Epson představil nové projektory pro domácí zábavu. Zaujmou Android TV

14. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Nové, univerzální, cenově dostupné a snadno ovladatelné projektory firmy Epson zprostředkují domácnostem zážitek srovnatelný s návštěvou kina. Ideální řešení pro rodinu, která hledá alternativu k tradiční televizi, můžete hledat mezi modely EB-W06, EB-FH06, EB-W51, EH-TW740, EH-TW750, EH-TW5700 a EH-TW5820.

Matěj Kopecký, business account manager společnosti Epson, k novinkám uvedl: „Každý z nás tráví více času doma, protože možností, jak se zabavit, je nyní méně. Stále více uživatelů zjišťuje, že projektory představují perfektní řešení pro poskytnutí zážitků jako z kina v pohodlí domova, herní výzvy nebo přenosné řešení pro práci a vzdělávání. Naše nejnovější řada projektorů byla pečlivě navržena, abychom zajistili poskytnutí široké škály funkcí za správnou cenu. Ať už sledujete filmy, divadelní inscenace nebo sport, hrajete počítačové hry, pracujete z domácí kanceláře nebo se dálkově vzděláváte, tyto výkonné, přenosné, cenově dostupné a vysoce kvalitní projektory může používat celá rodina. Dokonce lze projektory vzít do kanceláře a použít pro důležité prezentace.“

Zážitek z velké obrazovky

Modely EB-W06, EB-FH06, a EB-W51 jsou vhodné pro domácí kancelář nebo dálkové vzdělávání, zatímco typy EH-TW740 a EH-TW750 se hodí pro domácí kino, příležitostné hráče a nadšence do digitální zábavy. Všechny nové projektory mají minimální rozlišení WXGA, EB-FH06, EH-TW740 i EH-TW750 disponují rozlišením Full HD 1 080p.

Zákazníci si mohou užít obraz na velkém plátně díky promítací ploše až 320" u modelů EB-W06 a EB-W51, a až 386" u modelu EH-TW740.

Velké velikosti obrazovky odpovídá její kvalitní a jasný obraz s technologií 3LCD, díky níž je obraz až třikrát jasnější než u konkurenčních produktů. Dokonce i při okolním světle projektory podávají jasný obraz s čistými detaily. To je výsledkem technologie 3LCD produkující stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup, a to od 3 300 do 4 000 lumenů.

Všechny nové modely těží z dlouhé životnosti lamp (6 000 h normální/10 000 h úsporný mód), které poskytují možnost používání až 18 let. Všechny modely dále nabízejí horizontální a automatickou vertikální korekci lichoběžníkového zkreslení, mají k dispozici i software iProjection pro sdílení obsahu z chytrých zařízení a funkci rozdělení projekční plochy pro promítání dvou obrazovek současně. Projektory mají 2W reproduktory a díky minimálně jednomu HDMI portu (u modelů EB-FH06 a EH-TW750 je k dispozici více portů) lze jednoduše připojit Blu-Ray přehrávače, herní konzole, zařízení pro streamování médií apod.

Herní funkce a Android TV

Modely EH-TW5700 a EH-TW5820 přicházejí vybavené platformou Android TV, která umožňuje celé rodině jednoduše streamovat zábavu bez potřeby externího zařízení, používat Google Assistant a sdílet obsah z telefonu nebo tabletu.

„Naše novinky ukazují, že projektory mají oproti velkým televizorům několik zřejmých výhod. První z nich je, že projektory nabízejí mnohem větší a především škálovatelnou velikost obrazovky až na velikost 300 palců – takže můžete ve Full HD sledovat filmy tak, jak to autor zamýšlel, nebo si můžete prohlížet své digitální fotografie či obsah z mobilního telefonu ve velkém měřítku. Zadruhé, projektory poskytují nákladově efektivní alternativu k HD televizorům, a to nezahrnuji náklady na držáky a další možnosti upevnění. Projektory lze instalovat kamkoliv, kde je zdroj energie a rovný povrch. Mohou být připevněny ke stropu nebo umístěny na stůl či poličku, a díky korekcí lichoběžníkového zkreslení je jejich poloha velmi flexibilní,” uzavřelMatěj Kopecký.

Modely EB-W06, EB-FH06, EB-W51, EH-TW740 a EH-TW750 budou dostupné od října 2020.

Modely EH-TW5700 a EH-TW5820 budou dostupné od také od října 2020.

Štítky: 

Profilová karta firmy

Epson Europe B.V.

Epson Europe B.V.

Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních produktů a její portfolio sahá od inkoustových tiskáren a tiskových systémů přes 3LCD projektory a průmyslové roboty až po senzory a další mikrozařízení.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Epson představil nové zážitkové i informační a reklamní digital signage projektory

3. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson rozšířila portfolio svých laserových projektorů o šest nových modelů, které zajistí ještě větší efektivnost informačních projekcí signage i zážitkových projekcí pro celou řadu komerčních prostředí, včetně prodejen, pohostinských zařízení, muzeí a různých atrakcí pro návštěvníky. Čtěte více

BenQ: laserové projektory V6000 a V6050

3. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Novinky V6000 a V6050 z oblasti DLP laserových projektorů od společnosti BenQ nabízejí velmi krátkou projekční vzdálenost a kvalitní obraz s přesnými barvami v prémiovém designu vhodném do obývacího pokoje. Čtěte více
Matěj Kopecký, business account manager v Epson Europe CZ & SK

Matěj Kopecký (Epson): Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost partnerů

25. 11. 2020. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Epson patří mezi nejžádanější značky projektorů po celém světě a totožná situace je i na českém trhu. Které technologie a produkty v oblasti projekční techniky Epson nabízí, kde je na trhu nejvíce příležitostí a jak výrobce rozvíjí partnerskou spolupráci, nám prozradil Matěj Kopecký, který zastává pozici business account manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK. Čtěte více

BenQ uvedlo na trh 4K HDR projektory s Android TV

24. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Inovované modely W2700i, TK850i a TH685i staví na svých předchůdcích a přináší vylepšení v podobě 4K rozlišení, multiplatformní bezdrátové projekce, dětem přístupného obsahu a možnosti spouštět obsah z obchodu Google Play. Čtěte více