Firma v telefonu aneb Money Dnes pro iPhone

11. 6. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Pokud chce někdo používat iPhone i pro podnikání, v App Store má k dispozici vynikajícího pomocníka, aplikaci Money Dnes od Cígler Software. Díky tomu je možné mít při ruce důležitá data o firmě i obchodních partnerech. A navíc zcela zdarma.
Vše o firmě včetně kurzů měn v iPhone od Cígler Software.

Proč složitě hledat jednotlivé ekonomické informace na mnoha různých serverech, když je lze mít všechny pohromadě v jednoduché aplikaci? Money Dnes obsahuje řadu nástrojů, které výrazně usnadňují život uživatelům z podnikové sféry.

Nabízí okamžitý přehled aktuálních měnových kurzů včetně propracované kurzové kalkulačky, která si pamatuje poslední aktualizaci, a je tedy použitelná i off-line. Při vyhledávání oceníte možnost zobrazovat jen oblíbené kurzy. On-line propojení se systémy ARES a VIES zprostředkuje přímý vstup do obchodního a živnostenského registru ČR a ověření platnosti daňového identifikačního čísla v rámci EU. Díky daňovému kalendáři uživatel už nikdy „neprošvihne“ zákonnou lhůtu plnění daňových povinností a s pomocí Infoservisu získá přístup k fundovaným radám daňových poradců k legislativním změnám.

To ovšem není vše. Šestý z modulů Money Dnes naservíruje nejdůležitější data z informačního systému přímo v iPhonu. Kdykoli a kdekoli jsou k dispozici souhrnné přehledy o vystavených fakturách, závazcích a pohledávkách, přijatých objednávkách a cash flow, které si Money Dnes díky zabezpečené komunikaci stáhne přímo ze systému uživatele. V současné době jsou pro Money Dnes volně dostupné ovladače pro ekonomické a informační systémy Money S3, Money S5 a Karat, další se připravují.

O oblibě Money Dnes mezi českými uživateli iPhonu svědčí i fakt, že tato aplikace se dostala několik málo dní po svém zveřejnění mezi pět nejstahovanějších produktů.

Vše o Money Dnes včetně zmíněných ovladačů naleznete zde.