Dell Technologies umožní partnerům lépe kombinovat řešení všech firem skupiny

20. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell EMC)
Nový vývojový stupeň partnerského programu Dell EMC Partner Program rozšiřuje možnosti parterů plně využívat hodnotu značky Dell Technologies a zjednodušuje zapojení partnerů do křížového prodeje a nákupu produktů a řešení všech značek skupiny. Dále byly představeny i dva nové partnerské odznaky určené pro platformu Cloud Platform a infrastrukturu Virtual Desktop Infrastructure.

„Naši partneři nás požádali, abychom usnadnili obchodování s celým portfoliem společnosti Dell Technologies, takže se toto přání stalo naší nejvyšší prioritou,“ uvedl Joyce Mullen, prezident pro globální distribuci a řešení OEM a IoT. „Díky tomu, že naši partneři získají jasný plán a investují do školení a vývoje, umožní jim to uzavřít ještě více obchodních kontraktů a dále rozvíjet své podnikání.“

V únoru jsme oznámili, že řešení VMware zakoupená prostřednictvím společnosti Dell budou započítávána do požadavků pro jednotlivé úrovně programu Dell EMC Partner Program. Dnes tuto výhodu rozšiřujeme na veškerý prodej produktů od strategicky přidružených firem uskutečněný prostřednictvím programu Dell Technologies Partner Program.

Investice do vzdělávání

Ovládání správných dovedností pro prodej a nasazování inovativních řešení představuje pro partnery klíčový způsob, jak odlišit své schopnosti na trhu. Společnost Dell Technologies oznamuje dva nové odznaky pro řešení, které zahrnují již zavedené certifikace a potvrzují rozsah schopností v oblasti podpory a nasazování řešení. Nové odznaky pro řešení jsou určeny pro platformu Dell Technologies Cloud Platform a infrastrukturu Dell Technologies Virtual Desktop Infrastructure.

V programu Dell Technologies Partner Program společnost oznamuje novou kompetenci pro cloudová řešení, která bude podporovat nově oznámené řešení Dell Technologies Cloud. Kompetence se bude skládat z odznaku Dell Technologies Cloud Platform a několika dalších certifikací, včetně kompetence k poskytování služeb pro zařízení VxRail. Mnozí z partnerů získali tuto kompetenci v loňském roce, takže již mají základní certifikace pro nasazování, a mohou tak rychleji dosáhnout této nové kompetence pro cloudová řešení. Úplné požadavky na certifikaci kompetencí pro cloudová řešení budou oznámeny ve třetím čtvrtletí.

Prostřednictvím těchto druhů řešení plánuje program Dell Technologies Partner Program uznávat související pověření/certifikace získané od strategicky přidružených firem, které podporují společná řešení.

Představení partnerského programu Dell Technologies Partner Program přichází společně s tím, jak společnost významně rozšiřuje příležitosti partnerů v oblastech špičkových řešení pro ukládání dat a nové generace cloudových řešení:

  • Společnost Dell Technologies umožnila zařazovat do vyšší úrovně klientských slev další produkty pro ukládání dat, včetně úložišť PowerVault ME4 a Compellent SC. Společnost zařadila do programu Partner Preferred Program stovky nových, významnějších zákazníků v Severní Americe, čímž vytvořila další příležitosti pro partnery, kteří usilovně hledají nové zakázky, a zároveň podpořila konkurenceschopnější tvorbu cen a pobídek.
  • Společnost Dell Technologies dále oznámila dvě nová integrovaná řešení ze své produkce:
    • Dell Technologies Cloud, řešení se systémem VMware Cloud Foundation vytvořené na platformě VxRail, které poskytuje partnerům integrovanější a jednodušší nabídku, kterou mohou svým zákazníkům nabízet jako důvěryhodní poradci.
    • Dell Technologies Unified Workspace, řešení ProDeploy v jednotném pracovním prostoru využívajícím platformy VMware Workspace One a Endpoint Security, které kombinuje integrované zabezpečení notebooků Dell s řešením Dell SafeGuard and Response. Partneři, kteří mají kompetenci k poskytování služeb, tak mají skvělé příležitosti k nabízení doplňkových služeb se společným poskytováním přímo u zákazníků.

Společnost Dell Technologies navíc posílila hodnotu nabídek svých finančních služeb, včetně služby Flex on Demand, která byla nedávno rozšířena na řešení HCI, včetně zařízení VxRail a systému VxRack.

Podobné články

GAPP System „titanovým“ partnerem Dell Technologies

24. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: GAPP System)
Společnost GAPP System jako jeden z mála českých IT resellerů dosáhl statusu TITANIUM partner společnosti Dell Technologies. Čtěte více

VMware výrazně zjednodušuje partnerský program

19. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: VMware )
Společnost VMware spustila zjednodušený a flexibilní program VMware Partner Connect, který má umožnit partnerům spolupracovat s VMware způsobem vyhovujícím jejich vlastnímu obchodnímu modelu. Partneři získávají větší flexibilitu a mohou se těšit na lepší podmínky - jednoduchost, možnosti volby a inovace a odměňování v závislosti na přínosu pro zákazníky. Čtěte více

Sabris prvním Solution Partnerem pro SUSE Linux Enterprise Server for SAP

19. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sabris)
Společnost SUSE povýšila dosavadní obchodní spolupráci se společností Sabris na nejvyšší možnou úroveň – SUSE Solution Partner pro SUSE Linux Enterprise Server for SAP – a učinila z ní tak svého nejvýznamnějšího partnera v tomto segmentu na českém a slovenském trhu. Čtěte více

ANECT od VMwaru získal certifikaci pro oblast virtualizace sítí

27. 2. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ANECT)
Společnost ANECT získala odbornou certifikaci VMware Master Services Competency v oblasti virtualizace sítí. Certifikát potvrzuje, že je společnost připravená pomáhat zákazníkům urychlovat jejich digitální transformaci pomocí ověřených služeb založených na pokročilých technologiích VMware. Čtěte více