Avast vylepšil a sjednotil produkty pro malé a střední firmy

8. 9. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Avast)
Avast začal nabízet nové portfolio produktů pro malé a střední firmy pod značkou Avast Business. Nová a doposud nejsilnější verze zabezpečení zjednodušuje a zároveň optimalizuje online zabezpečení malých a středních firem, chrání je před zpomalením či omezením provozu, které může způsobit například vyděračský ransomware nebo jiné kyberhrozby.

Nové antiviry stojí na spojení detekčních technologií a infrastruktury, ke kterému došlo po akvizici společnosti AVG v září 2016.

„Od spojení Avastu s AVG jsme se soustředili na propojení toho nejlepšího z obou našich produktových nabídek, partnerských programů a systémů, abychom vybudovali silnější bezpečnostní základnu,“ uvedl Vince Steckler, generální ředitel Avastu. „Nyní poskytujeme jedno portfolio bezpečnostních nástrojů a prostředků přehledně pod sjednocenou značkou Avast Business, které chrání před online hrozbami, kyberzločinem a jeho následky. Avast Business je dalším milníkem v integraci Avastu a AVG.“

Nové portfolio bezpečnostních produktů Avast Business nabízí malým a středním podnikům zjednodušení ve správě zabezpečení a pomáhá jim si zvolit pro svůj podnik to správné zabezpečení. Firmy také získají výhodu v podobě rozsáhlé detekční sítě Avastu, která v reálném čase identifikuje a blokuje malware a online hrozby.

Produktové portfolio Avast Business

Nové produkty pod značkou Avast Business zahrnují tři skupiny koncové ochrany pro firemní uživatele s počítači Windows i Mac včetně ovládací konzole, která je k dispozici na místě nebo v cloudu, a také kompletní řešení pro správu IT a integrované zabezpečení Managed Workplace a CloudCare.

Avast Business Antivirus: Kompletní vlajkový antivirus, který sestává ze čtyř štítů, jež fungují v reálném čase – ze souborového, webového, e-mailového a behaviorálního štítu. Zahrnuje také nový anti-spam, celkový test (SmartScan), sandbox, funkci WiFi Inspector a patentovanou detekční technologii Avastu CyberCapture.

•  Avast Business Antivirus Pro: Zahrnuje stejné funkce jako Avast Business Antivirus a navíc ochranu dat v Microsoft Exchange a Sharepoint serverech, Software Updater pro automatickou aktualizaci programů třetích stran a software k trvalému smazání souborů Data Shredder.

•  Avast Business Antivirus Pro Plus: Zahrnuje stejné funkce jako Avast Business Antivirus Pro a navíc obsahuje funkce pro ochranu dat a identity. Chrání identitu uživatelů na cestách při připojování na Wi-Fi sítě a zahrnují bezpečné úložiště a nástroj pro správu hesel k webovým stránkám.

Avast Business Management Console: Systém řídící konzole, který doplňuje ochranu koncových uživatelů a zajišťuje, že všechna místa v systému jsou aktualizována. Systém je k dispozici i v cloudu.

•  Avast Business Managed Workplace: Komplexní antivirus Avast Business Antivirus Pro Plus je nyní integrovaný do centrální monitorovací a řídící platformy Managed Workplace, což zaručuje nejvyšší možnou ochranu. Nová verze také umožňuje lépe identifikovat a řešit rizika.

Avast Business CloudCare: Komplexní antivirus Avast Business Antivirus Pro Plus je také k dispozici jako bezpečnostní řešení CloudCare. Bezpečnostní webový portál CloudCare zjednodušuje vzdálenou správu mnohačetných sítí z centralizované platformy a poskytuje bezpečnostní služby na základě předplatného.                                                                        

Štítky: 
Antiviry, Bezpečnost, Avast Software

Podobné články

dTest se zaměřil na antiviry: Před čím ochrání a kde mají slabiny?

12. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: dTest)
Antivirové softwary procházejí neustálým vývojem, aby dokázaly čelit novým hrozbám. Každý rok tyto programy míří do laboratoří nezávislé spotřebitelské organizace dTest, která tak může nabídnout aktuální srovnání 25 antivirů pro Windows a 11 pro macOS. Čtěte více

Eset bodoval u AV-Testu

5. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eset)
Eset získal od nezávislé testovací organizace AV-Test ocenění Top product pro operační systém Windows. Toto hodnocení získaly řešení v kategoriích, které se zaměřovaly na bezpečností programy pro firmy i domácnosti. Čtěte více

Nový Acronis True Image 2021 k zálohování přidává ochranu proti malwaru

21. 8. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acronis)
Nová verze populárního zálohovacího nástroje pro domácí uživatele integruje pokročilé funkce kybernetické bezpečnosti s osobním zálohováním, čímž vytváří ucelené řešení kybernetické ochrany. Začleněním ochrany proti malwaru, antivirového skenování, filtrování webových stránek a ochrany videokonferencí tak vzniká opět o něco komplexnější nástroj při zachování jednoduchého a intuitivního ovládání. Čtěte více

dTest prověřil antiviry. Nakolik počítač opravdu ochrání?

6. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: dTest)
Spotřebitelská organizace dTest se pravidelně věnuje i zkouškám antivirů. Letos její odborníci otestovali 24 řešení pro Windows a 10 pro macOS. Zjistili přitom, že zatímco na některé bezplatné programy je spolehnutí, u jiných si zaplatíte za nespolehlivou ochranu. Čtěte více