Arrow poskytuje manažovanou službu pro Citrix ADC a Microsoft 365 cloud backup

10. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Společnost Arrow si uvědomuje narůstající zodpovědnost, kterou firmy mají za ochranu svých dat v mnoha používaných aplikacích, a proto začíná poskytovat služby Citrix ADC (application delivery controller) a Microsoft 365 cloud backup. Jde o plně manažovaná řešení, která pomáhají optimálnímu souladu aplikací, jejich aktualizaci, konfiguraci a zálohování.

Služba Microsoft 365 cloud backup bude dostupná prostřednictvím cloudové platformy ArrowSphere.

„Manažované aplikační služby umožňují zákazníkům zlepšit interní efektivitu, zvýšit spokojenost uživatelů a uvolnit ruce interním týmům, aby se mohly soustředit na budoucí výzvy, místo aby trávily čas pochopením nesčetných technických problémů, které se objevují při instalaci aplikací v cloudu,” řekl Cedric Doignie, viceprezident pro transformaci podnikání a služby v divizi Arrow pro podniková IT řešení v regionu EMEA.

Citrix Application Delivery Controller (ADC) je komplexní řešení pro doručování aplikací a vyvažování zátěže, které umožňuje podnikům poskytovat skvělé uživatelské prostředí kdekoli a na jakémkoli zařízení. Způsobů, jak nasadit Citrix ADC, může být celá řada a bez správné technické podpory jej někteří zákazníci nevyužijí na maximum.

„Citrix oceňuje významné investice společnosti Arrow, díky nimž mohou obchodní partneři poskytovat další služby a řešení, které pomáhají zákazníkům vykonávat práci a dosahovat co nejlepších výsledků,” řekl Ethan Fitzsimons, výkonný ředitel, vedoucí distribuce a nepřímého prodeje pro celosvětové prodejní kanály a ekosystémy Citrixu. „Tyto nabídky umožňují obchodním partnerům spravovat, udržovat, verzovat a aktualizovat aplikace cloudových zákazníků během celého životního cyklu, takže organizace mohou i nadále dosahovat podnikových cílů, zatímco data jsou zálohovaná a v bezpečí.”

Společnost Arrow vyvinula manažovanou službu Citrix ADC, která zákazníkům pomáhá řešit nastolené výzvy a maximálně využít jejich řešení Citrix ADC. Díky možnosti instalovat do prostředí zákazníka zabezpečené virtuální zařízení poskytující plně manažované řešení Citrix ADC lze podle potřeb rychle zavádět nové aplikace a proaktivně monitorovat zranitelnosti, automaticky provádět preventivní změny a upozorňovat na problémy.

Stejně tak poskytne cloudové zálohování pro Microsoft 365 plně manažované řešení zálohování jako služby, které zajistí zákazníkům klid a vědomí, že data jsou chráněna.

Cloud Backup pro Microsoft 365 umožňuje zákazníkům zálohovat klíčová úložiště obsahu jejich tenantů, která lze snadno obnovit prostřednictvím samoobslužného portálu. Nastavení je snadné díky automatizovanému procesu onboardingu, který umožňuje zákazníkovi přihlásit se, připojit se ke svému účtu a začít zabezpečovat svá data v několika jednoduchých krocích. Cloudové zálohování zahrnuje také možnosti pro koncové uživatele, aby si sami obnovili své e-maily ze zálohy, což zjednoduší jejich práci, když potřebují přístup ke smazanému obsahu.

Profilová karta firmy

Arrow ECS, a.s.

Arrow ECS, a.s.

Arrow ECS, a.s. je distributor s přidanou hodnotou (VAD), který působí na trhu od roku 1990. V kancelářích v Praze a Ostravě pracuje 62 zaměstnanců. Jsme součástí celosvětové distribuční skupiny Arrow, jejíž finanční síla a zázemí představují pro naše partnery garanci dlouhodobé, stabilní a výhodné spolupráce.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Skoro dvě třetiny zaměstnanců se aktivně brání aktualizacím softwaru

16. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kaspersky)
Téměř čtvrtina zaměstnanců připustila, že měla nedávno rozepře s IT oddělením firmy ohledně důležitosti nebo četnosti aktualizací softwaru a OS na svém PC. Většina zaměstnanců si navíc podle Kaspersky nakonec prosadila svou a mohla instalaci aktualizací softwaru nebo OS oddálit nebo zcela vynechat. Čtěte více

COVID donutil české „ajťáky“ zapracovat na dovednostech z oblasti IT bezpečnosti

14. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sophos)
Naprostá většina IT týmů, které v průběhu roku 2020 čelily nárůstu kybernetických útoků (82 % celosvětově, 71 % v České republice) a většímu náporu na zabezpečení (84 % celosvětově, 72 % v České republice), podle průzkumu společnosti Sophos posílila své bezpečnostní dovednosti a znalosti. Čtěte více

Hesla jsou terčem poloviny kybernetických útoků u nás

11. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eset)
Nejčastěji se čeští uživatelé setkávají s kybernetickými útoky na hesla uložená v prohlížečích. Ta představují na černém trhu cennou komoditu. Škodlivý kód, prostřednictvím kterého na ně útočníci cílí, se šíří v přílohách e-mailů, které vydávají nejčastěji za faktury. Čtěte více

VMware potvrdil výrazný nárůst útoků cílených na zaměstnance pracující na dálku

10. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: VMware )
Urychlená digitální transformace způsobila, že bezpečnostní týmy čelí nárůstu množství hrozeb ze strany počítačových zločinců, kteří se snaží provádět cílené útoky proti překotně zaváděným inovacím i proti zaměstnancům pracujícím na dálku. Čtěte více