Epson uvedl na trh širokou škálu projektorů

23. 1. 2017. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: Epson)
Společnost Epson představila nové business projektory, které umožňují prezentovat nejen v kanceláři, ale i v terénu. Uvedla také novou řadu projektorů pro spolupráci a chytré prezentace ve firmách a v sektoru vzdělávání včetně přenosných a interaktivních modelů s funkcemi, jako jsou ovládání gesty, zrcadlení Miracast a vzdálená plocha.

Projektory EB-1795F a EB-2265U umožňují prezentova na velkých promítacích plochách. Využívají také funkce pro interaktivní, chytré prezentování, mezi které patří ovládání gesty a zrcadlení Miracast.

Marcel Divín, branch office manager Epson CZ & SK, uvedl: „Naše projektory používají technologii, která přináší sdílení a prezentace ve skutečných barvách na promítací ploše o velikosti až 300 palců s rozlišením Full HD. Něco takového displeje zkrátka nemohou za dostupnou cenu nabídnout. Kromě toho, že nabízí lepší hodnotu pro velké velikosti obrazovek, jsou vhodné pro vytvoření moderního, interaktivního a produktivního pracoviště. Ať už prezentujete v terénu pomocí mobilního modelu EB-1795F, nebo prezentujete na pracovišti s projektorem EB-2265U, vaši posluchači si budou moci vychutnat rozlišení Full HD, které zajišťuje vysokou kvalitu obrazu a ostré detaily. Naše technologie 3LCD navíc poskytuje nejen bílý ale i barevný světelný výstup ve vysoké kvalitě. Projekce proto věrně zobrazuje barvy obsahu, který sdílíte.“

Na prvním dojmu záleží. S EB-1795F lze prezentovat tak, aby myšlenky v prezentaci vynikly, i mimo kancelář. Projektor je malý a lehký, a proto se snadno vejde do tašky na notebook. Je určen především prodejcům a dalším zaměstnancům, kteří často potřebují prezentovat v terénu. Model má spoustu funkcí, díky nimž je snadné a rychlé nastavení před prezentací. Mezi ně patří automatické zapnutí, automatické vyhledávání zdroje, horizontální a vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení, přizpůsobení obrazu a funkce NFC pro snadné připojení zařízení. Celá škála možností připojení, jako jsou Wi-Fi, WiDi a Miracast zrcadlení může usnadnit rychlé spuštění prezentace z mobilního zařízení, notebooku nebo i USB flash disku. Díky ovládání gesty lze pohybem ruky přecházet mezi snímky a rozdělení projekční plochy představuje možnost prezentovat ze dvou zdrojů zároveň.

Součástí řady EB-2000 je projektor EB-2265U, který nabízí větší prezentace pro podniky, malé a střední firmy a vzdělávací sektor, s velikostí promítací plochy až 300 palců a rozlišením WUXGA.

Díky funkcím asistenta zaostření Focus Help, automatickému spuštění, kopírování nastavení OSD, automatické korekci lichoběžníkového zkreslení, automatickému přizpůsobení obrazu a širokým možnostem připojení (HDBaseT, Wireless LAN a dva HDMI porty) je nastavení jednodušší. Zvýšená životnost lampy až 10 000 hodin v úsporném režimu znamená méně údržby a servisních zásahů.

Zrcadlové zobrazování Miracast zjednodušuje sdílení obsahu ze zařízení a software pro projekci Multi PC projection umožňuje k jednomu zařízení připojit až 50 počítačů se systémy Windows 10 nebo Mac. Aplikace Epson iProjection usnadňuje sdílení obsahu z mobilních zařízení v BYOD prostředí. I tento model (stejně jako EB-1795F) umožňuje ovládání gesty, pohyb mezi snímky jediným pohybem ruky nebo funkci rozdělení projekční plochy pro prezentaci ze dvou zdrojů na jediné promítací ploše.

Interaktivní projektory řady EB-1400 podporují spolupráci a nabízejí různé možnosti připojení v zasedacích místnostech. S Wi-Fi, funkcí vzdálené plochy a podporou Skype na Full HD promítacích plochách o rozměrech až 100 palců přináší toto řešení snad nejjednodušší způsob, jak spolupracovat s kolegy, ať už jsou ve stejné místnosti, nebo na opačném konci světa.

Díky nejnovějšímu projektoru s velmi krátkou projekční vzdáleností řady EB-600 jsou možné podpora spolupráce při výuce nebo využití nejrůznějších možností připojení. Pomocí bezdrátového připojení, vylepšené funkce moderátora a promítací plochy do velikosti 100 palců je snadné zaujmout studenty detailním obrazem s Full HD rozlišením.

Podobné články

Epson: interaktivní projektory EB-1485Fi a EB-1480Fi

14. 12. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson představila nové interaktivní projektory s výkonem 5 000 lumenů určené do zasedacích místností a školního prostředí. Přístroje disponují možností variabilního přizpůsobení velikosti projekční plochy od 65 do 120" na základě toho, v jakém prostředí jsou používány. Díky této vlastnosti se projektory přizpůsobí požadavkům zákazníků a zajistí optimální velikost zobrazení od malých po velké zasedací místnosti nebo školní učebny. Čtěte více

NEC: projektor P605UL

11. 8. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: NEC)
Společnost NEC Display Solutions Europe uvedla na trh téměř bezhlučný laserový projektor, který poskytuje kvalitní vizuální zážitek. Model NEC P605UL s rozlišením WUXGA přináší vysoký výkon a produktivitu na mítinky bez rušení hlukem z provozu projektoru s téměř bezúdržbovým provozem. Čtěte více

Epson: projektor EF-100W/B

4. 8. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
První přenosný laserový projektor společnosti Epson byl navržen tak, aby byl co nejflexibilnější pro domácí uživatele, jak z hlediska použitelnosti, tak z hlediska provedení. Model EF-100W/B je nejmenší laserový projektor společnosti Epson, jehož nejdelší strana měří pouhých 23 cm. Čtěte více

Canon: projektor 4K6021Z

6. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Společnost Canon uvedla na trh laserový projektor XEED 4K6021Z s vysokým jasem a nativním rozlišením 4K, který navazuje na úspěšný model XEED 4K5020Z. Nový model projektoru je dalším přírůstkem do široké nabídky 4K řešení společnosti Canon. Přístroj vybavený dvěma rozhraními Display Port podporuje kreativní instalace a zjednodušuje zapojení do stávající audiovizuální infrastruktury. Kvůli úspoře provozních nákladů do 4K projekce je model 4K6021Z koncipovaný jako hospodárný a nízkoúdržbový. Čtěte více