Buďte v „IT obraze“ s ATC webináři – 43. týden

19. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
ATC pro vás neustále sleduje IT svět a v tomto týdnu vám opět přinese souhrn toho nejzajímavějšího, co se událo a co se chystá. Své novinky na samostatných webinářích odprezentují ve středu a ve čtvrtek i zástupci výrobců Epson, Acer a Turris.

V úterý vás čekají opět ve 14:00 ATC Zprávy, kterými provede Martin Wanke a Petr Vaněk, a shrnou opět to nejdůležitější ze světa ATC, promoakcí, skladovosti produktů, vývoje trhu apod. Za výrobce své aktuality předvedou HP, Lenovo a Avacom. Přihlášení zde.

Ve středu 21. 10. ve 14:00 vás přivítá Marcel Divín a Matěj Kopecký, kteří budou povídat o novinkách v tisku i projekci. Jako bonus můžete v závěrečné anketě vyhrát třeba tiskárnu Epson WorkForce Pro WF-C579RDTWF, ale i další produkty Epson. Přihlášení zde.

Ve čtvrtek 22. 10. vás čeká „dvojboj“:

V 10:30 přinese Acer unikátní čerstvé novinky, které budou celosvětově představeny ve středu 21. 10. a jen den poté o nich uslyšíte v ATC od Davida Plešingera a Dominika Kalmana! Přihlášení zde.

Ve 14:00 hodin se vám představí Turris a jejich zabezpečené a ryze české Wi-Fi routery – webinářem provedou Radovan Hošek a Michal Hrušecký. Přihlášení zde.

Součástí webinářů budou samozřejmě soutěže a ankety, kde aktivní sledující budou moci vyhrát atraktivní ceny z ATC tomboly.

Štítky: 
Ze světa firem, Acer, AT Computers, AVACOM, Epson, HP Inc., Lenovo, Turris

Profilová karta firmy

AT Computers a.s.

AT Computers a.s.

S ročním obratem 24,7 miliard CZK jsme největším českým distributorem zboží a služeb v oblasti výpočetní techniky a telekomunikací. Zároveň jsme největším českým výrobcem osobních počítačů. Působíme také na Slovensku prostřednictvím sesterské firmy AT Computer. Jsme součástí polské skupiny AB, která je kótována na Varšavské burze, společné tvoříme největší distribuční holding středoevropského regionu a jsme v desítce největší firem v Evropě. Jsme Vám nablízku v 7 městech – Ostravě, Praze, Brně, Bratislavě, Žilině, Varšavě a Wroclavi.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

3D tisk, inovace a odolnost dodavatelského řetězce jsou důležitější než kdy předtím

29. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
U příležitosti konference Innovation Summit společnosti HP byla představena studie, která přináší poznatky o digitálních výrobních technologiích a trendech, jako je průmyslový 3D tisk. Na summitu se diskutovalo s vedoucími pracovníky ze společností Additive Integrity, Decathlon, Forecast3D, IDC, Nissan, Solize, Světového ekonomického fóra a dalších. Čtěte více

Datové centrum pod hladinou oceánu

28. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Microsoft)
Ponořit datové centrum na mořské dno může na první pohled vypadat jako šílený nápad, za kterým byste hledali Elona Muska nebo jiné jemu podobné revolucionáře. Pokud se ale na Project Natick, za kterým ve skutečnosti nestojí nikdo jiný než Microsoft, podíváme podrobněji, zjistíme, že to má celou řadu praktických výhod. Čtěte více

AMD oficiálně potvrdilo zájem o svého konkurenta Xilinx

27. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: AMD)
Amerických výrobce procesorů a grafických čipů AMD oficiálně oznámil svůj záměr převzít společnost Xilinx, která se zabývá zejména výrobou FPGA čipů. AMD tak posílí svou pozici v segmentu datových center. Cena transakce činí 35 miliard USD a měla by proběhnout bezhotovostně formou výměny akcií. Čtěte více

Acronis rozšíří svou síť lokálních datových center. Dočkat by se měla i ČR

23. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acronis)
Acronis oznámil plány na rozšíření své globální sítě cloudových datových center. Nová datová centra zajistí lepší dostupnost a úroveň kybernetické ochrany i českým uživatelům. Rozšíření zajistí plnou dostupnost řešení Acronis Cyber Protection pro partnery a organizace po celém světě, jejichž až dvě třetiny zaměstnanců nyní pracují vzdáleně a spoléhají se na cloudové služby. Čtěte více