Arrow ECS v ČR nabízí autorizované kurzy Symantecu

19. 1. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Arrow ECS )
Společnost Arrow ECS získala status Symantec Authorized Education Delivery Partner a díky tomu rozšířila své portfolio školení v České republice o autorizované kurzy Symantec určené obchodním partnerům a jejich zákazníkům.

„Rozšíření naší nabídky o autorizované kurzy Symantec potvrzuje, jaký důraz klademe jako distributor s přidanou hodnotou na komplexní nabídku služeb a dále posiluje postavení našeho školicího střediska jako lídra v oblasti IT vzdělávání a školení,” řekl Jesper Trolle, viceprezident pro střední a východní Evropu z Arrow ECS. „Naší hlavní snahou je pomoci společnostem a jejich zaměstnancům držet krok s nejnovějšími technologiemi a efektivně využívat všech nástrojů a výhod IT řešení.”

Symantec školení nabízena Arrow ECS jsou vedena certifikovanými a zkušenými lektory s hlubokými odbornými znalostmi v oblasti výuky a potřeb zákazníků.

Účastníci autorizovaných školení budou pracovat s autorizovanými materiály a získají po ukončení kurzu mezinárodně uznávaný certifikát. Více informací o nabídce školení najdete na https://skoleni.arrowecs.cz.