E-Blue uvádí limitovanou edici Iron Man 3

17. 12. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lama Plus)
Výrobce herních periferií E-Blue uvedl ve spolupráci s filmovým studiem Marvel na trh speciální edici herního příslušenství inspirovanou filmem Iron Man 3. K dostání jsou u distributora Lama Plus.

Produkty E-Blue Iron Man 3 kombinují neotřelý design a funkčnost v jednom celku a stejně jako další modely výrobce se mohou pochlubit také svým zpracováním a kvalitou.

Kolekce E-Blue Iron Man 3 obsahuje počítačové doplňky s neobvyklým designem. Tvůrci si dali za cíl vytvořit produkty, které budou co nejvěrněji připomínat známého super hrdinu. Luxusní doplňky jsou tak tvořeny kombinací pronikavě červené a zlaté barvy a na sobě nesou logo Stark Industries podsvícené zářivě bílou barvou.

Speciální edice čítá například herní myš rozlišením 4 000 DPI, volitelnou odezvou až 1 000 Hz a zrychlením 20G či bezdrátovou myš, která je kopií masky Iron Mana včetně pronikavě svítících očí dodávanou s kovovým kruhovým stojánkem. K myším jsou dostupné také stylizované podložky.

Dále se v nabídce nachází herní klávesnice se třemi volitelnými barvami podsvícení okrajů, barevně odlišenými herními klávesami a volitelným nastavením odezvy.

Nabídku doplňují také sluchátka. Hráče zaujmou například podsvícené headsety s mikrofonem nebo headset s Bluetooth připojením. Fanoušky hudby naopak potěší pecková sluchátka E-Blue Iron Man nebo podsvícená Bluetooth sluchátka s uchycením za uši.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Podobné články

LINQ představil prémiový USB4 kabel s širokými možnostmi využití

3. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: LINQ)
Kvalitní, špičkový datový kabel LINQ USB4 PRO nabízí široké možnosti využití od nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku maximálním výkonem, ultrarychlého přenosu velkých souborů, připojení externí grafické karty či přenosu až 8K obrazu. Čtěte více

NJORD představil ekologické prémiové kryty pro iPhone 15

21. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: NJORD )
Nové kryty jsou ohleduplnější k přírodě a napříč portfoliem disponují podporou technologií MagSafe i Qi2 nabíjení. Certifikovaná ochrana při pádu ze dvou metrů zůstává a přibývá nová řada dostupných GRS krytů. Čtěte více

Belkin představil inovativní nabíječky, výkonná USB-C řešení i audio produkty a další novinky

8. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Belkin)
Společnost Belkin na veletrhu IFA 2023 představila osm nových produktů z oblastí napájení, audia a konektivity. Všestranné novinky přinášejí nejenom řadu praktických inovací, ale zároveň potvrzují závazek společnosti vytvářet produkty s vyšší mírou odpovědnosti k životnímu prostředí. Čtěte více

Dell: myš Bluetooth Travel Mouse (MS700)

19. 11. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell Technologies)
Společnost Dell Technologies uvedla na trh otočnou cestovní myš Bluetooth Travel Mouse (MS700) s možností bezdrátového připojení vícera zařízení. Snadno přenosná myš byla navržena s ohledem na pracovníky na cestách – váží pouhých 56,9 gramů a díky skládací konstrukci ji lze uložit zcela naplocho. Čtěte více