Bílý design se opět navrací

22. 4. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Hlavním nositelem trendů v kuchyňském designu následujících let se opět stala bílá barva. Slaví svůj velký comeback, ale už ne jako tradičně nadčasová.

Bílá je nyní synonymem technologické vyspělosti, je futuristická, čistá. Ve své podstatě kombinuje moderní eleganci, krásu jednoduchosti a čistoty, čímž vizuálně zdůrazňuje kuchyň jako srdce domácnosti.
Bílá je na nadcházející roky považována za mimořádný trend. Zářivě bílý notebook, lesknoucí se bílý iPod a luxusní auta v bílé metalíze jsou synonymem technologie, která je futuristická a úžasná. Společnost Bosch tento trend promítla do své nové řady vestavných spotřebičů, v rámci které nastavuje nové normy kvality a zpracování, propojení technologické vyspělosti a moderní estetiky. Tato řada posouvá vaření na vyšší úroveň smyslových zážitků a nabízí úplně novou syntézu technické propracovanosti a emocionálnosti pramenící z proměněného stylistického výrazu. Všechny spotřebiče se vyznačují stylově harmonickou formou, proto se k sobě, stejně jako k jiným vestavným spotřebičům Bosch, dokonale hodí.
Vestavné spotřebiče Bosch s ohromujícím designem, excelentní ergonomií a velkou flexibilitou se přizpůsobí každé kuchyni. Jednička na evropském trhu výrobců domácích spotřebičů zároveň neustále nastavuje nové normy kvality a zpracování, technické funkčnosti a spolehlivosti.
V novém bílém designu byly navrženy kompaktní vestavné trouby HBC 84E623 a HBA 34B520, plně vestavná mikrovlnná trouba HMT 85ML23, sklokeramická deska PKF 642T14 a plynová varná deska PPP 612B20E.