Eset rozšířil výzkumný a vývojový tým a otevřel pobočky v Kanadě a Rumunsku

24. 1. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eset)
Společnost Eset otevřela dvě nová vývojová centra v kanadském Montrealu a rumunském Jasy. Po úspěšném roce, v němž zaznamenala globální růst a rozšířila své zastoupení v Německu a Velké Británii, nyní investuje do rozšíření výzkumného a vývojového týmu po celém světě.

Rozšíření počtu vývojových center umožní společnosti podporovat nové služby, jako je například aktivní monitoring škodlivých kódů Eset Threat Intelligence, a zároveň dále zlepší schopnost rychle reagovat na nové internetové hrozby. Expanze dále potvrzuje dlouhodobou strategii společnosti stát se světovým TOP 3 dodavatelem bezpečnostních IT řešení.

„Otevření dvou nových výzkumných a vývojových center ve zcela odlišných částech světa je důležitým krokem v rozvoji společnosti Eset a dobrým startem do roku 2017,“ řekl Juraj Malcho, technologický ředitel společnosti Eset. „Tím, že dlouhodobě investujeme do talentů a jejich schopností, můžeme našim zákazníkům neustále poskytovat ty nejlepší služby. Těžíme přitom z našeho třicetiletého know-how, které zajišťuje bezpečnost jak domácím uživatelům, tak firmám, a drží Eset na špici v oboru počítačové bezpečnosti. Otevírání dalších výzkumných a vývojových center po celém světě je jedním z klíčových aspektů, na které se chceme i v budoucnu zaměřit,“ dodal Malcho.

Kancelář v centru Montrealu rozšiřuje již existující pobočku Eset Canada Recherché, která byla založena v roce 2009 v areálu místní Polytechnické univerzity. Během následujících let dosáhla montrealská výzkumná laboratoř řady výsledků. Od svého vzniku uskutečnila nejmodernější výzkumné projekty a zvláště se zaměřovala na zvyšování povědomí o internetových hrozbách a informovanosti veřejnosti o těchto rizicích.

Eset dále vstupuje na rumunský trh, kde otevírá své první vývojové centrum v Jasy. Společnost plánuje zaměřit tuto pobočku na vývoj klíčových back-end technologií. „Jasy má kvalitní univerzity a poskytuje talentovanou pracovní sílu, což odpovídá našim požadavkům na budování silných a nezávislých týmů zodpovědných za vylepšování stávajících produktů a technologií, ale i za vývoj zcela nových řešení,“ vysvětlil Malcho důvody vedoucí k výběru této lokality.

Společnost Eset v současné době zaměstnává více než 1 300 odborníků po celém světě. Globální centrála se nachází v Bratislavě, jednotlivá obchodní zastoupení, výzkumná a vývojová centra provozuje po celém světě včetně Prahy. Společnost Eset rovněž vybudovala síť obchodních partnerů, díky nimž jsou její bezpečnostní produkty distribuovány ve více než 200 zemích světa.

Štítky: 

Podobné články

VMware kupuje Avi Networks

17. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: VMware )
VMware oznámil úmysl převzít poskytovatele multicloudových aplikačních služeb Avi Networks. Řešení Avi Networks využívají stovky globálních společností včetně největších světových finančních institucí, médií a technologických firem z žebříčku Fortune 500. Její technologie umožní VMwaru přenést principy veřejného cloudu do celého datového centra. Čtěte více

Firmy nemají zdroje na ochranu před budoucími kybernetickými hrozbami

15. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sophos)
Globální průzkum společnosti Sophos potvrdil, že IT manažeři čelí ze všech stran záplavě kybernetických útoků a nemají prostor na ochranu před budoucími hrozbami. Čtěte více

TCL se stává druhým největším světovým výrobcem televizí

12. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: TCL)
Společnost TCL za rok 2018 vyrobila a expedovala více než 28 milionů LCD televizních přijímačů, což jí zajistilo druhé místo mezi výrobci televizí, označení „Global Top 2 TV Corporation“ a tržní podíl 10,9 %. Čtěte více

Adastra změnila své logo i vizuální identitu

11. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Adastra)
Konzultační společnost Adastra po řadě akvizic a rozšíření nabídky v oblasti digitální transformace firem změnila vizuální identitu a logo. Cílem je zjednodušení komunikace a jednoznačná rozpoznatelnost a čitelnost zaměření firmy. Čtěte více