a HIPAA.
  • Šifrování komunikace jakéhokoliv zařízení, které se připojuje do podnikových systémů z nezabezpečených sítí a sítí, které nespadají pod firemní kontrolu.

Více informací o partnerském programu GoodAccess je k dispozici zde.

Podobné články

Platforma ArrowSphere přináší podporu prostředí Microsoft NCE

19. 1. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Společnost Arrow Electronics vylepšila svou platformu pro poskytování cloudových služeb ArrowSphere. Nejdůležitější změnou je zpřístupnění nástrojů, které obchodní partneři potřebují k zefektivnění přechodu na Microsoft New Commerce Experience (NCE). Čtěte více

Infor jmenován AWS partnerem roku 2021 v kategorii odvětvových řešení

14. 12. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Infor)
Dodavatel cloudových aplikací Infor byl oceněna firmou Amazon Web Services (AWS) titulem AWS Industry Solution Independent Software Vendor (ISV), tedy nezávislý softwarový dodavatel odvětvových řešení za rok 2021. Čtěte více

Exkluzivní podmínky pro nové partnery ONLYOFFICE

22. 11. 2021. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Onlyoffice)
ONLYOFFICE přináší bezpečnou alternativu k produktům Microsoft a Google. Za posledních 10 let vyrostl do podoby univerzální kancelářské aplikace používané více než sedmi miliony lidí po celém světě. Jeho partneři pomáhají distribuovat, lokalizovat a integrovat řešení ONLYOFFICE a poskytují klientům po celém světě profesionální technickou podporu. Prostřednictvím svého nového partnerského programu nabízí ONLYOFFICE novým partnerům a poskytovatelům IT služeb výhodnější podmínky a užší spolupráci. Čtěte více

Cisco pro své partnery zjednodušuje program nákupu softwaru a služeb

16. 11. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco)
Společnost Cisco na konferenci Partner Summit představila novou podobu licenční smlouvy Enterprise Agreement (EA), která partnerům a zákazníkům usnadní nákup, prodej a správu softwaru a služeb. Jednotná smlouva výrazně zlepší přístup k portfoliu řešení Cisco. Čtěte více