Dassault Systèmes uvádí Solidworks 2021

30. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dassault Systèmes)
Společnost Dassault Systèmes uvedla na trh řešení Solidworks 2021. Jde o nejnovější přírůstek v portfoliu aplikací pro 3D navrhování a konstruování. Solidworks 2021 zdokonaluje možnosti a efektivitu práce při navrhování, dokumentaci, správě dat i validaci. Uživatelé tak mohou zvládat své úkoly rychleji.

Uživatelé navíc mohou díky Solidworks 2021 rozšířit svůj potenciál připojením do portfolia 3DEXPERIENCE WORKS, a tak hladce zvládat více úkolů v různých fázích od návrhu po výrobu a urychlit inovace prostřednictvím cloudových nástrojů pro spolupráci.

Solidworks 2021 nabízí zdokonalení výkonu a rozšířené funkce včetně 10 nejžádanějších vylepšení, která si přála komunita Solidworks na únorové akci 3DEXPERIENCE World 2020.  Posílení výkonu se týká navrhování dílů a sestav, aktualizace produktů, ale i výkresů, grafiky a správy dat. Díky tomu se urychluje práce se soubory a celkově se zvyšuje tempo a plynulost práce. Solidworks 2021 rozšiřuje škálu funkcí a přináší svým příznivcům zjednodušení tvorby sestav, flexibilnější navrhování dílů, robustnější simulace, ale také příjemnější uživatelské prostředí a modelování.

Kromě toho je speciální edice Solidworks s připojením k platformě 3DEXPERIENCE nyní dostupná ve třech balíčcích – 3DEXPERIENCE Solidworks Standard, Professional a Premium, které odpovídají desktopovým verzím. Zákazníci Solidworks mohou používat stejné důvěrně známé desktopové aplikace Solidworks, na které spoléhali v předchozích letech.

Cloudové služby platformy 3DEXPERIENCE je navíc obohacují tím, že budou mobilní a dojde k ještě užší spolupráci. Tato propojená verze Solidworks je k dispozici s integrovanou správou dat, která se postará o zastaralé nebo ztracené soubory a automaticky aktualizuje software i data. Všichni uživatelé pracují se stejnou verzí a dělí je jen jediné kliknutí od pokročilých aplikací portfolia 3DEXPERIENCE WORKS.

Nabídka 3DEXPERIENCE Solidworks zahrnuje cloudové funkce pro designové a strojírenské navrhování s optimalizací pro mobilní zařízení, a tak umožňuje automatizaci a spolupráci, ať se pohybujete kdekoliv.

Více informací naleznete zde.

Podobné články

Klaus Löckel, ředitel pro oblast střední Evropy v Dassault Systèmes

Dassault Systèmes: Klaus Löckel

12. 6. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dassault Systèmes)
Společnost Dassault Systèmes jmenovala Klause Löckela, který v posledních dvou letech působil na pozicích sales director EuroCentral a business transformation sales, novým ředitelem pro oblast střední Evropy. Hlavním cílem je posílit pozici Dassault Systèmes ve střední Evropě a zvýšit obchodní aktivity v této oblasti. Čtěte více

Dassault Systèmes představil Solidworks 2017

5. 10. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dassault Systèmes)
Solidworks 2017 se vyznačuje vyšším výkonem a efektivitou i novými vlastnostmi, které umožní bezvýkresovou výrobu díky funkcím Model Based Definition a návrhu PCB (printed circuit board). Uživatelé tak mohou zvýšit produktivitu pomocí simulace a zároveň mohou analyzovat, řešit, zobrazovat a ověřovat funkčnost návrhů dříve, než se vytvoří jakýkoliv prototyp. Čtěte více

Dassault Systèmes uvedl na trh Solidworks 2016

8. 10. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dassault Systèmes)
Nová verze programu Solidworks 2016 uživatelům přináší řadu nových funkcí a vylepšení, které se více orientují na návrh než na samotný software, umožňují rychlejší řešení složitých problémů nebo optimalizují více současně probíhajících procesů. Čtěte více
Gian Paolo Bassi, ředitel pro značku Solidworks v Dassault Systèmes

Dassault Systèmes: Gian Paolo Bassi

28. 1. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dassault Systèmes)
Společnost Dassault Systèmes jmenovala nového ředitele pro značku Solidworks. Stal se jím Gian Paolo Bassi, který nahradil Bertranda Sicota, jenž byl povýšen na pozici viceprezidenta pro prodej obchodního kanálu Value Solutions společnosti Dassault Systèmes. Čtěte více