E-Blue uvádí limitovanou edici Iron Man 3

17. 12. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lama Plus)
Výrobce herních periferií E-Blue uvedl ve spolupráci s filmovým studiem Marvel na trh speciální edici herního příslušenství inspirovanou filmem Iron Man 3. K dostání jsou u distributora Lama Plus.

Produkty E-Blue Iron Man 3 kombinují neotřelý design a funkčnost v jednom celku a stejně jako další modely výrobce se mohou pochlubit také svým zpracováním a kvalitou.

Kolekce E-Blue Iron Man 3 obsahuje počítačové doplňky s neobvyklým designem. Tvůrci si dali za cíl vytvořit produkty, které budou co nejvěrněji připomínat známého super hrdinu. Luxusní doplňky jsou tak tvořeny kombinací pronikavě červené a zlaté barvy a na sobě nesou logo Stark Industries podsvícené zářivě bílou barvou.

Speciální edice čítá například herní myš rozlišením 4 000 DPI, volitelnou odezvou až 1 000 Hz a zrychlením 20G či bezdrátovou myš, která je kopií masky Iron Mana včetně pronikavě svítících očí dodávanou s kovovým kruhovým stojánkem. K myším jsou dostupné také stylizované podložky.

Dále se v nabídce nachází herní klávesnice se třemi volitelnými barvami podsvícení okrajů, barevně odlišenými herními klávesami a volitelným nastavením odezvy.

Nabídku doplňují také sluchátka. Hráče zaujmou například podsvícené headsety s mikrofonem nebo headset s Bluetooth připojením. Fanoušky hudby naopak potěší pecková sluchátka E-Blue Iron Man nebo podsvícená Bluetooth sluchátka s uchycením za uši.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Podobné články

BenQ: osvětlení k monitoru ScreenBar Halo

18. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Společnost BenQ uvedla na trh osvětlení k monitoru ScreenBar Halo schopné poskytnout kvalitnější světelné prostředí při práci i zábavě. Výhody nové série BenQ Monitor Light ocení nejen uživatelé, kteří tráví před monitorem dlouhé hodiny. Čtěte více

Mikrofon DuoCast od HyperX nabízí dvojí zvukové směřování a RGB podsvícení

3. 8. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: HyperX)
HyperX rozšířil své portfolio mikrofonů o tři novinky: nový USB mikrofon HyperX DuoCast a bílé barevné provedení USB mikrofonů HyperX SoloCast a QuadCast. SoloCast také od nynějška podporuje záznam zvuku ve vysokém rozlišení 24 bitů/96 kHz, a to prostřednictvím nejnovější aktualizace softwaru HyperX NGENUITY. Čtěte více

Speciální nábytek značky Roomdimensions Ibérica pro operační střediska míří do ČR

11. 7. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Audiopro)
Společnost Audiopro na český trh přináší technický nábytek pro operační střediska, krizové místnosti či VIP zasedačky španělského výrobce Roomdimensions Ibérica. Svým multifunkčním designem, ergonomií a flexibilitou přesahuje nároky nejnáročnějších prostředí, které jsou kladené na nepřetržitý provoz v operačních střediscích, velínech či v prostředí krizového managementu. Čtěte více

Verbatim představil barevné USB disky s posuvným mechanismem Push&Click

5. 7. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Verbatim)
Společnost Verbatim uvedla na trh kompaktní barevné USB disky řady DataBar. Vedle pestrobarevných provedení zaujmou např. pohodlným posuvným mechanismem „push&click“, který poskytuje ideální každodenní řešení pro ukládání a přenos datových souborů. Čtěte více