ATC „online maraton“ ve 46. týdnu

9. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
V tomto týdnu vás od úterý do pátku čeká opravdu notná dávka aktualit a nových informací od ATC a výrobců Canon, D-Link, Honeywell, Microsoft, Intel, Kaspersky a Cisco.

V pravidelných úterních ATC Zprávách vás 10. 11. ve 14:00 hodin čeká opět moderátorské duo Wanke & Vaněk a jejich aktuality. Připojí se k nim i výrobci Canon, D-Link a Honeywell se svými aktuálními informacemi o produktech, dostupnostech, nových technologiích apod. Přihlášení zde.

Ve středu 11. 11. v 10:00 hodin představí Lukáš Patka za Microsoft Windows téma Virtual Desktop kalkulace a implementace – další informace a přihlášení najdete zde. A ve 14:00 se můžete připojit na webinář Intel, kde budou ukázky výkonu nových procesorů Intel Core 11. generace pro tenké a lehké notebooky. Podrobnosti a přihlášení zde.

Ve čtvrtek 12. 11. na vás čekají hned dvě prezentace. Nejprve od 10:00 hodin proběhne webinář Microsoftu zaměřený na službu Microsoft 365 kompletně v režii Microsoftu a ve 14:00 vás čeká ATC workshop s Kasperskym, a to na témata Partnerský portál Kaspersky, KASAP, Efektivní kyberbezpečnost a Kaspersky v ATC – prezentacemi vás provedou Vladimír Váňa, Petr Kuboš, Jan Plaček a Radoslav Kuriš. Přihlašovat se můžete prostřednictvím tohoto odkazu.

A konečně v pátek 13. 11. bude v 11:00 odstartován webinář Cisco na téma Nové portfolio přepínačů pro malé a střední podniky: Cisco Business Switches – během webináře poznáte také všechny možnosti, jak nasadit, spravovat a především zadarmo využívat management Cisco Business Dashboard. Další informace a přihlášení.

Během webinářů budou opět aktivní účastníci odměněni atraktivními cenami z tomboly.

Profilová karta firmy

AT Computers a.s.

AT Computers a.s.

S ročním obratem 24,7 miliard CZK jsme největším českým distributorem zboží a služeb v oblasti výpočetní techniky a telekomunikací. Zároveň jsme největším českým výrobcem osobních počítačů. Působíme také na Slovensku prostřednictvím sesterské firmy AT Computer. Jsme součástí polské skupiny AB, která je kótována na Varšavské burze, společné tvoříme největší distribuční holding středoevropského regionu a jsme v desítce největší firem v Evropě. Jsme Vám nablízku v 7 městech – Ostravě, Praze, Brně, Bratislavě, Žilině, Varšavě a Wroclavi.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Předposlední letošní ATC Zprávy

1. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Tento týden vás čekají předposlední úterní ATC Zprávy pro rok 2020! Čtěte více

Další týden s ATC webináři

16. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Tento týden vás výjimečně pravidelné ATC Zprávy čekají kvůli státnímu svátku až ve středu. Ve čtvrtek se pak můžete těšit na ATC Zprávy Gaming. Čtěte více

Maximum informací od ATC

3. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
ATC na tento týden připravuje další webináře – mezi stálice již patří úterní ATC Zprávy a ve středu se dozvíte zajímavosti od značky Kingston. Čtěte více

ALSO vás zve na webinář Spotlight: Cloud a technologie

2. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ALSO)
Společnost ALSO již 3. 11. 2020 uspořádá svůj druhý virtuální veletrh letošního roku Spotlight, jak se událost nazývá, se zaměřuje na cloud a technologie. Událost, založená na Microsoft Teams, bude obsahovat živý přenos, webové semináře a prezentace. Čtěte více