Tech Data retailovým partnerům nabízí consumer produkty Microsoftu

9. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Tech Data bude distribuovat consumer produkty Microsoftu retailovým partnerům v ČR, SR (a Maďarsku). Partneři získají možnost objednat vše potřebné z jednoho místa a využít výhod zásobování z centrálního evropského distribučního skladu v Boru u Tachova. Spolupráce pokrývá například konzole Xbox, notebooky Surface „consumer řady“ a příslušenství.

Tech Data je tak jediným distributorem v regionu, který pokrývá kompletní B2B i B2C portfolio této značky.

„Rozšířená spolupráce je velkou výhodou pro nás i naše partnery. Když pokrýváte tři trhy najednou, můžete se předzásobit větším množstvím produktů, vzít na sklad více produktových řad a typů. Partnerům jsme díky tomu schopni dodat potřebné zboží bez zbytečného čekání a v dostatečném množství. Další výhodou pro partnery je zjednodušená logistika a možnost vyřídit vše na jednom místě s jedním distributorem,“ uvedl Martin Madár, director software Eastern Europe ve společnosti Tech Data.

„Ve všech třech zemích nyní Tech Data patří mezi dva preferované distributory Microsoft retail produktů a zároveň jsme v celém regionu jediný distributor, který má ucelenou nabídku B2B i B2C produktů této značky. Je to pro nás zásadní krok ve spolupráci – aktuálně jsme největším distributorem Microsoft produktů napříč Českem, Slovenskem a Maďarskem a vzájemnou spolupráci chceme dále posilovat,“ uzavřel Vít Vojtěšek, product marketing director společnosti Tech Data.

Štítky: 

Profilová karta firmy

TD SYNNEX

TD SYNNEX

Společnost TD SYNNEX je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HP, Dell, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory.

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

Zobrazit detail firmy