Cloudové hraní od Microsoftu míří i do České republiky a na Slovensko

6. 8. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Microsoftu zveřejnil další podrobnosti o cloudovém hraní (Project xCloud), které bude bez jakýchkoli dalších poplatků dostupné prostřednictvím předplatného Xbox Game Pass Ultimate už letos v září.

Zpřístupnění cloudového hraní v Xbox Game Pass Ultimate je součástí pokračujícího úsilí Microsoftu zaměřit vše na hráče a zbavit hraní bariér. Game Pass lidem umožňuje objevovat a hrát skvělé tituly a společně se u nich bavit na vícero typech zařízení za jednotný měsíční poplatek.

Cloudové hraní rozšíří Xbox Game Pass Ultimate bez jakýchkoli dalších poplatků od 15. 9. 2020 a zpočátku bude dostupné ve 22 zemích včetně Česka a Slovenska.

Pro cloudové hraní bude v den premiéry připraveno více než 100 titulů včetně populárních Destiny 2, Yakuza Kiwami 2, Grounded a dalších.

Díky spolupráci s partnerskými firmami jako Samsung, Razer, PowerA, 8BitDo a NACON bude k dispozici také řada zajímavých doplňků. Informace o novém příslušenství speciálně navrženém pro cloudové hraní najdete např. zde.

Hráči si mohou vyzkoušet první měsíc předplatného Xbox Game Pass Ultimate jen za 25,90 Kč / 1 €. Kromě novinky v podobě cloudového hraní Xbox Game Pass Ultimate dále zahrnuje přístup k více než 100 her jak pro konzole, tak PC, exkluzivní členské slevy, akce a perky, stejně jako členství Xbox Live Gold umožňující hraní s přáteli napříč různými zařízeními.

Video : 
Štítky: 

Podobné články

IDC: Gamingu se daří a jeho růst bude pokračovat

28. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Prodej herních notebooků a stolních počítačů v regionu EMEA ve druhém čtvrtletí roku 2020 vystřelil do nečekaných výšin. A podle odhadů analytické společnosti EMEA by se mělo trhu dařit i ve zbytku roku. Čtěte více

Microsoft dává 7,5 miliardy USD za známá herní studia

23. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Snahy Microsoftu na herním trhu neustávají. Aktivní ve skupování herních a vývojářských studií byl již dříve, ale nyní si jeho herní divize Xbox na své konto připíše opravdovou pecku v podobě společnosti ZeniMax Media, pod kterou mimo jiné spadají známé herní série jako The Elder Scrolls, Fallout, Dishonored, Doom, Prey, Quake, Starfield či The Elder Scrolls. Čtěte více

Lenovo: notebook Legion Slim 7i

20. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
Nejtenčí herní notebook na světě, tak firma Lenovo tituluje svou novinku Legion Slim 7i. Přenosný počítač stvořený pro ty, kteří chtějí hrát na cestách bez kompromisů. Zařízení, které v kompaktním a lehkém 15" provedení, přináší výkon procesorů Intel Core i9 HK 10. generace a grafických čipů Nvidia GeForce RTX. Čtěte více

Patriot: paměti Viper 4 Blackout

17. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Patriot)
Společnost Viper Gaming by Patriot představila vysokorychlostní 16GB sady pamětí VIPER 4 Blackout Performance Memory. Moduly jsou dostupné v rychlostech od 4 133 MHz až do 4 400 MH a jsou navrženy tak, aby maximalizovaly potenciál počítačových systémů včetně hardwaru pro náročné hraní a zpracovávání videa. Čtěte více