Barevný multifunkční Ricoh

12. 5. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Impromat představuje SP C231SF a SP C232SF, dva modely kancelářského, cenově dostupného, kompaktního a uživatelsky přívětivého zařízení a nabízí nástroje pro dnešní hektické kancelářské prostředí spolu s širokou paletou barev.
Barevnou multifunkci Ricoh nabízí distributor Impromat.

Oba modely rychle zvládají svoji práci s rychlostí 20 stran za minutu. Kapacitu papíru ze standardních 251 listů lze rozšířit až na 751 listů při použití přídavného zásobníku. Standardním vybavením modelů je rozhraní Ethernet 10Base-T/100Base-TX, stejně tak paměť 128/256 MB, kterou lze u modelu SP C232SF rozšířit až na 512 MB. Obsluha modelů je velmi jednoduchá díky přehlednému ovládacímu panelu.
Zajímavé jsou distribuční možnosti modelů Aficio™SP C231SF / SP C232SF. Můžete kupříkladu posílat skenované dokumenty přímo na konkrétní e-mailové adresy či složky. Dokumenty, které jsou díky své velikost nevhodné k zasílání e-mailem, lze snadno uložit na FTP server a sdílet i v rozsáhlých sítích.
Nízká spotřeba energie a netoxické materiály jsou vlastnosti, které šetří životní prostředí. SP C231SF / SP C232SF vyhovuje všem těmto požadavkům a design umožňuje snadnou demontáž a recyklaci. Tyto vlastnosti posouvají zařízení o krok dále v péči o životní prostředí.