Budoucnost displejů je v 8K

10. 2. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp)
Na amsterodamském veletrhu Integrated Systems Europe (ISE) společnost Sharp odhalila nejmodernější technologii displejů, a poprvé v Evropě představila monitor s rozlišením 8K, který je nyní momentálně k dispozici pouze v Japonsku.

K dalším novinkám společnosti Sharp patří nový displej 4K s úhlopříčkou 80“ a rozšířenou barevnou řadou a interaktivní Big Pad s Wi-Fi a úhlopříčkou 70“.

„V roce 2015 jsme pozměnili naše investice do vývoje a rozvoje, do strategie pro naše partnery a prodejní kanály a došlo ke zdvojnásobení naší divize zabývající se interaktivními plochými panelovými displeji (IFPD). Abychom v tom pokračovali, přidáváme do naší řady nové produkty a s partnery spolupracujeme na nových způsobech využití těchto produktů,“ řekl Sid Stanley, European General Manager, Visual Solutions.

Novinkou, která prozatím není v Evropě běžně k vidění, je monitor 8K s úhlopříčkou 85“. Tento monitor s vysokým rozlišením zobrazuje nejširší barevnou paletu ze všech modelů Sharp a zobrazení HDR (vysoký dynamický rozsah), umožňující pravdivou reprodukci snímků.

Displej 4K s úhlopříčkou 80“ pro maloobchod

Nejnovějším doplňkem do portfolia Sharp 4K je displej PN-H801 s úhlopříčkou 80”, také zobrazující rozšířenou barevnou paletu. Produkt kombinuje technologii Sharp UV2A LCD, zabudovaný přehrávač médií, tenké hliníkové rámečky a přípravu pro nepřetržitý provoz po sedm dní v týdnu. Barevnou reprodukci dokáže v situacích, kdy je přesnost barev zásadní, zvýšit i volitelný kalibrační software.

Bezdrátový Big Pad

V návaznosti na řadu interaktivních plochých panelových displejů (IFPD) Sharp představil BigPad PN-70TW3 s úhlopříčkou 70“ a desetibodovým infračerveným dotykem pro práci bez drátového propojení. K hostitelské jednotce lze připojit až deset mobilních zařízení. Obrazovku mohou sdílet připojení spolupracovníci, kteří mohou využít funkci rozdělení obrazovky a na mobilních přístrojích současně zobrazit až čtyři obrazovky zároveň.

Sharp v současné chvíli připravuje Big Pad s úhlopříčkou 65“, šestibodovým dotykem a softwarem pro komentování.

Chytré velkoformátové displeje

Nabídku společnosti Sharp rozšířily také chytré velkoformátové displeje (LFD) s vestavěným systémem na čipu a správou obsahu na bázi cloudu. Dostupná jsou řešení s úhlopříčkami obrazovky 32 až 65 palců.

Profilová karta firmy

SHARP / NEC Display Solutions Europe GmbH

SHARP / NEC Display Solutions Europe GmbH

Název naší společnosti zdůrazňuje naši vedoucí pozici na trhu s displeji a naši úlohu jako jednotnou společnost v oblasti řešení zobrazování - SHARP / NEC Display Solutions, pro zvýšenou efektivitu a ndividuální produktivitu, pro co nejlepší investiční návratnost (ROI) a ochranu investice.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

SHARP/NEC: videokonferenční řešení MultiSync WD551

23. 11. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing + Sharp/NEC)
Společnost Sharp/NEC zahájila na českém trhu prodej nového videokonferenčního řešení WD551, které se může pochlubit řadou žádaných moderních funkcí a vlastností. Až do konec prosince 2021 jej navíc můžete získat se 40% slevou. Čtěte více

Sharp/NEC svůj nový Windows Collaboration Display podpoří zajímavou promoakcí

20. 10. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp NEC Display Solutions Europe )
Společnost Sharp/NEC zahájila na českém trhu prodej nového videokonferenčního řešení WD551, které se může pochlubit řadou žádaných moderních funkcí a vlastností. Až do konec prosince jej navíc můžete získat se 40% slevou. Čtěte více

Sharp/NEC: velkoformátové displeje C750Q a C860Q

15. 10. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp NEC Display Solutions Europe )
Společnost Sharp NEC Display Solutions Europe uvedla na trh dva nové modely své inovativní řady velkoformátových displejů C, které kombinují rozlišení UHD, pokročilou výbavu, vysokou spolehlivost a dlouhou životnost. Čtěte více

ViewSonic představil displej připravený pro spolupráci v hybridním pracovním prostředí

10. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
ViewSonic ViewBoard 4320 byl navržen speciálně pro menší zasedací místnosti v hybridních pracovních prostředích a učebny. Disponuje integrovaným softwarem pro poznámky a sdílení obrazovky a usnadňuje tak uživatelům spolupráci s kolegy, ať už v kanceláři nebo na dálku. Čtěte více