DCD Publishing má nový web, soustředí se na „digitál“

6. 9. 2022. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Stránky DCD Publishing se dočkaly redesignu a jejich cílem je názorně ukázat komplexní portfolio společnosti. DCD Publishing se vedle tradiční vydavatelské činnosti soustředí také na outsourcing služeb digitálního marketingu.

Nabídka služeb DCD Publishing zahrnuje tvorbu obsahu, návrh a realizaci webových stránek, produktových microsites, správu sociálních sítí nebo kompletní zajištění rozesílky newsletterů na míru. Na novém webu návštěvníci najdou přehledný popis toho, co společnost nabízí i případové studie popisující úspěšné projekty, které ve spolupráci s DCD Publishing vznikly.

„Náš nový web ukazuje, co všechno umíme, jak to umíme a představuje DCD Publishing jako společnost dokonale sžitou s digitální kulturou,“ uvedl Karel Rumler, ředitel DCD Publishing. „Klientům nabízíme řadu služeb, bez kterých se dnes nikdo, kdo chce obstát ve stále více konkurenčním online prostředí, neobejde. Chceme proto nabídnout i menším klientům zdroje, díky kterým se prosadí v digitální prostředí. Jsme schopni i těm nejmenším subjektům zajistit kompletní digitální marketing – od návrhu strategie po realizaci, až k vyhodnocení. Zakládáme si přitom na individuálním přístupu a dostupnosti,“ doplnil Karel Rumler.

Nový web najdete na adrese www.dcd.cz, kde jsou k dispozici také veškeré kontakty, na které se mohou obracet zájemci o spolupráci.