Cooler Master vsadil na barvičky

13. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cooler Master)
Společnost Cooler Master uvedla na trh čtyři nové barevné varianty skříně NR200P. Barvy přitom byly vybrány na základě ankety, která vznikla v úzké spolupráci s komunitou tvůrců na Redditu.

Oblíbenost originálního modelu NR200(P) v komunitě kreativních tvůrců byla obrovská. Převážně pozitivní ohlasy a posun na trhu s dostupnými m-ITX počítačovými skříněmi přiměly Cooler Master k oslavám. Čtyři nové barevné varianty mají premiéru na akci Summer Summit 2021, kterou pořádá Cooler Master. Jde o tyto provedení:

  • Flamingo Pink
  • Caribbean Blue
  • Sunset Orange
  • Nightshade Purple

„Od prvních kroků společnosti Cooler Master jsme oslavovali a naslouchali vynalézavosti a jedinečnosti komunity. V návaznosti na fakt, že počítačové sestavy jsou prostorem k seberealizaci, je nyní model MasterBox NR200P k dispozici ve čtyřech nových barevných provedeních, které nechávají vyniknout odvážné osobnosti z řad tvůrců,“ uvedl Shen Thoo, marketingový manažer pro počítačové skříně společnosti Cooler Master.

Jednotlivé barvy využívají také odlišné barvy doplňků. Flamingo Pink a Caribbean Blue mají bílé uchycení pro základní desky, rámečky a ventilátory, zatímco Sunset Orange a Nightshade Purple jsou vyhotoveny v odstínech černé.

Osvědčený design, nový vzhled

Všechny čtyři novinky zachovávají vlastnosti původního modelu a i nadále využívají maximální úspory místa a vytváří skříň s výjimečnou kompatibilitou vzhledem k její velikosti. Každý z prvků je s rozmyslem umístěn v prostoru o celkovém objemu 18 litrů tak, aby byla podpořena kompatibilita, účinnost chlazení a snadná montáž.

Co staro-nového NR200P nabízí?

  • Čtyři nové barevné varianty – hojně oceňovaný model MasterBox NR200P je nyní k dispozici v barvách Flamingo Pink, Caribbean Blue, Sunset Orange a Nightshade Purple. Tyto varianty vybrali fanoušci, resp. komunita tvůrců na Redditu r/sffpc. Jsou vyrobeny ze silné oceli s pískovanou lakovanou úpravou, což má za důsledek stálou čistotu a syté barvy i v náročných cestovních podmínkách.
  • Omezená velikost s bohatými možnostmi – NR200P se chlubí funkcemi jako standardní ATX skříně při zachování kompaktního provedení. Uživatel má možnost vybrat si ze dvou bočnic - perforované ocelové s důrazem na proudění vzduchu a křišťálově čisté z tvrzeného skla. Součástí balení je kabel PCI Riser pro vertikální instalaci grafické karty.
  • Vysoký chladicí potenciál – NR200P vlastní dva 120mm Sickleflow ventilátory a celkem jich lze namontovat až sedm. Kompaktní konstrukce dokáže efektivně pojmout procesorové chladiče s výškou věže až 155 mm a radiátory vodního chlazení s délkou až 280 mm.
  • Podpora velkých tříslotových grafických karet a přiložený PCI Riser kabel – počítačová skříň pojme tříslotové grafické karty o délce 330 mm a šířce 156 mm, tudíž i ty největší herní grafické karty. Součástí balení je riser kabel pro jejich vertikální montáž.

Dostupnost

Nové barevné varianty modelu Cooler Master MasterBox NR200P budou v Evropě k dispozici u lokálních prodejců v průběhu srpna 2021 za doporučenou koncovou cenu 109,99 eur.

Štítky: 
PC skříně, Cooler Master

Podobné články

Cooler Master HAF 500

Cooler Master představil nové skříně HAF 500, MasterBox TD300 Mesh a MasterBox 500

28. 1. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cooler Master)
Společnost Cooler Master uvedla na trh tři nové modely počítačových skříní. Modelem HAF 500 se vrací proslulá řada HAF (High Air Flow) s maximálním důrazem na proudění vzduchu. Verze MasterBox 500 a MasterBox TD300 uživatelům rozšiřují škálu estetických a výkonnostních možností na trhu. Čtěte více

Fractal Design: PC skříň Torrent

29. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Fractal Design)
Firma Fractal Design uvedla na trh nově zkonstruovanou počítačovou skříň Torrent pro výkonné sestavy, která byla navržena tak, aby nabídla co nejvyšší průtok chladícího vzduchu interiérem bez nutnosti doplňování dalších komponent, tedy plně funkční přímo po vybalení z krabice. Čtěte více

Fractal Design: PC skříň Meshify 2 Compact

4. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Fractal Design)
Výrobce počítačových skříní Fractal představil skříň Meshify 2 Compact. Ve snaze maximalizovat volný prostor a proudění vzduchu výrobce využil celou řadu chytrých funkcí a řešení, jako je přední port USB-C 3.1, bočnice z tvrzeného skla bez kotevních šroubů, odnímatelný horní panel nebo přední nylonový filtr, který lze za účelem zvýšení průtoku vzduchu odejmout. Čtěte více

XPG: počítačová skříň Defender Pro

19. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: XPG)
Počítačová skříň Defender Pro demonstruje ambice firmy XPG v PC komponentech zavedením počítačové věže formátu E-ATX Mid-Tower, která může podporovat grafickou kartu až do délky 380 mm, což je dostatek prostoru pro podporu nejnovější generace produktů společností AMD i Nvidia, a chladič na procesor až do hloubky 170 mm. Čtěte více