Avast vylepšil a sjednotil produkty pro malé a střední firmy

8. 9. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Avast)
Avast začal nabízet nové portfolio produktů pro malé a střední firmy pod značkou Avast Business. Nová a doposud nejsilnější verze zabezpečení zjednodušuje a zároveň optimalizuje online zabezpečení malých a středních firem, chrání je před zpomalením či omezením provozu, které může způsobit například vyděračský ransomware nebo jiné kyberhrozby.

Nové antiviry stojí na spojení detekčních technologií a infrastruktury, ke kterému došlo po akvizici společnosti AVG v září 2016.

„Od spojení Avastu s AVG jsme se soustředili na propojení toho nejlepšího z obou našich produktových nabídek, partnerských programů a systémů, abychom vybudovali silnější bezpečnostní základnu,“ uvedl Vince Steckler, generální ředitel Avastu. „Nyní poskytujeme jedno portfolio bezpečnostních nástrojů a prostředků přehledně pod sjednocenou značkou Avast Business, které chrání před online hrozbami, kyberzločinem a jeho následky. Avast Business je dalším milníkem v integraci Avastu a AVG.“

Nové portfolio bezpečnostních produktů Avast Business nabízí malým a středním podnikům zjednodušení ve správě zabezpečení a pomáhá jim si zvolit pro svůj podnik to správné zabezpečení. Firmy také získají výhodu v podobě rozsáhlé detekční sítě Avastu, která v reálném čase identifikuje a blokuje malware a online hrozby.

Produktové portfolio Avast Business

Nové produkty pod značkou Avast Business zahrnují tři skupiny koncové ochrany pro firemní uživatele s počítači Windows i Mac včetně ovládací konzole, která je k dispozici na místě nebo v cloudu, a také kompletní řešení pro správu IT a integrované zabezpečení Managed Workplace a CloudCare.

Avast Business Antivirus: Kompletní vlajkový antivirus, který sestává ze čtyř štítů, jež fungují v reálném čase – ze souborového, webového, e-mailového a behaviorálního štítu. Zahrnuje také nový anti-spam, celkový test (SmartScan), sandbox, funkci WiFi Inspector a patentovanou detekční technologii Avastu CyberCapture.

•  Avast Business Antivirus Pro: Zahrnuje stejné funkce jako Avast Business Antivirus a navíc ochranu dat v Microsoft Exchange a Sharepoint serverech, Software Updater pro automatickou aktualizaci programů třetích stran a software k trvalému smazání souborů Data Shredder.

•  Avast Business Antivirus Pro Plus: Zahrnuje stejné funkce jako Avast Business Antivirus Pro a navíc obsahuje funkce pro ochranu dat a identity. Chrání identitu uživatelů na cestách při připojování na Wi-Fi sítě a zahrnují bezpečné úložiště a nástroj pro správu hesel k webovým stránkám.

Avast Business Management Console: Systém řídící konzole, který doplňuje ochranu koncových uživatelů a zajišťuje, že všechna místa v systému jsou aktualizována. Systém je k dispozici i v cloudu.

•  Avast Business Managed Workplace: Komplexní antivirus Avast Business Antivirus Pro Plus je nyní integrovaný do centrální monitorovací a řídící platformy Managed Workplace, což zaručuje nejvyšší možnou ochranu. Nová verze také umožňuje lépe identifikovat a řešit rizika.

Avast Business CloudCare: Komplexní antivirus Avast Business Antivirus Pro Plus je také k dispozici jako bezpečnostní řešení CloudCare. Bezpečnostní webový portál CloudCare zjednodušuje vzdálenou správu mnohačetných sítí z centralizované platformy a poskytuje bezpečnostní služby na základě předplatného.                                                                        

Štítky: 
Antiviry, Bezpečnost, Avast Software

Podobné články

dTest prověřil antiviry. Nakolik počítač opravdu ochrání?

6. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: dTest)
Spotřebitelská organizace dTest se pravidelně věnuje i zkouškám antivirů. Letos její odborníci otestovali 24 řešení pro Windows a 10 pro macOS. Zjistili přitom, že zatímco na některé bezplatné programy je spolehnutí, u jiných si zaplatíte za nespolehlivou ochranu. Čtěte více

Avast 2019 nastupuje

16. 10. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Avast)
Společnost Avast představila novou verzi svého vlajkového produktu (bezplatné i premium varianty) pro uživatelskou bezpečnost. Avast Antivirus pro Windows verze 2019 má vylepšenou ochranu proti phishingu založenou na umělé inteligenci, lépe chrání soukromí uživatelů a navíc umí bránit vyrušování notifikacemi při používání režimu zobrazení na celou obrazovku. Čtěte více

Eset představil novou generaci produktů pro domácnosti

7. 9. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ese)
Společnost Eset uvedla na trh nejnovější verzi produktů pro domácnosti, jež chrání uživatele před internetovými hrozbami. Produkty si zachovaly nízké nároky na systém i optimální kombinaci správné detekce, rychlosti a výkonnosti. Součástí změn je i uvedení produktu Eset Internet Security, který v nabídce nahradil řešení Eset Smart Security. Čtěte více

Avast 2017 představil dosud nejsilnější ochranu proti kyberútokům

9. 2. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Avast)
Avast Software představil novou verzi svého vlajkového zabezpečení domácích počítačů. Nová verze Avast 2017 přináší silnější bezpečnostní jádro, pokročilou analýzu v cloudu, rychlejší detekcí hrozeb a dodatečné ochranné vrstvy mezi uživateli a kyberútočníky. Čtěte více