Český LaConex je první Acronis Gold Service Provider v regionu střední Evropy

27. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acronis)
Poskytovatel cloudových služeb a provozovatel služby Digitální strážce, společnost Laconex, se může pochlubit „titulem“ Acronis Gold Service Provider. LaConex, který je mimo jiné dodavatelem služeb na platformě Acronis Cyber Cloud, se tak stal prvním středoevropským držitelem zlatého partnerství společnosti Acronis.

Titul Acronis Gold Service Provider zajišťuje partnerům společnosti Acronis výhodnější podmínky pro rozvoj podnikání, včetně vyšších marží, možnosti účasti na VIP akcích, podpory marketingových aktivit, prioritní technické podpory a dalších benefitů. Zákazníci společnosti LaConex se nyní mohou spolehnout na poskytovatele s nejvyšší úrovní partnerství ve střední a východní Evropě, jeho znalosti a know-how, jež získal díky splnění náročných certifikací. 

„Pro LaConex jako našeho partnera to znamená mimořádné ocenění jejich dosavadní práce, řekl Zdeněk Bínek z distribuční společnosti Zebra systems. „Být první v regionu znamená mít dokonalé technické schopnosti, ale především vizionářskou představu o tom, kam kráčí technologický rozvoj. LaConex je mimo jiné prvním z partnerů, který nasadil Acronis Cyber Infrastructure, tedy technologii, která všem uživatelům virtualizačních platforem jako je VMware ukazuje mimořádně zajímavou alternativu k jejich stávajícím technologiím.“

„Ze strany našich zákazníků cítíme velmi rychle rostoucí poptávku po cloudových službách v oblasti kybernetické ochrany,“ řekl Vojtěch Levý, ředitel divize flexCloud.cz ve společnosti LaConex Nedávno uvedená nová verze platformy kybernetické ochrany pro poskytovatele služeb Acronis Cyber Cloud nám dala do rukou další možnosti, jak uspokojit tuto poptávku. Zlaté partnerství se společností Acronis pak poskytuje našim zákazníků exkluzivitu prioritního přístupu k nejmodernějším technologiím.“

Společnost Acronis očekává v příštím roce 40% nárůst celkového obratu, přičemž v oblasti cloudových služeb má tento růst být trojciferný. Aby pokryl obrovský růst poptávky po cloudových službách kybernetické ochrany, nabízí novým partnerům při registraci do platformy Acronis Cyber Cloud první tři měsíce zdarma.