Acer představil novou značkou odolných notebooků a tabletů Enduro

25. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acer)
Odolné tablety a notebooky Acer Enduro jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysokou odolnost, snadnou přenositelnost a výkon, jaký vyžadují pracovníci pracující v terénu. Záchranáři a pracovníci průmyslové výroby najdou v modelu Acer Enduro N7 spolehlivého společníka pro svou práci, zatímco pořadatelé akcí a outdooroví nadšenci ocení tenký, lehký, a přitom odolný Enduro N3.

Řada tabletů Enduro je také k dispozici pro scénáře použití v maloobchodě, ve skladu a ve výrobě.

Odolný notebook Acer Enduro N7

Acer Enduro N7 je robustní notebook vytvořený z materiálů absorbujících nárazy, který nabízí spolehlivost, jenž potřebují pracovníci v první linii, v terénu i v průmyslové výrobě. Toto zařízení se může pochlubit certifikátem odolnosti MIL-810G a krytím IP65, bylo zkonstruováno tak, aby odolávalo pádům i na nejtvrdší podlahu a pronikání prachu i vody. Díky odolnosti jde o zařízení vhodné pro práci za horka i za zimy a jeho 14" Full HD displej s jasem 700 nitů nabízí viditelnost obrazu, ať už budete uvnitř nebo venku. Pro dlouhé pracovní dny je Enduro N7 dodáván se dvěma bateriemi: jedna baterie s 10hodinovou výdrží je vyměnitelná za provozu a druhá je vestavěná.

Kromě toho, že je schopen fyzicky přežít chaotické pracovní prostředí, je Enduro N7 vybaven technologiemi potřebnými k prosperitě na moderním pracovišti. Čtyřjádrový procesor Intel Core i5 8. generace nabízí dostatek výkonu pro bezproblémové přecházení mezi několika různými aplikacemi a práci na více úlohách současně. Enduro N7 je také zabezpečený: hardwarový modul Trusted Platform Module (TPM) 2.0 kontroluje případné známky narušení během spouštění a sada Acer Enduro Manageability Suite (AEMS) slouží k ochraně zařízení, a zároveň usnadňuje nasazení služeb nebo konfigurace systému napříč mnoha zařízeními. Snímač otisku prstu umožňuje přihlášení prostřednictvím Windows Hello.

Odolný notebook Acer Enduro N3

Acer Enduro N3 je notebook, který našel rovnováhu mezi odolností a snadnou přenositelností, díky čemuž je vhodný pro uživatele, kteří přecházejí mezi několika pracovišti, jako jsou architekti, projektanti, organizátoři akcí, pracovníci v zemědělství, nebo dokonce milovníci přírody, kteří chtějí nahrávat svá dobrodružství. Enduro N3 byl speciálně zkonstruován tak, aby odolal pádům i vodě – splňuje standardy MIL-STD 810G a IP53, přičemž si zachovává tenkou a lehkou konstrukcí s tloušťkou 24,85 mm a hmotností 1,985 kg. Notebook je vybaven zesílenými rohy pro odolnost vůči pádům, tvrzeným sklem Corning Gorilla Glass, které chrání displej před vodou a unikátním voděodolným ventilátorem Aquafan.

Fyzickou ochranu doplňuje ochrana před kybernetickými hrozbami, a čítá možnosti, jako je modul TPM, sada AEMS a pevný disk chráněný heslem. Enduro N3 disponuje procesorem Intel Core i7 desáté generace, 32 GB paměti DDR4, volitelnou dedikovanou grafikou NVIDIA GeForce MX230 a 512GB PCle Gen3 NVMe SSD.

