Arrow poskytuje manažovanou službu pro Citrix ADC a Microsoft 365 cloud backup

10. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Společnost Arrow si uvědomuje narůstající zodpovědnost, kterou firmy mají za ochranu svých dat v mnoha používaných aplikacích, a proto začíná poskytovat služby Citrix ADC (application delivery controller) a Microsoft 365 cloud backup. Jde o plně manažovaná řešení, která pomáhají optimálnímu souladu aplikací, jejich aktualizaci, konfiguraci a zálohování.

Služba Microsoft 365 cloud backup bude dostupná prostřednictvím cloudové platformy ArrowSphere.

„Manažované aplikační služby umožňují zákazníkům zlepšit interní efektivitu, zvýšit spokojenost uživatelů a uvolnit ruce interním týmům, aby se mohly soustředit na budoucí výzvy, místo aby trávily čas pochopením nesčetných technických problémů, které se objevují při instalaci aplikací v cloudu,” řekl Cedric Doignie, viceprezident pro transformaci podnikání a služby v divizi Arrow pro podniková IT řešení v regionu EMEA.

Citrix Application Delivery Controller (ADC) je komplexní řešení pro doručování aplikací a vyvažování zátěže, které umožňuje podnikům poskytovat skvělé uživatelské prostředí kdekoli a na jakémkoli zařízení. Způsobů, jak nasadit Citrix ADC, může být celá řada a bez správné technické podpory jej někteří zákazníci nevyužijí na maximum.

„Citrix oceňuje významné investice společnosti Arrow, díky nimž mohou obchodní partneři poskytovat další služby a řešení, které pomáhají zákazníkům vykonávat práci a dosahovat co nejlepších výsledků,” řekl Ethan Fitzsimons, výkonný ředitel, vedoucí distribuce a nepřímého prodeje pro celosvětové prodejní kanály a ekosystémy Citrixu. „Tyto nabídky umožňují obchodním partnerům spravovat, udržovat, verzovat a aktualizovat aplikace cloudových zákazníků během celého životního cyklu, takže organizace mohou i nadále dosahovat podnikových cílů, zatímco data jsou zálohovaná a v bezpečí.”

Společnost Arrow vyvinula manažovanou službu Citrix ADC, která zákazníkům pomáhá řešit nastolené výzvy a maximálně využít jejich řešení Citrix ADC. Díky možnosti instalovat do prostředí zákazníka zabezpečené virtuální zařízení poskytující plně manažované řešení Citrix ADC lze podle potřeb rychle zavádět nové aplikace a proaktivně monitorovat zranitelnosti, automaticky provádět preventivní změny a upozorňovat na problémy.

Stejně tak poskytne cloudové zálohování pro Microsoft 365 plně manažované řešení zálohování jako služby, které zajistí zákazníkům klid a vědomí, že data jsou chráněna.

Cloud Backup pro Microsoft 365 umožňuje zákazníkům zálohovat klíčová úložiště obsahu jejich tenantů, která lze snadno obnovit prostřednictvím samoobslužného portálu. Nastavení je snadné díky automatizovanému procesu onboardingu, který umožňuje zákazníkovi přihlásit se, připojit se ke svému účtu a začít zabezpečovat svá data v několika jednoduchých krocích. Cloudové zálohování zahrnuje také možnosti pro koncové uživatele, aby si sami obnovili své e-maily ze zálohy, což zjednoduší jejich práci, když potřebují přístup ke smazanému obsahu.

Profilová karta firmy

Arrow ECS, a.s.

Arrow ECS, a.s.

Arrow ECS, a.s. je distributor s přidanou hodnotou (VAD), který působí na trhu od roku 1990. V kancelářích v Praze a Ostravě pracuje 62 zaměstnanců. Jsme součástí celosvětové distribuční skupiny Arrow, jejíž finanční síla a zázemí představují pro naše partnery garanci dlouhodobé, stabilní a výhodné spolupráce.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Řešení Secure WiFi od Zyxelu zajistí komplexní ochranu vzdálených přístupových bodů

4. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zyxel)
Mnohé organizace objevily výhody vzdálených přístupových bodů, které umožňují flexibilnější a jednodušší přístup do sítě nebo spojení s menšími skupinami uživatelů a zařízení. S novou službou Secure WiFi od společnosti Zyxel lze takový přístup chránit stejně dobře jako uživatele a zařízení v kancelářské síti. Čtěte více

Odborníci ze SOC365 zpracovaly dvojnásobek bezpečnostních hlášení

3. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Visitech)
Meziměsíční statistiky dohledové služby SOC365, kterou poskytuje společnost Visitech, dokládají dvounásobný nárůst bezpečnostních hlášení oproti předchozímu. O tom, proč by firmy neměly vlastní zabezpečení podceňovat, vypovídají i další čísla. Čtěte více

I pokročilé hackerské nástroje jsou stále dostupnější takřka pro každého

2. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Tým pro výzkum hrozeb společnosti HP Wolf Security zjistil, že kybernetická kriminalita je stále sofistikovanější. Dochází k rozmachu monetizačních a hackerských nástrojů, zatímco koncoví uživatelé jsou stále zranitelní vůči starým trikům. Čtěte více

Firmy pod palbou: každý desátý kybernetický útok byl závažný

29. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kaspersky)
Podle anonymizovaných metadat, která dobrovolně poskytli uživatelé služby Kaspersky Managed Detection and Report (MDR), by asi jeden z deseti (9 %) včas zachycených kybernetických incidentů mohl způsobit vážné narušení provozu nebo neoprávněný přístup k aktivům zákazníka. Naprostá většina incidentů (72 %) byla středně závažná. Čtěte více