Dell Technologies umožní partnerům lépe kombinovat řešení všech firem skupiny

20. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell EMC)
Nový vývojový stupeň partnerského programu Dell EMC Partner Program rozšiřuje možnosti parterů plně využívat hodnotu značky Dell Technologies a zjednodušuje zapojení partnerů do křížového prodeje a nákupu produktů a řešení všech značek skupiny. Dále byly představeny i dva nové partnerské odznaky určené pro platformu Cloud Platform a infrastrukturu Virtual Desktop Infrastructure.

„Naši partneři nás požádali, abychom usnadnili obchodování s celým portfoliem společnosti Dell Technologies, takže se toto přání stalo naší nejvyšší prioritou,“ uvedl Joyce Mullen, prezident pro globální distribuci a řešení OEM a IoT. „Díky tomu, že naši partneři získají jasný plán a investují do školení a vývoje, umožní jim to uzavřít ještě více obchodních kontraktů a dále rozvíjet své podnikání.“

V únoru jsme oznámili, že řešení VMware zakoupená prostřednictvím společnosti Dell budou započítávána do požadavků pro jednotlivé úrovně programu Dell EMC Partner Program. Dnes tuto výhodu rozšiřujeme na veškerý prodej produktů od strategicky přidružených firem uskutečněný prostřednictvím programu Dell Technologies Partner Program.

Investice do vzdělávání

Ovládání správných dovedností pro prodej a nasazování inovativních řešení představuje pro partnery klíčový způsob, jak odlišit své schopnosti na trhu. Společnost Dell Technologies oznamuje dva nové odznaky pro řešení, které zahrnují již zavedené certifikace a potvrzují rozsah schopností v oblasti podpory a nasazování řešení. Nové odznaky pro řešení jsou určeny pro platformu Dell Technologies Cloud Platform a infrastrukturu Dell Technologies Virtual Desktop Infrastructure.

V programu Dell Technologies Partner Program společnost oznamuje novou kompetenci pro cloudová řešení, která bude podporovat nově oznámené řešení Dell Technologies Cloud. Kompetence se bude skládat z odznaku Dell Technologies Cloud Platform a několika dalších certifikací, včetně kompetence k poskytování služeb pro zařízení VxRail. Mnozí z partnerů získali tuto kompetenci v loňském roce, takže již mají základní certifikace pro nasazování, a mohou tak rychleji dosáhnout této nové kompetence pro cloudová řešení. Úplné požadavky na certifikaci kompetencí pro cloudová řešení budou oznámeny ve třetím čtvrtletí.

Prostřednictvím těchto druhů řešení plánuje program Dell Technologies Partner Program uznávat související pověření/certifikace získané od strategicky přidružených firem, které podporují společná řešení.

Představení partnerského programu Dell Technologies Partner Program přichází společně s tím, jak společnost významně rozšiřuje příležitosti partnerů v oblastech špičkových řešení pro ukládání dat a nové generace cloudových řešení:

  • Společnost Dell Technologies umožnila zařazovat do vyšší úrovně klientských slev další produkty pro ukládání dat, včetně úložišť PowerVault ME4 a Compellent SC. Společnost zařadila do programu Partner Preferred Program stovky nových, významnějších zákazníků v Severní Americe, čímž vytvořila další příležitosti pro partnery, kteří usilovně hledají nové zakázky, a zároveň podpořila konkurenceschopnější tvorbu cen a pobídek.
  • Společnost Dell Technologies dále oznámila dvě nová integrovaná řešení ze své produkce:
    • Dell Technologies Cloud, řešení se systémem VMware Cloud Foundation vytvořené na platformě VxRail, které poskytuje partnerům integrovanější a jednodušší nabídku, kterou mohou svým zákazníkům nabízet jako důvěryhodní poradci.
    • Dell Technologies Unified Workspace, řešení ProDeploy v jednotném pracovním prostoru využívajícím platformy VMware Workspace One a Endpoint Security, které kombinuje integrované zabezpečení notebooků Dell s řešením Dell SafeGuard and Response. Partneři, kteří mají kompetenci k poskytování služeb, tak mají skvělé příležitosti k nabízení doplňkových služeb se společným poskytováním přímo u zákazníků.

Společnost Dell Technologies navíc posílila hodnotu nabídek svých finančních služeb, včetně služby Flex on Demand, která byla nedávno rozšířena na řešení HCI, včetně zařízení VxRail a systému VxRack.

Podobné články

Přehled nejdůležitějších novinek z konference Microsoft Inspire 2021

23. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Virtuální partnerská konference společnosti Microsoft i letos umožnila přinesla řadu zajímavých novinek, které byly často výrazně poznamenány uplynulým rokem plným nebývalých změn, urychlených inovací a digitální transformace. Pojďme se proto společně za konferencí poohlédnout a připomenout si to nejzajímavější, co v jejím průběhu zaznělo. Čtěte více

Novinka od Oraclu umožňuje zákazníkům zrychlit migraci do cloudu a snížit náklady

9. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Oracle)
Nový program Oracle Support Rewards má zákazníkům pomoci urychlit migraci do cloudu a zároveň jim snížit náklady na podporu softwarových licencí. Pokud se zákazníci nově rozhodnou k nákupu služeb Oracle Cloud Infrastructure (OCI), mohou nyní získat odměny, které sníží nebo dokonce zcela vykompenzují jejich platby za podporu u licencí softwaru Oracle v režimu on-premise (lokálně). Čtěte více

ATC oživilo nabídku motivačního programu Žiju si/Užívaj si

16. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers podstatně oživila motivační program Žiju si/Užívaj si. Katalog dárků je doplněn o množství nových produktů, ze kterých si vybere opravdu každý. Čtěte více

HP rozšiřuje partnerský program HP Amplify na retail a etail prodejce

17. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc. oznámila rozšíření svého programu HP Amplify — na rozsáhlý ekosystém, tvořený více než 1 350 maloobchodními partnery, kteří se rekrutují z online byznysu a kamenných prodejen. Optimalizace programu má podněcovat dlouhodobý růst a digitální transformaci v souladu s měnícím se spotřebitelským prostředím. Čtěte více