Aplikace Apple TV a Apple TV+ jsou dostupné pro TV LG z roku 2019

7. 2. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: LG)
Společnost LG v lednu představila své chytré televizory pro rok 2020 již s aplikací Apple TV. Nyní uvádí na trh aplikaci kompatibilní také s chytrými televizory z roku 2019. Aplikace Apple TV, která je snadno přístupná ze spouštěče LG Home Launcher, umožňuje majitelům televizí LG přihlásit se k odběru a sledovat Apple TV+.

Díky aplikaci Apple TV si mohou majitelé LG televizorů předplatit kanály služby. Prémiová varianta předplatného zahrnuje dostupnost služeb online i offline, je bez reklam a dostupný je také režim on demand. Díky aplikaci je také možné získat přístup ke knihovně videí iTunes a následně si koupit či pronajmout více než 100 000 filmů a televizních pořadů. Pro spuštění aplikace stačí kliknout na LG Magický ovladač.

Televizory značky LG nabízejí uživatelům filmový zážitek s nejlepším obrazem a zvukem na trhu odpovídající neustále rostoucímu počtu programů od nejlepších světových tvůrců. Díky široké škále titulů dostupných v Dolby Vision je aplikace Apple TV ideálním řešením pro televizory LG. Společnost LG byla jedním z prvních, kdo si osvojil technologie Dolby. Dnes její nejnovější televizory nadále podporují technologii Dolby Vision, která uživatelům nabízí nejspolehlivější zážitek ze sledování s opravdu živými barvami, větší hloubkou a realistickým zvukem.

LG televizory z roku 2019 také podporují Apple AirPlay 2. Jde o funkci, která uživatelům umožňuje sdílet či zrcadlit obsah z vlastního iPhonu, iPadu nebo Macu přímo do televize LG. Uživatelé mohou na televizoru také přehrávat hudbu a synchronizovat ji s ostatními reproduktory kompatibilními s AirPlay 2 kdekoli v domácnosti.

Podporovaná je také technologie Apple HomeKit, která majitelům umožňuje snadno a bezpečně ovládat svou televizi pomocí aplikace Home. Lze ji ovládat pomocí iPhonu, iPadu či hlasem díky Siri. To umožňuje její zapnutí a vypnutí, změnu hlasitosti, přepínání vstupů a ovládání dalších funkcí.

Majitelé televizí LG si teď mohou Apple TV vychutnat také na všech OLED LG televizorech z roku 2019, na NanoCell televizorech (série SM9X a SM8X) a koncem tohoto měsíce se aplikace Apple TV objeví také na vybraných UHD televizích (série UM7X a UM6X). Letošní modely televizí budou mít aplikace Apple TV a Apple TV+ k dispozici hned při jejich uvedení na trh.  Modely z roku 2018 získají aplikaci koncem tohoto roku prostřednictvím bezdrátové aktualizace firmwaru.

„Společnost LG nadále nabízí nejlepší zážitek z domácí zábavy prostřednictvím technologických inovací, které podporují vysokou kvalitu při sledování apohodlí uživatele,“ řekl Park Hyoung-sei, prezident společnosti LG Home Entertainment. Zpřístupněním aplikací Apple TV a Apple TV+ do ještě více modelů televizí znovu demonstrujeme naše odhodlání vyhovět potřebám moderních zákazníků a dávat přidanou hodnotu vlastním produktům,“ dodal Park Hyoung-sei.

Štítky: 
Televizory, LG Electronics

Podobné články

„Stovka“ se stala distributorem televizorů Strong

2. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: 100Mega Distribution)
Brněnská „100 Mega“ se stala oficiálním distributorem televizorů značky Strong. Distribuce je platná od května letošního roku, výrobce aktuálně nabízí devět modelů a postupně bude přidávat další. Čtěte více

TCL přináší na český trh nové QLED televize C81 a C71

13. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: TCL)
Společnost TCL Electronics představila v evropské premiéře své dvě zcela nové produktové řady QLED televizorů TCL C71 a C81. Nové produktové jsou navrženy s využitím nejpokročilejších technologií a jsou cenově dostupné. Produktová řada C81 je dodávána ve velikostech 75, 65 a 55, řada C71 pak 65, 55 a 50 palců. Čtěte více

Philips se „vypalování“ nebojí – k vybraným OLED TV dává 5letou záruku

30. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Philips TV)
Společnost TP Vision, výrobce televizorů Philips, se rozhodla dát českému trhu a potenciálním zákazníkům jasně najevo, že při běžném používání není nutné se obávat trvalého poškození OLED televizorů v souvislosti se zbytkovým obrazem, často nepřesně nazývaném jako „vypálení obrazu“. Čtěte více

LG odhalilo nové televizory v čele s 8K OLED modely a NanoCell TV

19. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: LG)
V čele nových televizorů stojí 14 OLED modelů včetně uměním inspirované série GX Gallery, Real 8K ZX modelů a 4K Ultra HD televizorů. Novinky startují tento měsíc v Jižní Koreji a Spojených státech, po kterých bude následovat evropský trh a další regiony. Čtěte více