Epson uvedl na trh širokou škálu projektorů

23. 1. 2017. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: Epson)
Společnost Epson představila nové business projektory, které umožňují prezentovat nejen v kanceláři, ale i v terénu. Uvedla také novou řadu projektorů pro spolupráci a chytré prezentace ve firmách a v sektoru vzdělávání včetně přenosných a interaktivních modelů s funkcemi, jako jsou ovládání gesty, zrcadlení Miracast a vzdálená plocha.

Projektory EB-1795F a EB-2265U umožňují prezentova na velkých promítacích plochách. Využívají také funkce pro interaktivní, chytré prezentování, mezi které patří ovládání gesty a zrcadlení Miracast.

Marcel Divín, branch office manager Epson CZ & SK, uvedl: „Naše projektory používají technologii, která přináší sdílení a prezentace ve skutečných barvách na promítací ploše o velikosti až 300 palců s rozlišením Full HD. Něco takového displeje zkrátka nemohou za dostupnou cenu nabídnout. Kromě toho, že nabízí lepší hodnotu pro velké velikosti obrazovek, jsou vhodné pro vytvoření moderního, interaktivního a produktivního pracoviště. Ať už prezentujete v terénu pomocí mobilního modelu EB-1795F, nebo prezentujete na pracovišti s projektorem EB-2265U, vaši posluchači si budou moci vychutnat rozlišení Full HD, které zajišťuje vysokou kvalitu obrazu a ostré detaily. Naše technologie 3LCD navíc poskytuje nejen bílý ale i barevný světelný výstup ve vysoké kvalitě. Projekce proto věrně zobrazuje barvy obsahu, který sdílíte.“

Na prvním dojmu záleží. S EB-1795F lze prezentovat tak, aby myšlenky v prezentaci vynikly, i mimo kancelář. Projektor je malý a lehký, a proto se snadno vejde do tašky na notebook. Je určen především prodejcům a dalším zaměstnancům, kteří často potřebují prezentovat v terénu. Model má spoustu funkcí, díky nimž je snadné a rychlé nastavení před prezentací. Mezi ně patří automatické zapnutí, automatické vyhledávání zdroje, horizontální a vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení, přizpůsobení obrazu a funkce NFC pro snadné připojení zařízení. Celá škála možností připojení, jako jsou Wi-Fi, WiDi a Miracast zrcadlení může usnadnit rychlé spuštění prezentace z mobilního zařízení, notebooku nebo i USB flash disku. Díky ovládání gesty lze pohybem ruky přecházet mezi snímky a rozdělení projekční plochy představuje možnost prezentovat ze dvou zdrojů zároveň.

Součástí řady EB-2000 je projektor EB-2265U, který nabízí větší prezentace pro podniky, malé a střední firmy a vzdělávací sektor, s velikostí promítací plochy až 300 palců a rozlišením WUXGA.

Díky funkcím asistenta zaostření Focus Help, automatickému spuštění, kopírování nastavení OSD, automatické korekci lichoběžníkového zkreslení, automatickému přizpůsobení obrazu a širokým možnostem připojení (HDBaseT, Wireless LAN a dva HDMI porty) je nastavení jednodušší. Zvýšená životnost lampy až 10 000 hodin v úsporném režimu znamená méně údržby a servisních zásahů.

Zrcadlové zobrazování Miracast zjednodušuje sdílení obsahu ze zařízení a software pro projekci Multi PC projection umožňuje k jednomu zařízení připojit až 50 počítačů se systémy Windows 10 nebo Mac. Aplikace Epson iProjection usnadňuje sdílení obsahu z mobilních zařízení v BYOD prostředí. I tento model (stejně jako EB-1795F) umožňuje ovládání gesty, pohyb mezi snímky jediným pohybem ruky nebo funkci rozdělení projekční plochy pro prezentaci ze dvou zdrojů na jediné promítací ploše.

Interaktivní projektory řady EB-1400 podporují spolupráci a nabízejí různé možnosti připojení v zasedacích místnostech. S Wi-Fi, funkcí vzdálené plochy a podporou Skype na Full HD promítacích plochách o rozměrech až 100 palců přináší toto řešení snad nejjednodušší způsob, jak spolupracovat s kolegy, ať už jsou ve stejné místnosti, nebo na opačném konci světa.

Díky nejnovějšímu projektoru s velmi krátkou projekční vzdáleností řady EB-600 jsou možné podpora spolupráce při výuce nebo využití nejrůznějších možností připojení. Pomocí bezdrátového připojení, vylepšené funkce moderátora a promítací plochy do velikosti 100 palců je snadné zaujmout studenty detailním obrazem s Full HD rozlišením.

Podobné články

Samsung: laserový projektor The Premiere

12. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Společnost Samsung představila laserový projektor s krátkou projekční vzdáleností a rozlišením 4K The Premiere. Díky novince si každý může užít jako v opravdovém kině, a přitom neopustit pohodlí vlastního obýváku. Čtěte více

AT Computers od Epsonu získalo několik ocenění

8. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers bodovala u společnosti Epson. Ceny za vítězství hned ve třech ze čtyř vyhlašovaných kategorií si zástupci distributora převzali na přátelském setkání ve čtvrtek 3. 9. 2020. Čtěte více

Projektory Epson pomáhají s dodržováním rozestupů

25. 8. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Škálovatelné projekční plochy a přenosná řešení nabízejí zvýšenou flexibilitu a zajistí, aby obsah viděli všichni – dokonce i v případě, kdy musí skupiny udržovat vzájemné rozestupy. Čtěte více

ViewSonic: projektor M1 mini Plus

17. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
ViewSonic M1 mini Plus je kapesní ultrapřenosný LED projektor přinášející zábavu na velkém plátně téměř kamkoliv. Novinka s řadou multimediálních funkcí je vybavena integrovanou baterií, která je kompatibilní s power bankou, a nabízí hodiny zábavy bez nutnosti připojení do zásuvky. Čtěte více