EMC jde více do cloudu, má nový program a další novinky

22. 5. 2014. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: EMC)
Společnost EMC rozšířila možnosti cloudových řešení, oznámila nový partnerský program a také přišla s nabídkou záruky ve výši jednoho milionu dolarů určenou pro uživatele výhradně flashových úložných polí EMC XtremIO.

První novinkou v EMC je skutečnost, že její divize Information Intelligence Group představila své první oborově specifické řešení veřejného cloudu poskytované jako služba (SaaS). Produkt EMC Supplier Exchange navazuje na strategii společnosti pomáhat zákazníkům při podnikové transformaci s cloudovými řešeními pro vytváření hodnoty, která propojují práci a informace. Jedná se tedy o řešení třetí platformy, které rozšiřuje produkty pro privátní cloud založené na řadě Documentum tak, aby umožňovaly spolupráci s rozšířeným podnikem. Díky tomuto přístupu postavenému na hybridním cloudu poskytuje společnost EMC zákazníkům přímočarou cestu k třetí platformě, aniž by znehodnotili své stávající investice do druhé platformy IT.

Další z představených novinek je řešení EMC Hybrid Cloud. IT oddělení se pohybují mezi mlýnskými kameny dvou vzájemně se vylučujících voleb: mezi rychlostí a flexibilitou služeb veřejného cloudu a kontrolou a zabezpečením, jaké nabízí infrastruktura privátního cloudu. Díky hybridnímu cloudu mohou tato oddělení volit služby z privátního i veřejného cloudu a zachovat si přehled i kontrolu nad tím, v jakém umístění je nejlepší spouštět obchodní aplikace. Řešení pomůže také při vytváření profilů aplikací a nalezení nejefektivnějšího a nejlépe zabezpečeného provozního modelu IT s optimálními náklady, který kombinuje privátní i veřejný cloud.

Třetí novinkou je představení nového globálního programu BPP (Business Partner Program). Ten partnerům společnosti EMC poskytne společný a jednotný rámec, neboť spojuje všechny předchozí partnerské programy a vytváří pro ně jednoduché a předvídatelné prostředí, kde mohou dosahovat zisku. Program nabízí vyšší flexibilitu a možnost volby a také lepší přístup k řešením a službám. Partneři se tak mohou chopit vůdčí role jak na druhé, tak na vznikající třetí platformě IT, kterou charakterizují významné trendy sociálních sítí, mobilních a cloudových služeb a big data.

V novém programu BPP mohou partneři zvolit linii, která nejlépe vyhovuje jejich strategickým cílům. K dispozici jsou následující linie: prodej produktů EMC, distribuce, poskytovatel cloudových služeb, systémový integrátor a poskytovatel outsourcingu a program RSA SecurWorld. Partneři zapojení do několika linií mohou převádět finanční zisky a kredity na školení mezi liniemi. To jim zaručuje maximální flexibilitu, nižší náklady a možnost investovat spolu s EMC do nových oblastí podnikání. Nový partnerský program BPP přináší mimo jiné také účelově navržená řešení, konzultační služby a distribučním partnerům předvídatelné a bohatší rabaty. Dalšími novinkami v tomto směru jsou nové nabídky pro poskytovatele cloudových služeb, nové Inovační centrum partnerských řešení pro partnery Global Alliance, integrace špičkových produktů společnosti EMC pro ukládání a ochranu dat nabízených výhradně v distribučním kanálu a nové a vylepšené možnosti v řešeních VSPEX.

Poslední představenou novinkou společnost EMC Corporation je „milionová záruka na pole XtremIO“ určená pro uživatele výhradně flashových úložných polí EMC XtremIO. EMC nabízí jeden milion dolarů prvnímu zákazníkovi, který prokáže, že inline datové služby systému XtremIO se vypnuly, snížily svou rychlost nebo přešly do stavu „čištění systému“. Milionová záruka na řešení EMC XtremIO začíná nyní a potrvá do 30. září 2014.

Podobné články

VMware Tanzu aneb jak využít potenciál Kubernetes v partnerském prostředí

29. 7. 2021. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Tech Data Distribution)
Jedním z hlavních otazníků, před kterým dnes společnosti stojí, je, jak zlepšit zákaznickou zkušenost a tím zvýšit svoji konkurenceschopnost na trhu. Cestou, jak toho dosáhnout, může být i modernizace aplikací. To je oblast, kde mohou partneři zákazníkům přinést významnou přidanou hodnotu. Čtěte více
Chris Wright, CTO společnosti Red Hat

Od 5G k budoucnosti

29. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Red Hat)
Uplynulý rok zásadním způsobem zdůraznil význam konektivity pro moderní život, protože pandemie přinesla takové úrovně izolace, které byly pár měsíců před jejím nástupem jednoduše nemyslitelné. Čtěte více

Přehled nejdůležitějších novinek z konference Microsoft Inspire 2021

23. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Virtuální partnerská konference společnosti Microsoft i letos umožnila přinesla řadu zajímavých novinek, které byly často výrazně poznamenány uplynulým rokem plným nebývalých změn, urychlených inovací a digitální transformace. Pojďme se proto společně za konferencí poohlédnout a připomenout si to nejzajímavější, co v jejím průběhu zaznělo. Čtěte více

GFI Software uvedla službu Kerio Connect SaaS

23. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kerio Technologies )
Hostovaná verze populárního e-mailového řešení Kerio Connect nabízí koncovým uživatelům snadný a bezpečný provoz firemní pošty bez počátečních nákladů. Čtěte více