Do mobilu od O2

17. 12. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Telefónica )
Nová aplikace od O2 umožňuje objednávat a nastavovat uvítací melodie, spravovat další služby O2 Active a také stahovat MMS obrázky nebo tapety na telefon. Aplikace nečerpá datový limit FUP.

Všichni zákazníci mobilních hlasových služeb O2 si prostřednictvím této aplikace mohou objednávat a nastavovat uvítací melodie, spravovat své služby O2 Active a stahovat obsah přesně na míru svých Android nebo iOS telefonů. V aplikaci pro Android najdete navíc mobilní hry, hudbu ve formátu MP3 a reálná zvonění.

„Podíl chytrých telefonů neustále roste. Proto jsme pro naše zákazníky vytvořili aplikaci, díky které najdou výběr kvalitních produktů mobilní zábavy jednoduše a pohodlně na jednom místě,“ řekl Daniel Vondráček, manažer mobilního obsahu společnosti Telefónica Czech Republic.

Aplikace Do mobilu nabízí komfortní a intuitivní řešení, snadné je i ovládání služby Uvítací melodie. Ke každému kontaktu v telefonu můžete přiřadit jinou uvítací melodii, vytvářet skupiny, nastavovat melodie v závislosti na čase a mnoho dalšího.

Aplikaci je možné stáhnout zdarma z portálu O2 Active.