Cooler Master odhaluje prototypy nových modelů ve virtuální prezentaci

27. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cooler Master)
Společnost Cooler Master se rozhodla ukázat nové prototypy. Prostřednictvím online prostředí umožňuje nahlédnout na předprodukční modely a první koncepty. Vlajkové lodi z celého portfolia společnosti jsou k vidění od 25. do 29. ledna 2021 v online prezentaci na webové stránce https://www.cmshowcase2021.com.

Stěžejním bodem virtuálního stánku je kombinace experimentálních projektů a klíčových produktů. Cooler Master představuje kompletně novou řadu produktů, od skládací otevřené skříně, kterou lze snadno transformovat z vertikálního usazení na horizontální pro testovací a taktovací účely, až po klasické ARGB skříně s unikátním nadčasovým podsvícením.

 • MasterFrame 700 – umožňuje vertikální orientaci s 650 mm širokým tvrzeným sklem, ale také využít pohyblivá křídla k vytvoření jedinečného testovacího setupu, vhodného k zapojení tří 360mm chladičů zároveň.
 • MasterCase EG200 – skříň pro externí grafickou kartu se snadno a rychle dostupnou pozicí pro HDD a SSD disky povznese výkon kancelářského notebooku.
 • MasterBox 540 – nabízí inovativní řešení podsvícení předního panelu. ARGB linie byly inspirovány světlomety aut.

Chlazení

Nové termoelektrické AIO chladiče, ale také klasické pasivní modely s technologií SickleFlow našly své místo v online prezentaci, aby pozvedly výkonnostní standardy.

 • MasterLiquid ML360 Sub Zero – první termoelektrické (TEC) AIO vodní chlazení Cooler Master podporující technologii Intel Cryo Cooling.
 • MasterAir MA624 Stealth – zdvojnásobuje účinnost chlazení díky dvěma 140mm ventilátorům a dvojici radiátorů.
 • MasterLiquid ML240/360 Vivid – třetí generace dvoukomorového čerpadla a dvoupalcový LCD displej pro přehled o fungování pumpy.

Napájení

Nová generace napájecích zdrojů byla navržena kompletně in-house a vybavena systémem pro real-time monitoring na integrovaném digitálním displeji.

 • XG Plus Platinum je prvním modelem. Byl navržen s certifikovanou účinností 80 PLUS Platinum a vysoký výkon. Umožňuje vidět aktuální teplotu, rychlost ventilátorů a další na ARGB informačním displeji.

Periferie

Cooler Master pokračuje v usilovné snaze ve zdokonalování periferií a představuje novou lehkou herní myš, malou 60% klávesnici, nové barevné kombinace a ControlPad 2.0.

 • MK721 – klávesnice vybavená bohatou bezdrátovou konektivitou. Lze ji připojit přes 2,4GHz síť, Bluetooth 5.2 nebo kabelem. Využívá Cherry MX spínače, hliníkové tělo a kvalitní provedení tlačítek. Malá 60% klávesnice je vhodná do kanceláře na doma i na cestách.
 • MM731 – myš si ponechává vlastnosti děrovaného modelu MM710, ale také klasický vzhled. Super lehká a ergonomická konstrukce bude k dispozici v černé i bílé variantě s hmotností nižší než 60 g.

Lifestyle příslušenství

Křesla, monitory a stoly. Cooler Master odhaluje prémiové příslušenství do domácích kanceláří a herních koutků.

 • Hybrid 1 – herní křeslo vyplňuje prázdný prostor na trhu mezi ryze herními křesly a židlemi pro tvůrce a běžnou kancelářskou práci. Bylo navrženo na základě rozsáhlého průzkumu tak, aby splňovalo potřeby hráčů a kreativců zaměřujících se na zdraví a spolupráci.
 • GD120 ARGB & GD160 ARGB – moderní herní stoly byly navrženy s důrazem na maximální pohodlí. Dva motory v nohách poskytují nastavitelných půl metru výšky pro individuální nastavení.
 • GM27-FQ – nadčasový rovný herní monitor se prezentuje IPS panelem s QHD rozlišením 2 560 × 1 440 obrazových bodů, vysokou obnovovací frekvencí 180 Hz a nízkou odezvou 1 ms. Vizuální stránku podtrhuje 97% pokrytí barevného prostory AdobeRGB, ale také podpora FreeSync Premium a úzké rámečky. Zajímavým stylovým doplňkem je ARGB podsvícení základny nastavitelné v aplikaci MasterPlus+.
 • GM32-CQ – zahnutý monitor (1500R) s VA panelem a QHD rozlišením 2 560 × 1 440 pixelů disponuje obnovovací frekvencí 165 Hz a nízkou odezvou 1 ms. Kvalitní vizuální zážitek je doložen 94% pokrytím DCI-P3 a podporou FreeSync Premium.

Online prezentace Cooler Master ShowCase 2021 je od 25. do 29. ledna 2021 k navštívení na webové stránce https://www.cmshowcase2021.com/

Podobné články

AOC sjednotí své herní periferie pod novou značkou

28. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: AOC)
Firma AOC představila svou novou zastřešující značku AGON by AOC specializovanou výhradně na gaming. Nová značka sjednotí stávající řady herních monitorů a příslušenství a zároveň rozšíří produktovou nabídku o nové modely určené pro různé skupiny hráčů. Čtěte více
AGON AGK700

AOC začíná nabízet herní mechanické klávesnice, myši a podložky

26. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: AOC)
Po náhlavních soupravách, které byly uvedeny na trh letos v březnu, míří výrobce monitorů AOC do dalších segmentů herního příslušenství – zákazníci se nově mohou těšit na myši, klávesnice a podložky pod myš. Čtěte více

SureFire: sluchátka Harrier 360 a Skirmish

16. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Verbatim)
SureFire, specializovaná herní značka společnosti Verbatim Europe, uvedla na trh herní sluchátka Harrier 360 Surround Sound USB Gaming a herní sluchátka Skirmish Gaming, která přináší pro PC i konzole univerzální ozvučení s možností přímé komunikace. Čtěte více
AOC GH300

AOC rozšíří portfolio o nový typ příslušenství

26. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: AOC)
Známý výrobce monitorů AOC nepolevuje ve své aktivitě a do světa již brzy vyšle další typ herního příslušenství. Od května totiž společnost začne i na českém a slovenském trhu nabízet gamingové náhlavní soupravy GH200 a AOC GH300. Čtěte více