Dell Technologies přichází s podporou pro partnery

4. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell Technologies)
Společnost Dell Technologies se rozhodla nabídnout svým partnerům finanční úlevu a pomoci jim tak rozvíjet schopnosti a pracovat na získávání zakázek do budoucna. Díky této podpoře mohou oni podporovat své zákazníky.

Financování, cash flow a likvidita hrají důležitou roli v každém plánu na zajištění obchodní kontinuity. Řada partnerů Dell Technologies může v tomto ohledu potřebovat pomoc při snaze obsluhovat zákazníky a zachovávat produktivitu zaměstnanců i v tomto složitém období.

Jak finanční podpora partnerů Dell Technologies vypadá

  • Partner může získat vyplacení jednorázového peněžního příspěvku ve výši až 50 % aktuálního zůstatku partnerského Fondu pro rozvoj trhu (MDF) a Fondu pro obchodní rozvoj (BDF) pro účely financování budoucích marketingových aktivit. Partneři mohou o příspěvek žádat kdykoli od 13. dubna do 20. června 2020. Po schválení žádosti obdrží partner okamžitou přímou platbu, která uvolní cash flow a nabídne potřebnou flexibilitu. Podrobnosti budou zveřejněny na stránkách programu MDF/BDF.
  • Poskytovatelé řešení mohou až do 31. května 2020 bezplatně využít školení Services Deployment pro Unity XT, VxRail a DP4400. Mohou tak i v této době pokračovat v rozvíjení svých odborných schopností.
  • Jsou zavedeny také nové cenové nabídky pro celé týmy, aby bylo školení pro partnery Dell Technologies dostupnější.
  • Pro distributory se ruší cíl růstu u klientských řešení na 1. pololetí fiskálního roku 2021 a zvyšují se základní sazby pro lepší předvídatelnost výnosů.
  • Dell Technologies prodlužuje platnost nevyužitých získaných fondů MDF a BDF, které by vypršely mezi březnem a 24. červnem 2020.

Finanční služby Dell a podpora růstu zákazníků a partnerů v hodnotě 8,5 miliardy dolarů

Finanční služby Dell (DFS) již 22 let patří mezi přední poskytovatele platebních řešení v oboru technologií. Ve fiskálním roce 2020 objem prostředků poskytnutých DFS meziročně vzrostl o 16 % na 8,5 miliardy dolarů. Mimoto již více než 14 let Dell Technologies svým zákazníkům a distribučním partnerům poskytuje flexibilní řešení založená na modelu spotřeby. Hodnota aktiv spravovaných v rámci nabídky financování podle spotřeby dnes přesahuje 3,5 miliardy dolarů.

Zákazníci potřebují technologie právě nyní, ale řada z nich zároveň potřebuje větší flexibilitu při úhradě a partneři mohou potřebovat pomoc s řízením cash flow nebo úvěrovými riziky koncových uživatelů. Vedle stávající široké nabídky platebních řešení DFS proto Dell Technologies nabízí v regionu EMEA i níže uvedené možnosti. Každé řešení lze přizpůsobit potřebám zákazníků včetně odloženého splátkového kalendáře a nulových počátečních nákladů kvůli uchování kapitálu.

  • Snížení úrokových sazeb o 25 bazických bodů na 1,5 % p.a., aby se snížily akviziční náklady a zvýšila kupní síla.
  • 0% úrok na dvou- a tříleté financování nákupů Dell EMC infrastruktury. K tomu navíc možnost odkladu platby projektu o tři až šest měsíců, pro snazší řízení cash flow. U VDI a vybraných úložišť je možnost odkladu plateb o šest měsíců.
  • Větší pružnost při posuzování oprávněnosti žádostí, aby mohlo více zákazníků dosáhnout na nabídky (podléhá schválení poskytovatelem úvěru).
  • Zavedení dočasně krátkodobých platebních řešení (šest nebo dvanáct měsíců), aby Dell Technologies zákazníkům umožnila rozvíjet jejich IT.

Profilová karta firmy

Dell EMC

Dell EMC

Již více než 28 let poskytuje společnost Dell státům, komunitám, zákazníkům a uživatelům kdekoli na světě možnost využívat technologii, která splní jejich sny. Zákazníci věří, že jim zajistíme technologická řešení, s jejichž pomocí toho více udělají i zvládnou – přitom nezáleží na tom, zda u nich doma, v práci, ve škole nebo kdekoli jinde.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

VMware Anywhere Workspace umožňuje jednodušší a bezpečnější spolupráci na platformě Zoom

17. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: VMware )
VMware pracuje se společností Zoom na vylepšení a zvýšení bezpečnosti spolupráce v hybridních pracovních prostředích. Výsledkem je interoperabilita mezi nedávno představeným řešením VMware Anywhere Workspace a platformou Zoom, která usnadňuje použití, zvyšuje výkon aplikací a sítí a zlepšuje úroveň zabezpečení. Čtěte více

ATC oživilo nabídku motivačního programu Žiju si/Užívaj si

16. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers podstatně oživila motivační program Žiju si/Užívaj si. Katalog dárků je doplněn o množství nových produktů, ze kterých si vybere opravdu každý. Čtěte více

Studie IDC odhaluje skutečný přínos IT certifikací

16. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Red Hat a IDC)
Vloni se digitální transformace dostala ještě více do popředí zájmu jako středobod růstu podnikání malých i velkých firem. Nové přístupy, jako jsou mimo jiné hybridní či multicloudové strategie, zvýraznil potřebu odborných znalostí v oblasti digitální transformace. Organizace si tuto potřebu uvědomují a do podpory odborných znalostí zaměstnanců investují čas i prostředky. Čtěte více

Perenio Ionic Shield od ASBISu ochrání nejen před koronaviry

15. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ)
Kompaktní přenosné zařízení Perenio Ionic Shield, za jehož vývojem stojí firma ASBIS, emituje specifický komplex iontů, který chrání lidi před známými koronaviry včetně SARS-CoV-2. Díky tomuto inovativnímu tak lze získat ochranu proti koronavirům doma, v kanceláři nebo třeba v automobilu i na veřejných místech. Čtěte více