E-Blue uvádí limitovanou edici Iron Man 3

17. 12. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lama Plus)
Výrobce herních periferií E-Blue uvedl ve spolupráci s filmovým studiem Marvel na trh speciální edici herního příslušenství inspirovanou filmem Iron Man 3. K dostání jsou u distributora Lama Plus.

Produkty E-Blue Iron Man 3 kombinují neotřelý design a funkčnost v jednom celku a stejně jako další modely výrobce se mohou pochlubit také svým zpracováním a kvalitou.

Kolekce E-Blue Iron Man 3 obsahuje počítačové doplňky s neobvyklým designem. Tvůrci si dali za cíl vytvořit produkty, které budou co nejvěrněji připomínat známého super hrdinu. Luxusní doplňky jsou tak tvořeny kombinací pronikavě červené a zlaté barvy a na sobě nesou logo Stark Industries podsvícené zářivě bílou barvou.

Speciální edice čítá například herní myš rozlišením 4 000 DPI, volitelnou odezvou až 1 000 Hz a zrychlením 20G či bezdrátovou myš, která je kopií masky Iron Mana včetně pronikavě svítících očí dodávanou s kovovým kruhovým stojánkem. K myším jsou dostupné také stylizované podložky.

Dále se v nabídce nachází herní klávesnice se třemi volitelnými barvami podsvícení okrajů, barevně odlišenými herními klávesami a volitelným nastavením odezvy.

Nabídku doplňují také sluchátka. Hráče zaujmou například podsvícené headsety s mikrofonem nebo headset s Bluetooth připojením. Fanoušky hudby naopak potěší pecková sluchátka E-Blue Iron Man nebo podsvícená Bluetooth sluchátka s uchycením za uši.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Podobné články

Dell: myš Bluetooth Travel Mouse (MS700)

19. 11. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell Technologies)
Společnost Dell Technologies uvedla na trh otočnou cestovní myš Bluetooth Travel Mouse (MS700) s možností bezdrátového připojení vícera zařízení. Snadno přenosná myš byla navržena s ohledem na pracovníky na cestách – váží pouhých 56,9 gramů a díky skládací konstrukci ji lze uložit zcela naplocho. Čtěte více

100Mega získala do distribuce produkty eSTUFF

10. 10. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: 100Mega Distribution)
Společnost 100Mega Distribution začala díky exkluzivní autorizované distribuci pro českou a slovenskou republiku nabízet příslušenství a produkty značky eSTUFF. Svým provedením a vlastnostmi cílí primárně uživatele zařízení Apple, většinou jsou však kompatibilní i s jinými výrobci. Čtěte více

SPC Gear a SilentiumPC se spojují pod značku Endorfy

7. 10. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Endorfy)
Společnost Cooling, vlastník brandů SPC Gear a SilentiumPC, představila svou novou globální značku Endorfy. Tento krok je výsledkem mezinárodní obchodní expanze a rozšíření cílové skupiny. Endorfy přesahuje herní sektor a plánuje svými produkty oslovit všechny fanoušky moderních technologií. Čtěte více

BenQ: osvětlení k monitoru ScreenBar Halo

18. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Společnost BenQ uvedla na trh osvětlení k monitoru ScreenBar Halo schopné poskytnout kvalitnější světelné prostředí při práci i zábavě. Výhody nové série BenQ Monitor Light ocení nejen uživatelé, kteří tráví před monitorem dlouhé hodiny. Čtěte více