Dva programy pro partnery Českých Radiokomunikací

17. 2. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: České Radiokomunikace)
Společnost České Radiokomunikace (ČRa) začala na začátku roku 2016 nabízet své služby prostřednictvím partnerů. Prostřednictvím partnerů nabízí především služby a produkty v oblasti cloudu a datových center. Pro partnery jsou aktuálně připraveny dva možné typy spolupráce.

Partnerem se může stát firma, která se zabývá vývojem aplikací, outsourcingem, prodejem hardwaru či telco služeb, nebo firmy, které se samy zabývají poskytováním ICT služeb, ale nemají vlastní cloudové řešení nebo datové centrum.

České Radiokomunikace aktuálně navazují spolupráci s firmami, které o partnerský program projevily zájem. V první fázi se zaměřují zejména na partnery, jakými jsou ISV – nezávislí poskytovatelé softwaru, prodejci a výrobci IT řešení, tzv. Value Added společnosti – tedy partneři, kteří nabízejí komplexní řešení v oblasti návrhu, dodání síťové infrastruktury, licenčního poradenství, hardwarového a softwarového vybavení, zálohování, monitorování, pozáručního servisu, financování atd. Partneři zapojení do programu mohou využívat pro své zákazníky služeb datového centra, Business Cloudu i Media Cloudu.

ČRa nabízí dva typy spolupráce:

ČRa Referral Program spočívá ve zprostředkování nových smluvních vztahů mezi Českými Radiokomunikacemi a potenciálními zákazníky. ČRa poté přebírají komunikaci s koncovým zákazníkem a také obchodní a technickou část.

ČRa Resale Program nabízí možnost kombinovat služby ČRa s vlastními službami partnera. Smluvní vztah vzniká mezi partnerem a koncovým zákazníkem a ČRa jsou správcem infrastruktury, na které jsou služby poskytované.

Program partnerského prodeje služeb ČRa přináší partnerům řadu benefitů. Kromě individuálního přístupu ke každému z partnerů je to přístup k moderním a bezpečným službám s přidanou hodnotou, připojení k infrastruktuře pro přenos dat, marketingová a technická podpora nebo systém pravidelných navazujících školení a seminářů ČRa Partner Akademie. Školení nabízí vzdělání jak v oblasti technické znalosti, tak i obchodních nástrojů, přináší i informace o nových produktech. Školení je následně možné uspořádat i pro koncové zákazníky partnera.

Partneři dále získávají množství podpůrných materiálů – k dispozici budou ke stažení dostupné veškeré technické specifikace a informace o produktech a službách, marketingové materiály včetně promoakcí a akcí pro oslovení potenciálních zákazníků.

Štítky: 

Podobné články

HP rozšířilo své partnerské programy o nové možnosti a benefity

7. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP dále rozšířila své partnerské programy s cílem posílit spolupráci s partnery a rozšířit možnosti vzdělávání a zapojení komunity. Kromě novinek v programu Amplify Data Insights informovala společnost o globálním rozšíření svého partnerského programu Amplify Impact, zaměřujícího se na udržitelnost, a představila novou platformu pro vzdělávání a zapojení partnerů HP Curiocity. Čtěte více

Avaya mění partnerské prostředí novými cloudovými produkty pro hybridní svět

9. 8. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Avaya)
Od aplikací pro kontaktní centra až po konverzační software s umělou inteligencí. Avaya a její partneři v prodejním kanálu využívají cloud s řadou nových produktů, které rozvíjejí možnosti stávajících systémů zákazníků. Strategií společnosti Avaya je uvádět nástroje, které doplňují stávající řešení zákazníků bez nutnosti měnit stávající platformu. Čtěte více

Společnost HPE představila nový partnerský program

8. 7. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hewlett Packard Enterprise)
Program HPE Partner Ready Vantage vychází ze stávajícího partnerského programu a je navržený tak, aby pomohl partnerům lépe se přizpůsobit dnešnímu rychle se měnícímu trhu. Program se zaměřuje na partnery se zkušenostmi s prodejem IT formou služby (as-a-service) a rozvíjí jejich odborné znalosti. Čtěte více

Aitcom se stal Select Partnerem Schneider Electric

4. 7. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Aitcom)
Společnost Aitcom, která spadá pod skupinu Thein Digital, se stala Select Partnerem firmy Schneider Electric. Předmětem partnerství je obchodní spolupráce a společný rozvoj obchodních příležitostí v oblasti technologií datových center, které jsou rovněž využívány v serverovnách a edge computingu. Čtěte více