Eset rozšířil výzkumný a vývojový tým a otevřel pobočky v Kanadě a Rumunsku

24. 1. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eset)
Společnost Eset otevřela dvě nová vývojová centra v kanadském Montrealu a rumunském Jasy. Po úspěšném roce, v němž zaznamenala globální růst a rozšířila své zastoupení v Německu a Velké Británii, nyní investuje do rozšíření výzkumného a vývojového týmu po celém světě.

Rozšíření počtu vývojových center umožní společnosti podporovat nové služby, jako je například aktivní monitoring škodlivých kódů Eset Threat Intelligence, a zároveň dále zlepší schopnost rychle reagovat na nové internetové hrozby. Expanze dále potvrzuje dlouhodobou strategii společnosti stát se světovým TOP 3 dodavatelem bezpečnostních IT řešení.

„Otevření dvou nových výzkumných a vývojových center ve zcela odlišných částech světa je důležitým krokem v rozvoji společnosti Eset a dobrým startem do roku 2017,“ řekl Juraj Malcho, technologický ředitel společnosti Eset. „Tím, že dlouhodobě investujeme do talentů a jejich schopností, můžeme našim zákazníkům neustále poskytovat ty nejlepší služby. Těžíme přitom z našeho třicetiletého know-how, které zajišťuje bezpečnost jak domácím uživatelům, tak firmám, a drží Eset na špici v oboru počítačové bezpečnosti. Otevírání dalších výzkumných a vývojových center po celém světě je jedním z klíčových aspektů, na které se chceme i v budoucnu zaměřit,“ dodal Malcho.

Kancelář v centru Montrealu rozšiřuje již existující pobočku Eset Canada Recherché, která byla založena v roce 2009 v areálu místní Polytechnické univerzity. Během následujících let dosáhla montrealská výzkumná laboratoř řady výsledků. Od svého vzniku uskutečnila nejmodernější výzkumné projekty a zvláště se zaměřovala na zvyšování povědomí o internetových hrozbách a informovanosti veřejnosti o těchto rizicích.

Eset dále vstupuje na rumunský trh, kde otevírá své první vývojové centrum v Jasy. Společnost plánuje zaměřit tuto pobočku na vývoj klíčových back-end technologií. „Jasy má kvalitní univerzity a poskytuje talentovanou pracovní sílu, což odpovídá našim požadavkům na budování silných a nezávislých týmů zodpovědných za vylepšování stávajících produktů a technologií, ale i za vývoj zcela nových řešení,“ vysvětlil Malcho důvody vedoucí k výběru této lokality.

Společnost Eset v současné době zaměstnává více než 1 300 odborníků po celém světě. Globální centrála se nachází v Bratislavě, jednotlivá obchodní zastoupení, výzkumná a vývojová centra provozuje po celém světě včetně Prahy. Společnost Eset rovněž vybudovala síť obchodních partnerů, díky nimž jsou její bezpečnostní produkty distribuovány ve více než 200 zemích světa.

Štítky: 

Podobné články

Cisco Webex integruje oblíbená cloudová úložiště a nabízí nové možnosti využití videa

25. 4. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco)
Zákazníci společnosti Cisco budou mít k dispozici nové integrace s úložišti, propojenější volání s nástroji třetích stran a budou moci své cloudové služby lépe propojit i se svým on-premise prostředím. Nová rozšíření se týkají i videa a uživatelé budou moci sdílet svůj video obsah se vzdálenými uživateli mnohem snadněji. Čtěte více

Evropská komise podpořila produkty Kaspersky Lab

24. 4. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kaspersky Lab)
Společnost Kaspersky Lab informovala své zákazníky, partnery a širší veřejnost o tom, že Evropská komise oficiálně potvrdila, že „nemá žádné důkazy o potenciálních problémech souvisejících s používáním produktů Kaspersky Lab.“ Čtěte více

Firmy bezpečnost stále častěji outsourcují – chybí odborníci i potřebné znalosti

18. 4. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Trend Micro)
Průzkum společnosti Trend Micro, vycházející z dotazování 1 125 IT manažerů po celém světě, potvrdil všeobecný nedostatek odborníků z oblasti informačních technologií, především pak specialistů na kybernetickou bezpečnost. Organizace jsou tak nuceny hledat nové způsoby, jak zajistit bezpečnost své podnikové informační architektury. Čtěte více

Flowmon je dostupný v Microsoft Azure Marketplace

15. 4. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Flowmon Networks)
Společnost Flowmon Networks, která vyvíjí řešení pro monitorování a bezpečnost počítačových sítí, oznámila dostupnost svého řešení Flowmon v Microsoft Azure Marketplace. Zákazníkům, kteří přesunem infrastruktury do cloudu ztratili přehled o datech v síťovém provozu, navrací chybějící viditelnost. Čtěte více