Dell Technologies přichází s podporou pro partnery

4. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell Technologies)
Společnost Dell Technologies se rozhodla nabídnout svým partnerům finanční úlevu a pomoci jim tak rozvíjet schopnosti a pracovat na získávání zakázek do budoucna. Díky této podpoře mohou oni podporovat své zákazníky.

Financování, cash flow a likvidita hrají důležitou roli v každém plánu na zajištění obchodní kontinuity. Řada partnerů Dell Technologies může v tomto ohledu potřebovat pomoc při snaze obsluhovat zákazníky a zachovávat produktivitu zaměstnanců i v tomto složitém období.

Jak finanční podpora partnerů Dell Technologies vypadá

  • Partner může získat vyplacení jednorázového peněžního příspěvku ve výši až 50 % aktuálního zůstatku partnerského Fondu pro rozvoj trhu (MDF) a Fondu pro obchodní rozvoj (BDF) pro účely financování budoucích marketingových aktivit. Partneři mohou o příspěvek žádat kdykoli od 13. dubna do 20. června 2020. Po schválení žádosti obdrží partner okamžitou přímou platbu, která uvolní cash flow a nabídne potřebnou flexibilitu. Podrobnosti budou zveřejněny na stránkách programu MDF/BDF.
  • Poskytovatelé řešení mohou až do 31. května 2020 bezplatně využít školení Services Deployment pro Unity XT, VxRail a DP4400. Mohou tak i v této době pokračovat v rozvíjení svých odborných schopností.
  • Jsou zavedeny také nové cenové nabídky pro celé týmy, aby bylo školení pro partnery Dell Technologies dostupnější.
  • Pro distributory se ruší cíl růstu u klientských řešení na 1. pololetí fiskálního roku 2021 a zvyšují se základní sazby pro lepší předvídatelnost výnosů.
  • Dell Technologies prodlužuje platnost nevyužitých získaných fondů MDF a BDF, které by vypršely mezi březnem a 24. červnem 2020.

Finanční služby Dell a podpora růstu zákazníků a partnerů v hodnotě 8,5 miliardy dolarů

Finanční služby Dell (DFS) již 22 let patří mezi přední poskytovatele platebních řešení v oboru technologií. Ve fiskálním roce 2020 objem prostředků poskytnutých DFS meziročně vzrostl o 16 % na 8,5 miliardy dolarů. Mimoto již více než 14 let Dell Technologies svým zákazníkům a distribučním partnerům poskytuje flexibilní řešení založená na modelu spotřeby. Hodnota aktiv spravovaných v rámci nabídky financování podle spotřeby dnes přesahuje 3,5 miliardy dolarů.

Zákazníci potřebují technologie právě nyní, ale řada z nich zároveň potřebuje větší flexibilitu při úhradě a partneři mohou potřebovat pomoc s řízením cash flow nebo úvěrovými riziky koncových uživatelů. Vedle stávající široké nabídky platebních řešení DFS proto Dell Technologies nabízí v regionu EMEA i níže uvedené možnosti. Každé řešení lze přizpůsobit potřebám zákazníků včetně odloženého splátkového kalendáře a nulových počátečních nákladů kvůli uchování kapitálu.

  • Snížení úrokových sazeb o 25 bazických bodů na 1,5 % p.a., aby se snížily akviziční náklady a zvýšila kupní síla.
  • 0% úrok na dvou- a tříleté financování nákupů Dell EMC infrastruktury. K tomu navíc možnost odkladu platby projektu o tři až šest měsíců, pro snazší řízení cash flow. U VDI a vybraných úložišť je možnost odkladu plateb o šest měsíců.
  • Větší pružnost při posuzování oprávněnosti žádostí, aby mohlo více zákazníků dosáhnout na nabídky (podléhá schválení poskytovatelem úvěru).
  • Zavedení dočasně krátkodobých platebních řešení (šest nebo dvanáct měsíců), aby Dell Technologies zákazníkům umožnila rozvíjet jejich IT.

Profilová karta firmy

Dell EMC

Dell EMC

Již více než 28 let poskytuje společnost Dell státům, komunitám, zákazníkům a uživatelům kdekoli na světě možnost využívat technologii, která splní jejich sny. Zákazníci věří, že jim zajistíme technologická řešení, s jejichž pomocí toho více udělají i zvládnou – přitom nezáleží na tom, zda u nich doma, v práci, ve škole nebo kdekoli jinde.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

ANECT se stal GOLD partnerem společnosti F5

29. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ANECT)
Společnost ANECT se stala GOLD partnerem společnosti F5. Certifikace je potvrzením jedné z nejvyšších možných úrovní znalostí a zkušeností jejích technických expertů, ale stojí za ní i velké množství úspěšných projektů implementovaných u zákazníků společnosti. Čtěte více

OKI zdarma nabízí samolepicí média a grafiku pro dodržování společenského odstupu

28. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: OKI)
Společnost OKI poskytuje zdarma tisková média a grafické podklady v češtině na podporu obchodních firem v době koronavirové pandemie a při přechodu zpět na normální provoz. Ve spolupráci se značkou Floralabels pomáhá OKI podporovat společenský odstup pomocí jasné vizuální komunikace. Čtěte více

Vylepšený SAP S/4HANA Cloud přináší novinky nejen do oblasti řízení financí a lidských zdrojů

28. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: SAP)
Nová verze řešení SAP S/4HANA Cloud dále vylepšuje inteligenci ERP řešení pro plánování podnikových zdrojů a zaměřuje se na podporu agility, pružnosti a možnosti integrace jednotlivých softwarových systémů pro podnikové procesy. Vylepšení se týkají především řízení financí, lidských zdrojů (HR) a shody s regulačními požadavky. Čtěte více

AT Computers přináší počítače X-Diablo s procesory Intel Core 10. generace

28. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers sestavila herní PC X-Diablo s nejnovější generací procesorů Intel na trhu – součástí je Intel Core i5 10. generace, které byly světu představeny na konci dubna a nyní přicházejí do prodeje. Čtěte více