Tech Data v ČR obhájila svou pozici distributora VMwaru

15. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Společnost Tech Data ve výběrovém řízení obhájila svou pozici distributora technologií VMware. Od 1. 5. 2021 se stává jediným distributorem pro Českou republiku, který je schopen pokrýt obchod s licencemi a službami, cloudový program (VCPP) a školící služby (VATC).

V souvislosti s výsledky výběrového řízení společnost Tech Data plánuje rozšíření týmu a zvýšení odborné kompetence i rychlosti obsluhy. Díky tomu bude schopna pokrývat produktové portfolio společnosti VMware od tradičních infrastrukturních produktů až po nejnovější produkty Carbon Black, Tanzu a další. Ve spolupráci s partnerskými divizemi HPE, Dell a Lenovo navíc obslouží i prodejní kanál OEM. Cílem společnosti je nabídnout všechny své služby stávajícím i nově příchozím obchodním partnerům.

„Rád bych poděkoval všem, kteří nám pomáhali a důvěřovali. Výsledky výběrového řízení dokazují, že je naše strategie nastavena dobře. Ta nejtěžší práce nás však teprve čeká. Naší prioritou i nadále zůstává podpora obchodních partnerů, kterým jsme nově schopni pomoci i v oblasti OEM,“ uvedl Aleš Drobílek, VMware Team Leader Tech Data.

Štítky: 
TD SYNNEX, VMware

Profilová karta firmy

TD SYNNEX

TD SYNNEX

Společnost TD SYNNEX je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HP, Dell, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory.

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

Zobrazit detail firmy