Eset na CeBITu 2012

6. 3. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Eset)
Na německém CeBITu letos Eset představil připravovanou generaci produktů pro firemní zákazníky Endpoint Security a Endpoint Antivirus. Na stánku společnosti se objevily i další produkty.

Stánek nabídne také řadu prezentací a aktivit. Německý kouzelník Christian de la Motte si připravil show plnou triků a magie nazvanou Bezpečnost v digitálním světě; známí počítačoví hráči poradí návštěvníkům jak zůstat v bezpečí při hraní v kyberporostoru, a ve středu 7. března je každý vítán na Eset party, která začíná v 18 hodin 30 minut.

Generální ředitel společnosti Eset Richard Marko se zúčastní panelové diskuse na téma „Připoj svůj životní styl: Vždy v pohybu – tvůj život v cloudu“. Debata se bude konat ve čtvrtek 8. března od 12.30 do 13.15 hod. v Kongresovém centru CeBITu (místnost číslo 2).

Kromě Richarda Marka se k tématu vyjádří také Christoph Bellmer z německé mediální společnosti ProSiebenSat.1, Dr. Holger Enßlin ze Sky TV, Conrad Fritzsch z webové hudební televize tape.tv a Dr. Gunter Küchler z Lufthansa Systems AG. Panelovou diskusi bude moderovat Eric Savitz z magazínu Forbes. Živý přenos z akce bude možné sledovat na počítačích, mobilních telefonech, iPhonech/iPadech a zařízeních s operačním systémem Android. Odkaz na přenos bude také zveřejněn na facebookové stránce Esetu.

„Koncoví i firemní uživatelé v současnosti potřebují důslednou ochranu na cestách a v prostředí cloudu víc než kdykoli předtím. Proto zakládáme po celém světě centra pro výzkum malware, abychom mohli efektivně reagovat na nárůst mobilního malwaru, cílené útoky a další kybernetické hrozby. Chápeme vzdělávání uživatelů jako hlavní způsob pro vytvoření bezpečnějšího kyberprostoru a prevence kyberzločinu,” řekl Richard Marko, generální ředitel společnosti Eset.

Speciální pozornost bude letos věnována novým vlajkovým produktům Eset pro firemní zákazníky: Endpoint Security a Endpoint Antivirus. Zásluhou několikavrstevné detekce malware, skenovací technologie ThreatSense a Live Grid – vyhodnocování počítačových hrozeb založené na řešení typu cloud, přináší nová generace řešení Endpoint proaktivní ochranu před novými hrozbami. Malé zatížení systému ve spojení s pokročilou vzdálenou klientskou správou dělá z těchto produktů vhodné řešení pro firmy všech velikostí. Nová generace Remote Administrator 5, která je standardem obou řešení, zahrnuje monitoring stavu sítě přístupný přes webový prohlížeč a systém vzdálené správy s nastavitelnými pravomocemi pro administrátory.

Štítky: 

Podobné články

ESET rozšířil ochranu firem o Endpoint Antivirus pro Linux

24. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eset)
ESET vydal novou verzi produktu Endpoint Antivirus pro zabezpečení koncových stanic s operačním systémem Linux. Firmy tak mohou udržovat zabezpečení bez ohledu na to, jaký operační systém využívají. Novinka doplnila nabídku produktů pro firemní zákazníky, která zahrnuje řešení pro operační systémy MacOS a Windows. Čtěte více

Malware Danger vévodil listopadovým hrozbám

14. 12. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: Eset)
Více než polovinu všech počítačových hrozeb v České republice v listopadu představoval škodlivý kód Danger, který se šíří prostřednictvím příloh e-mailů. Podle průzkumu společnosti Eset však v listopadu jeho podíl na celkových IT hrozbách dosáhl hodnoty 54,91 %, tedy téměř o 20 % více než v říjnu. Čtěte více

Eset představil v Bratislavě aktuální bezpečnostní hrozby i nové produkty

9. 12. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: DCD Publishing a Eset)
Společnost Eset uspořádala v Bratislavě představení nové řady produktů, spojené s blokem přednášek na nejnovější bezpečnostní témata. Čtěte více

Danger zůstává v Česku hrozbou č. 1

7. 10. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: Eset)
Téměř polovinu všech detekcí škodlivých kódů naměřených v září v České republice tvořil malware Danger. Podíl nebezpečného kódu, který se šíří prostřednictvím příloh e-mailových zpráv, oproti srpnu vzrostl na víc než 47 %. Čtěte více