Acer Enduro Management Suite (AEMS)

Acer Enduro Management Suite (AEMS) je systém navržený pro zjednodušení správy velkého množství zařízení, který pomáhá udržovat stávající zařízení zabezpečené a urychluje proces rozšiřování o nová. Konzola AEMS umožňuje správci vzdáleně komunikovat se zařízeními podporujícími AEMS, a to těmito způsoby:

  • Programovatelná fyzická tlačítka: Tablety a notebooky s podporou AEMS jsou vybaveny fyzickými tlačítky umístěnými vedle zapínacího tlačítka, která po svém stisku spustí určenou aplikaci.
  • Řízení vstupů/výstupů: Schopnost vzdáleně povolit/zakázat přístup k vstupním/výstupním portům. Povoleny nebo deaktivovány mohou být také kamery a skenery čárových kódů.
  • Monitor zařízení: Zobrazí seznam a exportuje informace o všech spravovaných zařízeních, včetně informací o systému, hardwaru, softwaru a případných použitých opravách hotfix jednotlivých zařízení.
  • Vzdálená správa: Všechny potřebné aplikace, změny nastavení BIOSu nebo aktualizace systému Windows lze vyřešit vzdáleně.

Odolný tablet Acer Enduro T5

Acer Enduro T5 (ET510-51W) je odolný a robustní 10" tablet s Windows určený pro dlouhodobou práci v extrémních prostředích. Baterii s 10hodinovou výdrží lze vyměnit. Výkon dodává procesor Intel Core m3 sedmé generace. Vše završují certifikáty MIL-STD 810G a IP65 a systém AEMS. Pro rozšíření funkcí a mobility tabletu Enduro T5 je k dispozici příslušenství, jako je dokovací stanice, rukojeti, čtyřbodové ramenní popruhy, automobilové nabíječky a držáky do auta.

Odolné tablety Acer Enduro T1

Acer Enduro T1 (ET110-31W) je flexibilní a robustní 10,1" tablet s Windows, který lze pomocí volitelné klávesnice proměnit v 10,1" notebook. Certifikáty MIL-STD 810G a krytí IP54 v kombinaci s procesorem Intel Celeron a 64 GB úložného prostoru v eMMC paměti z něj činí spolehlivou a pohodlnou volbu pro práci na cestách. Enduro T1 lze používat i s nasazenými rukavicemi.

Acer Enduro T1 (ET108-11A) je kompaktní a odolný 8" tablet s Androidem určený speciálně pro pracovníky v maloobchodě, skladu a továrně. Zařízení splňuje standard MIL-STD 810G a stupeň krytí IP54 a je vybaveno i celou řadou volitelného příslušenství a programovatelných kláves, které mu umožňují přizpůsobit se různým prostředím. Enduro T1 lze používat i s nasazenými rukavicemi.

Video : 
Štítky: 

Podobné články

Miroslav Hrůza (Asus): Nebojíme se nových věcí

2. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Miroslav Hrůza, channel specialist ve společnosti Asus, nám prozradil, co společnost Asus nabízí svým partnerům i zákazníkům. Více prozradil o novém partnerském programu a taky o tom, proč by měla resellery spolupráce s Asusem zajímat. Čtěte více

Lenovo představilo novinky pro práci i zábavu

30. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Lenovo)
Společnost Lenovo představila zcela novou generaci zařízení napříč produktovými kategoriemi. Těšit se tak můžete na stolní počítače, počítače „vše v jednom“, notebooky i tablety. A rozhodně se máte na co těšit… Čtěte více

Macy přecházejí na vlastní procesory

25. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Apple)
Spekulovalo se o tom již delší dobu, nyní je to konečně oficiální. Americký Apple začne své počítače, stejně jako iPady a iPhony, postupně osazovat vlastními čipy. Nazývá je Apple Silicon, jsou postaveny na bázi ARM a Applu to umožní oprostit se od závislosti na Intelu a zároveň mu to poskytne řadu dalších výhod. Čtěte více

Dell vyslal do boje nové firemní stolní i přenosné počítače

10. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell EMC)
Společnost Dell Technologies představila nová podniková PC z produktových řad Latitude, Precision a OptiPlex. Vedle výkonu či bezpečnosti kladl výrobce důraz i na životní prostředí, protože jde zároveň o ekologicky nejšetrnější podniková PC na trhu. Čtěte více