DNS a Dell Technologies VxRail

9. 11. 2020. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DNS)
Dell Technologies divize value add distributora DNS, a. s., má jasno v tom, kdo je lídrem mezi HCI řešeními, jaké poskytuje výhody a proč by měly společnosti všech velikostí usilovat o nasazení a provoz hyperkonvergovaného řešení (HCI), kterým je Dell EMC VxRail. (Advertoriál)
DNS Dell Technologies PreSales tým

HCI řešení Dell Technologies VxRail je ideální kombinací špičkových serverů Dell EMC PowerEdge, softwaru společnosti VMware, podpory a zkušeností z obou společností. HCI řešení VxRail radikálně zjednodušuje infrastrukturu pro virtualizaci serverů či desktopů tím, že všechny tradiční vrstvy – servery, storage i networking – integruje přímo v hypervizoru. Díky tomu se zredukuje nejen počet fyzických zařízení, ale také se dramaticky zjednoduší jejich vzájemná integrace a správa.

Mezi základní vlastnosti VxRail patří:

  • Kompletní řešení včetně vSAN storage se ovládá jednoduše přímo z vCenter.
  • Každá aplikace (VM) může mít přesně nastavený výkon a požadovanou úroveň ochrany dat.
  • Možnost využití redukce dat pomocí deduplikace a komprese a certifikované enkrypce FIPS 140-2.
  • Ochranu dat je možné řešit na úrovni lokálního clusteru anebo mezi více lokalitami. Možnost návratu VM do historického bodu v čase pomocí žurnálu Dell EMC Recover Point.
  • Podpora akcelerace zápisů i čtení pomocí SSD, NVMe i nových persistentních pamětí.
  • Možnosti růstu přidáváním disků nebo dalších VxRail nodů.
  • Možnost připojení serverů i mimo VxRail cluster pomocí iSCSI protokolu.
  • Široký výběr odladěných konfigurací již z výroby pro optimální výkon, kapacita i síťová konektivita dle potřeb prostředí.
  • Profesionální automatizovaný support serverů, storage i hypervizoru na jednom místě.
  • Možnost rozšíření řešení o virtualizaci sítí a cloud automatizaci (VMware NSX a vRealize).

Díky tomu, že jde o softwarově definované řešení, přinese každá nová verze spoustu vylepšení a adaptací na nové HW technologie. Zákazník tak nemusí podstupovat mnohdy složitou migraci diskového uložiště na novou generaci či na technologii jiného výrobce.

Dell Technologies také neustále toto HCI řešení, ve kterém dominují modely využívající Intel architekturu, rozvíjí. Nedávno tak uvedl svůj první model založený na platformě serverů PowerEdge R6515 využívající procesory AMD EPYC2. Další nedávno uvedeným modelem je VxRail s označením VxRail D650. Tento model je založený na odolné „Durable“ platformě fyzicky nejmenších serverů PowerEdge XR2, a je tak vhodný do náročnějších provozních podmínek, kde se vyžaduje např. certifikace MIL-STD-810G.

Věříme, že HCI řešení VxRail od společnosti Dell Technologies je správná cesta, jak zjednodušit zejména provoz a údržbu infrastruktury. A protože chceme partnerům a zákazníkům pomoci v této oblasti HCI řešení získat větší jistotu a překonat případné obavy, nabízíme využití našeho VxRail clusteru, včetně konzultantů, kteří vám pomohou s prezentací, ukázkou a konzultací.

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit, rádi vám pomůžeme s návrhem řešení i implementací.

Podobné články

Kulatý stůl společnosti NetApp představil hyperkonvergované řešení pro velké firmy

4. 7. 2017. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Prostory restaurace Oblaca na Žižkovské televizní věži v poslední červnový den posloužily společnosti NetApp k uspořádání tradičního kulatého stolu. Jan Jiskra zastupující společnost NetApp na českém i slovenském trhu novinářům za přítomnosti zástupců partnerských společností United Data a Cloud4com představil druhou generaci HCI. Čtěte více