eD system podesáté nejlepším distributorem OKI na Slovensku

5. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Oki)
Na slavnostním večeru v bratislavském hotelu Ponteo zvolila společnost OKI i letos nejlepším distributorem za rok 2018 eD system. Zástupci OKI udělovali tituly slovenským partnerům za uplynulý rok v pátek 25. ledna.

„Je nám obrovskou ctí, že se podařil obhájit takový úspěch i letos. Jako nejlepšího slovenského distributora nás OKI vyhlásilo již podesáté v řadě. Toto prvenství si držíme již od roku 2009. Je to především zásluha týmu, který se v eD o značku stará,“ uvedla marketingová specialistka pro OKI Katarína Mišíková, která se slavnostního večera za eD účastnila.

Společně s ní na akci Novoroční číše 2019 dorazil ředitel slovenského obchodního oddělení eD Daniel Žilinský, který se o značku stará roky a má se zástupci OKI dlouhodobé vazby. Plaketu Žilinský obdržel z rukou generálního ředitele OKI pro český, slovenský a maďarský trh Miroslava Tyburce, obchodního a marketingového ředitele Jiřího Kárnika a channel manažera Miroslava Kubernáta.

Pozvaní partneři značky si kromě předávání cen za uplynulý rok společně zahráli také bowling, využili přátelské atmosféry pro networking a připraven pro ně byl i bohatý raut.

eD system je na Slovensku nejen pravidelným držitelem úspěchu v anketě o nejlepšího distributora. Je také distributorem OKI na produkty ES Executive Series. „Jde o sérii LED tiskáren OKI pro kancelářské prostředí, které nabízíme jako jediný slovenský distributor. Jsou určeny pro prodej přes vybrané ES partnery, kteří je mohou svým zákazníkům prodat, nebo i nabízet do pronájmu,“ vysvětlil produktový manažer OKI Martin Nevosad.

Štítky: 
Oki