Abra primaERP Time Tracking pro cloud

29. 1. 2014. (redaktor: Richard Voigts, zdroj: Abra a DCD Publishing)
Společnost Abra Software představila cloudovou aplikaci primaERP Time Tracking, nástoj pro evidenci a vyhodnocování pracovního i osobního času.
Jaroslav Řasa, zakladatel Abra

Nástroj primaERP má softwarové můstky do ERP systému Abra Gx. Má plnou anglickou, španělskou, portugalskou, německou, českou a slovenskou lokalizaci. V současné době má přes 3 800 uživatelů ve více než 80 zemích světa.

Hlavní přednosti modulu primaERP Time Tracking:

  • Získání přehledu o čase, který tráví zaměstnanci na jednotlivých činnostech. Nejde v první řadě o kontrolu zaměstnanců, ale o nalezení celých neefektivních procesů a jejich zlepšení.
  • Zjištění časových nákladů projektů. Čas strávený na projektech je v jejich kalkulacích a vyhodnocování často podceňován a opomíjen, přitom je u mnoha projektů významnou částí celkových nákladů. S primaERP je možné tyto náklady snadno měřit a zahrnout je následně do vyhodnocení projektů.
  • Sledování času a tvorba podkladů pro hodinovou fakturaci. Problematika, kterou se nevyhnutelně zabývá každý, kdo fakturuje svým klientům dle hodinových sazeb. Tato situace je typická pro konzultantské firmy, architekty, právníky, IT konzultanty nebo třeba úklidové firmy.
  • Odhalení, do čeho investujete svůj čas. Dnešní moderní svět často skloňuje frázi „life balance“ – rovnováhu pracovního a soukromého života. Díky schopnosti přesně změřit, kam investujete čas, se můžete rozhodnout, čemu se věnujete dost a kterým oblastem svého života byste měli věnovat větší pozornost.
  • Okamžité využití produktu bez zdlouhavé a drahé implementace a bez starostí o infrastrukturu.

Licence pro tři uživatele je zdarma, aktivní uživatelé ERP Abra Gx v ČR a SR mají roční licenci primaERP Time Tracking také zdarma, dále pak se platí za uživatele nad tři 99 Kč měsíčně nebo 999 Kč ročně; nebo 3,99 eur měsíčně nebo 39,99 eur ročně; v ostatních měnách (SFR, brazilský real apod.) se platí přepočtem.

Více na www.abra.eu/produkty/primaerp nebo na www.primaerp.com/cs_cz

Štítky: 
Software, ABRA

Podobné články

Trendy na trhu s online nástroji pro řízení projektů

3. 1. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: EasySoftware)
Jaký vývoj čeká internetové nástroje pro správu a řízení firemních projektů v následujícím roce 2019? Podle přední české softwarové společnosti Easy Software, jež nabízí vlastní řešení pro projektový management Easy Project postavený na open source, lze předpokládat další růst trhu, který stále zůstává nenasycen. Čtěte více

Trh s druhotnými softwarovými multilicencemi v Česku

17. 10. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: SoftwarePro)
Ještě před šesti lety tento trh neexistoval, avšak dnes v Evropské unii šetří výdaje za nákup softwaru. Česko není pozadu. Tuzemská státní správa, ale i komerční sektor přicházejí na to, že s výraznou slevou mohou legálně nabýt licence k operačním systémům, kancelářským balíkům, serverovým produktům a dalšímu softwaru. Trh s druhotnými licencemi může firmám ušetřit až 70 % výdajů za pořízení softwaru. Čtěte více

Zoner Photo Studio X přináší střih videa a export presetů

13. 9. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zoner)
Všestranný program pro správu a úpravu fotek Zoner Photo Studio X přináší v podzimní aktualizaci redesign modulu pro tvorbu videa s výstupem ve 4K Ultra HD kvalitě, možnost exportu a lepší organizaci presetů a integraci Zoner Photo Cloud v katalogu. Čtěte více

Pinnacle Studio 22 Ultimate s funkcemi inspirovanými profesionály

27. 8. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Corel)
Vlajkový software pro střih videa společnosti Pinnacle, Studio 22 Ultimate, s novinkami, jako jsou úpravy pomocí tří a čtyř bodů, Color Grading, dynamická videa na rozdělené obrazovce, MultiCam Capture Lite a mnoho dalších nabízí uživatelům komplexní kolekci funkcí inspirovaných profesionály. Čtěte více