Eset vydal novou verzi řešení Mail Security pro Microsoft Exchange Server

4. 9. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eset)
Inovované řešení pro ochranu e-mailové komunikace přináší nově řešený antispam, antivirus s možností využít pro skenování cloudovou databázi hrozeb a také nové uživatelské rozhraní.

Klíčovými ochrannými technologiemi řešení Eset Mail Security pro Microsoft Exchange jsou antivirus, antispyware a antispam. Stávající technologie v nové verzi doplňují další vrstvy ochrany jako pokročilá kontrola paměti, exploit nlocker a anti-phishing. Novinkou je také podpora využití cloudové databáze hrozeb Eset LiveGrid.

„Eset Mail Security 6 pro Microsoft Exchange Server pomáhá chránit nejzranitelnější komunikační kanál – příchozí poštu. Minimalizuje nepříznivé dopady nevyžádaných
e-mailových zpráv na chod firmy a její produktivitu,”
řekl Ján Baláž, produktový manažer společnosti Eset.

Nová generace řešení Eset Mail Security pro Microsoft Exchange Server podporuje , nástroj pro vzdálenou správu bezpečnostních produktů  Eset Remote Administrator 6. Pro usnadnění práce administrátorů s podezřelými zprávami je k dispozici funkce správy lokální karantény SPAMu, která umožňuje kontrolovat zprávy a řešit je na dálku, pomocí rozhraní v internetovém prohlížeči. Administrátoři mohou využívat také lokální volitelnou kontrolu. Ta umožňuje vybírat, jaké databáze a poštovní schránky se mají skenovat, což šetří systémové zdroje serveru.

Aktualizace a programové moduly je možné ukládat mimo výchozí umístění. Protonejsou závisléna případech, kdy je nutné virtuální počítač vrátit do přechozího stavu. Výsledkem je, že se aktualizace a moduly nemusí stahovat znovu při každém vracení k předchozímu stavu systému.

Řešení Eset Mail Security 6 pro Microsoft Exchange Server dále obsahuje tyto inovace:

Pokročilá kontrola paměti monitoruje chování škodlivých procesů a kontroluje je ihned po rozbalení v paměti. Proto je schopná detekovat i šifrované hrozby.

Exploit blocker chrání aplikace, jako jsou např. internetové prohlížeče, čtečky PDF, poštovní klienti nebo aplikace MS Office před zneužitím jejich bezpečnostních chyb.

Anti-phishing chrání počítač před pokusy získat citlivé informace uživatele, jako jsou hesla, bankovní data nebo údaje o kreditních kartách.

Cloudová databáze hrozeb Eset LiveGrid umožňuje efektivně detekovat škodlivý kód ještě před tím, než je vydána nová aktualizace virové databáze.

Lokální karanténa SPAMu nabízí lepší kontrolu a správu nevyžádaných zpráv pomocí samostatného webového rozhraní.

Štítky: 

Podobné články

Nová verze Kerio Control přináší (nejen) vyšší stabilitu a lepší kontrolu nad síťovými připojeními

14. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kerio Technologies )
Společnost GFI Software uvedla aktualizovanou verzi Kerio Control 9.3.6, která přináší vyšší stabilitu a lepší kontrolu nad síťovými připojeními a podporu novým platformám Windows a Big Sur. Čtěte více

Téměř každá organizace vloni čelila alespoň jednomu mobilnímu útoku

13. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Check Point)
Zpráva „2021 Mobile Security Report“ společnosti Check Point upozorňuje na nejnovější hrozby pro podniková mobilní zařízení a ukazuje trendy v oblasti mobilního malwaru, zranitelnosti mobilních zařízení a národních kybernetických útoků. Zároveň organizacím pomáhá pochopit, jak se chránit před moderními mobilními hrozbami a jak se útoky budou vyvíjet. Čtěte více

NTT hlásí až 300% nárůst cílených útoků na průmysl. Které další trendy dominují IT bezpečnosti?

12. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: NTT)
Tvrdě byly podle analýzy zasaženy zdravotnictví, finanční služby a výroba – příčinou je zneužívání globální destabilizace útočníky. Mezi hackery však rostla i popularita útoků na aplikace a malwaru na těžení kryptoměn. A jaká byla situace v ČR? Čtěte více

ESET varuje před spywarem, v dubnu šlo o největší hrozbu

11. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eset)
Nejvážnější kybernetickou hrozbou byly v dubnu trojské koně, které dokáží odcizit přihlašovací údaje k různým online službám. S ukradenými daty útočníci obchodují na darkwebu. Čtěte více