Chytré přepínače D-Link řady DGS-1210 jsou nyní kompatibilní s Nuclias Connect

22. 4. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: D-Link)
Bezplatný software Nuclias Connect nyní umožňuje centrálně spravovat nejprodávanější Smart Managed Gigabit Switche D-Link řady DGS-1210. Zcela nová aktualizace poskytuje novým i stávajícím zákazníkům centralizovanou správu sítě kompatibilních přepínačů a bezdrátových přístupových bodů bez dodatečných nákladů.

Nuclias Connect nabízí bezlicenční možnost centralizované správy až 1 000 zařízení síťových přepínačů a bezdrátových přístupových bodů. Nuclias Connect je navržen s ohledem na škálovatelnost sítě, možnost přizpůsobení a ochranu soukromí. Lze ho nasadit jako lokální softwarovou platformu pro správu i jako řešení hostované v cloudu. Je ideální pro rozsáhlé podniky, kampusy nebo detašované pobočky, kterým umožňuje monitorovat a konfigurovat celou drátovou i bezdrátovou síť.

Integrace řízených přepínačů řady DGS-1210 do systému Nuclias Connect umožňuje správcům sítě rychlý a snadný přístup k důležitým informacím o přepínači, jako jsou adresy IP/MAC, verze firmwaru, využití provozu na portu, výkon PoE a využití CPU/paměti. Možnost vidět stavy všech portů přepínačů ze všech sítí i lokalit podniku prostřednictvím jediné obrazovky umožňuje rychle reagovat na problémy v reálném čase. Systém navíc vytváří detailní přehled situace, který pomáhá předvídat rizikové situace ještě dřív, než nastanou.

Nuclias Connect také umožňuje správcům sítě odesílat batch konfigurace portů, rozhraní IP, nastavení tras, VLAN, správy přístupů a aktualizací firmwaru do více přepínačů současně, čímž šetří čas a minimalizuje riziko chyby.

Bezplatný software Nuclias Connect se snadno instaluje a vylepšuje inteligentní řízené přepínače řady DGS-1210 centralizovaným monitoringem, konfigurací a správou bez dodatečných nákladů. V současnosti je kompatibilní s řadou DGS-1210 s modely DGS-1210-10, DGS-1210-10P, DGS-1210-10MP, DGS-1210-20, DGS-1210-26, DGS-1210-28, DGS-1210-28P, DGS-1210-28MP, DGS-1210-52, DGS-1210-52MP s hardwarovou verzí Fx.

Profilová karta firmy

D-Link s.r.o.

D-Link s.r.o.

Taiwanská společnost D-Link je jedním z předních světových poskytovatelů síťové infrastruktury, který dodává inovativní, vysoce výkonné a intuitivní produkty pro podniky i spotřebitele. Od roku 1986 D-Link navrhuje, vyvíjí a vyrábí síťová a bezdrátová řešení, síťová úložiště dat a zařízení pro IP dohled, která získala několik ocenění. D-Link nabízí své rozsáhlé řady síťových produktů pro organizace a spotřebitele, globální sítě partnerů a poskytovatele služeb. D-Link si uvědomuje význam přístupu, správy, zabezpečení, sdílení dat a tvorby digitálního obsahu.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Arrow se dohodl na distribuci bezpečnostních řešení Blue Shield

27. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Firmy Arrow Electronics a Blue Shield Security uzavřely distribuční smlouvu pro Českou republiku a Slovensko. Podle podmínek dohody bude společnost Arrow prodávat kompletní portfolio řešení pro zabezpečení IT, které dodavatel se sídlem v Linci nabízí. Čtěte více

Netgear přináší nová vylepšení cloudového nástroje Insight

26. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Netgear)
Nejnovější verze služby Netgear Insight (6.8) přináší několik nových prvků, které pomůžou IT profesionálům a poskytovatelům služeb (MSP) spravovat sítě efektivně a s co nejnižšími náklady. K novinkám patří režim energetické efektivity, možnost nastavení více sekundárních správců, Multi PSK a vertikální nabídka. Čtěte více

Bezpečnostní nástroje Delinea míří prostřednictvím Arrow do ČR a SR

15. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Arrow Electronics rozšířil distribuční smlouvu se společností Delinea, která se zabývá nástroji pro oblasti zabezpečení a management privilegovaných účtů. Smlouva pokrývá trhy v České republice a na Slovensku. Čtěte více

Netgear navázal partnerství se značkou Shure

13. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Netgear)
Společnost Netgear navázala partnerství s výrobcem audio zařízení Shure. Díky tomu zajistí snadnější integraci produktů Shure Microflex Ecosystem a přepínačů Netgear z AV řady M4250. Integrátoři tak ušetří čas při konfiguraci zařízení, zatímco zákazníkům zajistí kvalitní a konzistentní zvuk. Čtěte více