3Com nabízí nový poměr ceny, výkonu a inovací

15. 5. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Dnes čelí organizace tlakům na snižování rozpočtů a rostoucím požadavkům na výkon sítí, spolehlivost, dostupnost a bezpečnost. 3Com reaguje uvedením portfolia síťových řešení H3C pokrývajících potřeby od koncových zařízení až po datová centra.

Základem strategie společnosti 3Com je úsilí vyvíjet a dodávat produkty s bezkonkurenčním poměrem ceny a výkonu, založené na otevřených standardech. Tato strategie spočívá na třech principech:

  1. Navrhovat řešení, která sníží náklady na vlastnictví: Portfolio řešení H3C bylo navrženo a vyvinuto v posledních čtyřech letech a zahrnuje nejmodernější technologie založené na bázi nejmodernějších čipů, umožňujících při menších rozměrech vyšší výkon a navíc i úsporu energie. A to celé je možné spravovat pomocí jednotné platformy pro management.
  2. Rozšiřitelná síťová architektura: Řešení H3C vycházejí z otevřených standardů a využívají standardní hardwarové a softwarové systémy. Díky tomu je možné síťové prostředí flexibilně přizpůsobovat budoucím technologickým inovacím.
  3. Získat si důvěru zákazníků: Pro 3Com je prioritou vstřícnost a flexibilita k zákazníkům. Tuto důvěru pomáhají budovat autorizovaní partneři H3C výrobků, kteří garantují vysokou úroveň zákaznických služeb a podpory. To celé je podtrženo stabilitou společnosti 3Com jako ziskové, globální společnosti s 30 letou tradicí a ročním obratem přes 1,3 miliardy USD.

Nové produktové řady H3C 3Com pro podnikové sítě
Součástí dnešního oznámení společnosti 3Com je i představení dvou nových produktových řad. Jedná se o multi-terabitový centrální přepínač H3C S12500 pro největší datová centra a flexibilní šasi H3C S5800 pro menší síťová centra případně distribuční vrstvu. Všechny dnes ohlášené výrobky, stejně jako kompletní portfolio produktů H3C, lze spravovat novým SW pro management – iMC (Intelligent Management Center), zajišťující tak kompletní správu zdrojů, služeb a uživatelů.