Dell představil nové monitory. Je mezi nimi přenosný model i modely s USB-C

8. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell)
Nové monitory firmy Dell umožňují snadno pracovat a komunikovat odkudkoli. Mezi novinky patří přenosný 14" monitor C1422H, dvojice videkonferenčních monitorů s úhlopříčkou 24" a 27" palců a dva nové modely řady S s rozhraním USB-C.

Virtuální setkávání s přáteli, rodinou a spolupracovníky nikdy nebylo snazší než s novými Full HD monitory Dell S2422HZ (23,8") a S2722DZ (27") speciálně připravenými pro videohovory. Pro maximální usnadnění jsou přístroje disponují 5MPx vysouvací IR kamerou, mikrofony s potlačením okolního hluku a dvěma 5W reproduktory. Kamera zůstává skrytá, dokud není potřeba zahájit videohovor. Monitory nabídnou kvalitní obraz díky IPS panelu s 99% pokrytím sRGB prostoru a kontrastem 1 000:1.

Elegantní monitory jsou vybavené technologií ComfortView Plus certifikovanou laboratořemi TÜV, která je trvale aktivní a omezuje modrou složku světla. Tím zlepšuje komfort pro oči, přičemž zachovává věrnost podání barev. Dále nabízí technologii AMD FreeSync, dobu odezvy 4 ms (Gray to Gray), obnovovací frekvenci 75 Hz a připojení přes USB-C, přes které lze napájet i notebooky (až 65 W). Novinky budou k dispozici od 12. října 2021.

Přenosný monitor Dell C1422H

První přenosný monitor Dell s úhlopříčkou 14" umožňuje využít dvě obrazovky k produktivnější práci, prezentacím a spolupráci kdekoli. Při přenášení monitoru uživatelé ocení nízkou hmotnost jen o málo přesahující půl kilogramu a tenké provedení (méně než 6,5 mm v nejtenčím bodě). Monitor založený na technologii IPS nabízí rozlišení Full HD při poměru stran 16:9 a připojuje se jednoduše prostřednictvím rozhraní USB-C. Přes něj je zařízení také přímo napájet. Je vybavený tlačítky pro snadné nastavení jasu (až 300 nitů) a funkcí ComfortView, která omezuje škodlivou modrou složku světla.

Líbivý, avšak praktický design s plynule sklápěcím podstavcem v rozsahu 10° – 90° je vhodný pro všechny styly práce a požadavky na produktivitu. Monitor bude k dispozici v průběhu září 2021 za doporučenou koncovou cenu 6 800 Kč s DPH.

Monitory Dell S2722QC a Dell 27 USB-C S2722DC

Nové monitory Dell 27 4K UHD (S2722QC) a Dell 27 USB-C nabízí maximální komfort díky připojení jediným USB-C kabelem pro přenos obrazu, zvuku a dat. Zároveň tímto způsobem lze dobíjet notebook výkonem až 65 W. Oba monitory jsou zamýšlené jako doplněk domácího centra zábavy nebo kancelářské sestavy. Nabídnou dva 3W reproduktory i kvalitní obraz, který svými parametry uspokojí jak volnočasové hráče, tak kancelářské uživatele. Oba monitory budou lokálně k dispozici v průběhu září 2021 za doporučené koncové ceny 8 000 Kč s DPH v případě modelu S2722DC a 10 200 Kč s DPH u modelu S2722QC.

Obrazová galerie:

Profilová karta firmy

Dell Technologies

Dell Technologies

Již více než 28 let poskytuje společnost Dell státům, komunitám, zákazníkům a uživatelům kdekoli na světě možnost využívat technologii, která splní jejich sny. Zákazníci věří, že jim zajistíme technologická řešení, s jejichž pomocí toho více udělají i zvládnou – přitom nezáleží na tom, zda u nich doma, v práci, ve škole nebo kdekoli jinde.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Prodej monitorů ve 2. čtvrtletí meziročně vzrostl, lze však čekat turbulentnější časy

23. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Celosvětový prodej monitorů podle IDC vykázal ve druhém čtvrtletí letošního roku meziroční nárůst o 2,7 %. Ačkoli výsledky byly lepší, než se původně předpokládalo, pro zbytek roku už s tak dobrými vyhlídkami nelze kvůli řadě nepříznivých vlivů počítat. Čtěte více

Zajímavosti z veletrhu IFA 2022

9. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Na začátku září v Berlíně proběhl další ročník veletrhu se spotřební elektronikou IFA. Poprvé od vypuknutí covidu-19 v (téměř) klasické podobě. A opět bylo na co koukat… Výrobci se předháněli v tom, kdo představí zajímavější novinky, a návštěvníci, kteří do Německa vážili cestu, určitě nelitovali. Těm ostatním přinášíme následující řádky. Čtěte více

Eizo: monitor FlexScan EV2781

3. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eizo)
Nový monitor společnosti Eizo se 27" IPS panelem zvýší díky připojení USB-C a kvalitnímu obrazu produktivitu na každém pracovišti. Nejnovější přírůstek v nabídce kancelářských monitorů společnosti Eizo nabízí díky rozlišení 2 560 × 1 440 pixelů velkou pracovní plochu, která usnadňuje práci s více okny nebo používání aplikací s rozsáhlými panely nástrojů. Čtěte více

Nové monitory Samsung Odyssey zaujmou obrazem, zvukem i unikátními funkcemi

31. 8. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Mezi novinkami najdeme průlomový model Odyssey Ark i další monitory Odyssey G70B a G65B. Nedávno představený typ Odyssey Ark jako první monitor na světě nabízí úhlopříčku 55 palců (140 cm) a zakřivení 1 000R. Mezi jeho další přednosti patří obnovovací frekvence 165 Hz, odezva 1ms nebo zbrusu nový režim Cockpit Mode. Čtěte více