Tech Data uzavřela novou distribuční smlouvu na hardware, software i služby od Nvidie

5. 1. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Nová evropská distribuční smlouva umožní společnosti Tech Data podstatně rozšířit portfolio nabízených produktů a řešení Nvidia. Dohoda zahrnuje hardware, software i služby.

Novou smlouvou bylo doposud Tech Datou pokrývané portfolio Nvidia Networking posíleno o hardware, softwarový balík AI Enterprise, výpočetní systémy řady DGX i platformu Omniverse Enterprise.

„Těšíme se, že rozšíříme dosah řešení Nvidia v našem ekosystému a pomůžeme partnerům zkrátit jejich dobu uvádění na trh díky rozsáhlému portfoliu doplňků, předprodejním technickým týmům a integračním službám,“ uvedl Hugo Graça, Tech Data viceprezident Global Computing Components, Europe.

Nvidia AI Enterprise je komplexní cloudová sada softwaru pro umělou inteligenci a analýzu dat, která je optimalizována, certifikována a podporována pro provoz na virtualizačním softwaru VMware vSphere. Nvidia Omniverse Enterprise je rozšiřitelná, otevřená platforma pro 3D simulaci a návrhářskou spolupráci ve sdíleném virtuálním prostoru. Distribuční dohoda dále přidává systémy Nvidia DGX, superpočítače optimalizované pro úlohy umělé inteligence a strojového učení.

Tech Data pro nabídku Nvidia použije svojí metodologii Solution Factory, která umožňuje firmám řešit IT problémy s využitím předem připravených řešení, která jsou navržená pro jednoduché a rychlé nasazení. Tato řešení vyvíjí Tech Data s využitím rozsáhlého portfolia dodavatelů v kombinaci s obchodními a technologickými odbornými znalostmi vlastních expertů Tech Data.

Produkty a služby Nvidia jsou nyní k dispozici partnerům Tech Data v Německu a Itálii. V dalších zemích, včetně České republiky, budou zmíněné produkty a řešení dostupné v průběhu letošního roku. O dostupnosti v ČR bude Tech Data včas informovat.

Štítky: 
Nvidia, TD SYNNEX

Profilová karta firmy

TD SYNNEX

TD SYNNEX

Společnost TD SYNNEX je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HP, Dell, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory.

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

Zobrazit detail firmy