Veracomp distributorem produktů Storware

11. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veracomp)
Český VAD distributor Veracomp uzavřel spolupráci se společností Storware. Od 1. července 2019 tak Veracomp může svým obchodním partnerům nabídnout pokročilé nástroje pro zálohování a ochranu dat pro podniky. Distribuční smlouva je platná pro Českou i Slovenskou republiku.

Mezi vlajkové produkty Storware patří:

  •  vProtect – podnikové zálohovací řešení pro virtuální prostředí. Je schopen zálohovat virtuální počítače běžící na různých platformách: Citrix XenServer, Xen, RHEV, oVirt, KVM, Proxmox, Nutanix AHV, Kubernetes, Openshift a Openstack. Integrace RESt API s IBM Spectrum Protect, DellEMC Networker nebo Veritas Netbackup splňuje požadavky podniků ve všech částech světa.
  • KODO pro cloud – inovativní zálohovací řešení pro Microsoft Office 365 a BOX. Poskytuje špičkové služby zálohování a obnovy dat pro Office 365 Exchange Onedrive nebo Sharepoint. Řešení je Saas-Ready.
  • KODO pro endpoint – robustní a komplexní služby ochrany dat pro koncová zařízení, jejichž data jsou umístěna na lokálních discích. Chrání kritická data před ztrátou v důsledku malware, hackerů ransomware, krádeží nebo ztráty zařízení, nebo jen jednoduchých lidských chyb.

Značku má ve Veracompu na starosti Miloslav Hašek: „Hledali jsme pro naše zákazníky a partnery efektivní a cenově dostupné zálohovací řešení nejen pro Red Hat a KVM, které je navíc snadno integrovatelné. Storware se nám líbí a dává nám smysl, tak jsme jej přibrali do portfolia,“ prohlásil.

Jsem velmi rád, že můžeme zahájit spolupráci s tak výrazným a přátelským distributorem jakým je právě Veracomp, který má skvělé a fundované lidi na správných místech,“ uvedl ke spolupráci Marek Bradáč, worldwide sales director ze společnosti Storware, a dodal: „Moc se těším na spolupráci a jsme připraveni společně pomoci každému kdo hledá rozumné řešení pro zálohování Red Hat a KVM a jiných.“

Štítky: 
Storware, Veracomp