Brzy se rozběhne 13. ročník ATC RoadShow

10. 4. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
AT Computers opět vyráží do několika regionů České republiky za svými zákazníky a obchodními partnery na tradiční roadshow. Již po třinácté přiveze do šesti měst ČR bohatý jednodenní program plný informací ze světa IT.

Program je složen z prezentací obchodních partnerů z řad výrobců a dodavatelů. Těšit se můžete na novinky společností I-tec, Avacom, iGet, Xerox, OWA Armor, Qnap, XERTEC, Epson, Jabra, Cisco, Microsoft, BenQ, D-link, Yealink, Honeywell, TP-link, Belkin a Sil Servis Partner, stejně jako na novinky z projektů X-Play, X-Diablo a X-POS z dílny ATC. Součástí programu jsou také soutěže a s nimi spojené atraktivní výhry. Chybět nebude ani závěrečná tombola.

ATC RoadShow startuje v úterý 17. 4. v Ostravě, pokračuje 18. 4. v Brně, 25. 4. v Plzni, 26. 4. v Praze, 2. 5. v Liberci a končí 3. 5. v Pardubicích. Stejně jako v předchozích letech je účast na ATC RoadShow zdarma, stačí se zaregistrovat na stránkách AT Computers.

Již po třinácté navštívíme naše resellery v jejich regionech, abychom ušetřili jejich čas, a nabídneme jim zajímavosti a novinky od zástupců předních výrobců a dodavatelů. Zastávek bude opět šest a začínáme už 17. dubna,“ pozval na akci Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Štítky: 
Roadshow, Ze světa firem, AT Computers

Podobné články

SWS se chystá na roadshow do šesti krajských měst

5. 2. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
SWS letos v březnu vyrazí za svými partnery do šesti českých a moravských měst. Partnerská roadshow je určena pro zákazníky, obchodní partnery i zástupce z řad IT dodavatelů a výrobců. Čtěte více