Dell představil sluchátka s umělou inteligencí

19. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell Technologies)
Bezdrátový model Dell Pro Wireless ANC Headset (WL5024) a jeho kabelový protějšek Dell Pro Wired ANC Headset (WH5024) využívají nejnovější technologie založené na umělé inteligenci. Oba modely, určené pro firemní nasazení, vynikají kombinací špičkového potlačení okolního hluku s možností dlouhého a pohodlného nošení.

Společnost Dell ví, že uživatelé jejích produktů potřebují k práci víc než jen počítač. Vyžadují komplexní ekosystém, který zahrnuje periferie, software, podporu a služby. Jakkoliv se podoba moderního pracovního prostředí neustále mění, základem produktivity a spolupráce zůstává efektivní komunikace. Spolu s rostoucím vlivem umělé inteligence, nárůstem hybridní práce a celkovým důrazem na spokojenost zaměstnanců jde o faktory, které dávají společnosti Dell Technologies impulz pro vývoj a technologickou inovaci nejrůznějších periferií.

Naslouchejte umělé inteligenci

Nejnovějším přírůstkem do „chytrého“ portfolia Dell Technologies jsou inteligentní náhlavní soupravy PRO ANC 5024. Bezdrátový (WL) i kabelový (WH) model byly navrženy kolem technologií založených na AI. Jak napovídá název, disponují aktivním potlačením okolního hluku Active Noise Cancellation. Mikrofony ANC jsou řízené umělou inteligencí, pracují chytřeji, spolehlivěji a přesněji při rozlišování lidského hlasu a ruchu okolí. Pro co nejlepší redukci hluku v širším zvukovém spektru používají bezdrátová sluchátka WL PRO ANC 5024 tzv. hybridní ANC. Kombinuje práci vnějších (feed-forward) a vnitřních (feed-back) mikrofonů. Ty vnější lépe filtrují okolní hluk, zatímco vnitřní přesněji a účinněji generují tzv. protihluk.

Chytré senzory mají u bezdrátového provedení také další praktické využití. Při sundání náhlavní soupravy z hlavy se přeruší hovor. Po nasazení se opět obnoví. Kabelová souprava má pro běžné úkoly ovladač na kabelu.

Až 78 hodin práce

Náhlavní soupravy PRO ANC 5024 byly navrženy pro dlouhou a pohodlnou práci. Bezdrátový model zvládne až 78 hodin poslechu na jedno nabití. Po 15 minutách v nabíjecím doku jsou sluchátka připravena na osm hodin provozu. Párování a nastavení zvuku probíhá jednoduše pomocí softwaru Dell Pair. Z pohledu uživatele je důležitý důraz na ergonomii a provedení. Obě soupravy jsou vyrobené z kvalitních materiálů, mají nastavitelný hlavový most a vyměnitelné náušníky z paměťové pěny.

Samozřejmostí je kompatibilita s předními platformami pro online komunikaci. Sluchátka jsou certifikována pro Microsoft Teams (Open Office) a Zoom. Testování pro Open Office navíc poskytuje maximální záruku, že náhlavní souprava splňuje standard funkci mikrofonu v prostředí otevřené kanceláře.

Dostupnost a cena

Obě náhlavní soupravy osloví zákazníky hledající výhodný poměr ceny a užitné hodnoty.

Náhlavní soupravy Dell 3024 jsou k dispozici na evropském trhu již nyní v cenách od 63,99 eur (kabelové WH), resp. 159,99 eur (bezdrátové WL). Modely Dell Pro ANC 5024 přijdou na trh v nejbližší době v cenách od 109,99 eur (kabelové WH), resp. 207,99 eur (bezdrátové WL).

Profilová karta firmy

Dell Technologies

Dell Technologies

Již více než 28 let poskytuje společnost Dell státům, komunitám, zákazníkům a uživatelům kdekoli na světě možnost využívat technologii, která splní jejich sny. Zákazníci věří, že jim zajistíme technologická řešení, s jejichž pomocí toho více udělají i zvládnou – přitom nezáleží na tom, zda u nich doma, v práci, ve škole nebo kdekoli jinde.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Belkin rozšiřuje svoji nabídku bezdrátových sluchátek o model SoundForm Motion

4. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Belkin)
TWS sluchátka Belkin SoundForm Motion přinášejí dvojici 12mm měničů, několik předvolem ekvalizéru, odolnost proti stříkající vodě a dlouhou výdrž podpořenou pouzdrem s bezdrátovým dobíjením. Při telefonování pak přijde vhod technologie potlačení hluku a čtveřice mikrofonů. Čtěte více

Nová sluchátka Bose Ultra Open Earbuds poslouží i jako šperk

21. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Bose)
Bose Ultra Open Earbuds jsou malá sluchátka určená k zavěšení na ucho, díky čemuž zvukovod zůstává zcela průchozí. Jsou na uších téměř nejsou cítit a jsou pohodlná i pro ty, komu jsou špunty nepříjemné. Zvuk při poslechu neproniká do okolí, a kromě výborného ozvučení lze se sluchátky bezpečně běhat, na jedno nabití vydrží až 7,5 hodiny. Čtěte více

Na český trh míří trojice nových bezdrátových sluchátek Sennheiser

6. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sennheiser)
Kromě plně bezdrátových sluchátek Sennheiser Momentum True Wireless 4 s řadou vylepšení se mohou zákazníci těšit na model Momentum Sport se zvýšenou odolností, polootevřenou konstrukcí a senzor tepové frekvence a tělesné teploty Nebo model Sennheiser Accentum Plus s technologiemi známé z vlajkového modelu výrobce. Čtěte více

Bose: sluchátka QuietComfort Ultra Headphones

4. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Bose)
QuietComfort Ultra Headphones jsou nejnovějším top modelem značky Bose v kategorii sluchátek přes uši, který propojuje unikátní technologie s prémiovým designem a pohodlnou konstrukcí. Přes nové provedení nezapřou typické a na první pohled rozeznatelné znaky sluchátek řady Bose QuietComfort, která patří mezi průkopníky technologie aktivního potlačení okolních ruchů. Čtěte více